סיפורים על אהבה

לי היה סיפור האהבה הכי יפה בעולם
היא עבדה בשבילי ארבע שנים. מרגע שהתחילה לדבר אליי חשתי באישיותה הנהדרת והמיוחדת שזרמה ממנה לתוכי. כשהגיעה, הייתי רץ אליה בהתרגשות ומפטפט אתה בשמחה מרוב אהבה. דאגתי לה כשהייתה חולה. פעם קניתי לה מתנה יפה. דיברנו על ספרות ועל ספרים שקראנו וגם נתתי לה סיפורים שכתבתי. עכשיו אני כותב שירים. חלמתי עליה הרבה בלילות. כתבתי עליה יצירות. העתקתי את תמונתה מהאינטרנט. התחננתי בפניה לקשר ואף רמזתי לה לנישואין כמה פעמים. אבל היא? מעולם לא רצתה בי, אף שחיבבה ונהנתה לדבר אתי. אהבה שיש בה גם שמחה עצומה וגם עצב רב.

ועוד סיפור
הכרתי אותה בכפר שלי. מהר מאד ראיתי כמה שהיא שלווה ועדינה ונקשרתי אליה מאד. הייתי מלטף אותה המון ומהר מאד התקרבנו. פיתחנו מנהגים כמו לשמוע מוזיקה ישראלית ביחד, לאכול ממתקים ביחד ולנסוע בימי הולדתה לאכול ארוחת צהריים חגיגית עם משפחתה הנהדרת. אמה הטובה קנתה לי מתנות. אני דואג לה במחלת הפרנויה שלה והיא סומכת עליי ואוהבת אותי, מתרפקת עליי ונותנת לי דאגה ואהבה. פעם היינו יוצאים, אוכלים בבית קפה ואחר כך משוטטים בחנויות בגדים ומביעים דעתנו על בגדים. בפעמים האחרונות התפרצה בפרנויה ופחדתי לצאת אתה, אני מקווה שבזמן הקרוב נוכל לחזור לצאת ביחד. היא יושבת לידי בעבודה במפעל ואנחנו מתנשקים עכשיו בלי הרף. כתבתי לה שירי אהבה. אני בא לפעמים לבקרה בדירתה בכפר להגיד לה לילה טוב. אני קורא לה חמדתי והיא קוראת לי נסיך ואפרוח. בדרך לביתי אנחנו מחזיקים ידיים ואני שר בצחוק שנינו יחד תחת מטרייה אחת. אנחנו מאושרים יחד.

למעלה