סיפורים מהחיים לגילאי 40+

חברה

New member
סיפורים מהחיים לגילאי 40+

לנו בני הארבעים פלוס צריכים להיות סיפורים מהחיים שיכולים לעניין את שאר הפורום ולהעשיר את האחרים מהנסיון האישי, כמו למשל שחיקת הנשואין, בגידות, עזיבת הילדים את הקן, בדידות אפשרויות להיכרות מקוריות, גירושין או לחילופין, פריחה מחודשת בגילנו,המלצות חיוביות לרענון השיגרה, באו נבנה פורום חמוד ולא כמו שמצאתי בפורום שכל אחד מנסה לתקוף את השני ולהעיר הערות עוקצניות.

שש

New member
תגובה)-;

רוצה לומר לך חבר אני משוטט כאן חודשים צופה בקרבות ובעלבונות וחבל באמת חבל אפשר לקיים כאן פורום נהדר יש כאן אנשים נהדרים יש יוצרים ,יש המעלים נושאים יש מגיבים ויש לצערי תוקפים אתה צריך להבין את האינסטיקנט האנושי הוא לא שונה משאר הטורפים השמירה על הטריטוריה זה תהליך טבעי בפורומים שוותיקים בעיקר כאלו שבנו במו ידהם את הפורום רואים בו רכוש אישי רואים צורך לנגח ולגרש את האורחים במיחד אצלכם ``שהזנב `` קצר כל תגובה מוחקת שורה תחתונה ומעלימה הודעות חשובות אז עיזרו אומץ ,רוחב לב,רצון טוב הקימו את הפורום מחדש ולתפארת התפוזים בני הארבעים+ שש

אכן רצוי אך לא מצוי למה?...

צודקת חברה יקרה אבל..... הנה התשובה: לא יוכל האדם להגיע אל תכלית החוכמה, בטרם התנסה במהויות רבות וחקר בהן. כל אשר אמרו וכתבו חכמים קדמונים היה לעת זיקנה, לאור נסיונם שלהם בחייהם הם במקום ובזמן אחר, כפי שהשכילו ללמוד מנסיונם של אחרים, לאחר שחיטטו בדברי קדמונים להם וסקרנותם לא ידעה גבול. בני האדם שונים האחד ממשנהו וחוויותיהם חוויות שונות, ואין ניסיונו של האחד נכון לאחר, ואין המסקנה אליה בא האחד לעת זקנה נכונה לרעהו. 007

eliela

New member
טלנובלה

היי לחברה ולכל מי שיקרא... אני מוכנה לקחת על עצמי לכתוב סיפור חיים, אמיתי עם סוף טוב מאוד אבל... ותמיד האבל הארור הזה... אני חייבת שאחד/ת ממנהלי הפורום י/תהיה איתי בקשר לפני הנה מקדמה איש אחד הכיר אשה אחת, חברות, נשואין, מכות הולדת בן, בגידות, 19 שנות ניתוק הבן מהאמא... הריון שני, ילד פגוע ראש, וכפי שאמרתי... יאללה מחכה ביי

למעלה