סימון תמרור 820

אופיר100

New member
סימון תמרור 820

בהמשך להודעה משבוע שעבר-
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1713&messageid=171413211
אני מעלה תמונה של הסימון בגינו קיבלתי דו"ח בראש-השנה.
מה דעתכם? האם סימון תקני של העירייה או שאחד השכנים עשה לעצמו דין?

האם כדי לערער עליי להוכיח שוידאתי שהסימון אכן אינו של העירייה? אני בבירורים מולם, אבל בתקופת החגים קשה למצוא מישהו שעובד, ואני חושש שיעברו 30 יום המותרים לערעור.
האם מספיק לטעון שהסימון אינו חוקי (סוג של "שיטת מצליח") או שהערעור יידחה על הסף כי לא הוכחתי את טענתי?
חג שמח לכולם!

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
נראה כתמרור "פרטי"

אבל מי יודע
אם אינך יכול להספיק לקבל אישור מהעיריה תוכל לבקש ביטול, בטענה שלמיטב ידיעתך אינו חוקי ולצרף צילום (בתמרור כזה ה X צריך לגעת בפינות המלבן, אבל יתכן גם שאושר והעיריה צבעה ברישול)
במידה ולא יבוטל יש לך עוד חדשיים לבדוק בעיריה ובמידה ויתברר שאינו חוקי תוכל לבקש להישפט.

shlang

New member
אין כל חשיבות האם התמרור סומן ע"י העירייה

או ע"י דייר , התמרור אינו תואם לתמרור המסומן בלוח התמרורים וגם לא בהנחיות להצבת תמרורים, לכן התמרור אינו תקין וכל דוח שיירשם בגינו דינו להתבטל, צלם את התמרור ודרוש את ביטולו, יסרבו, בקש להשפט, אל תטרח להוציא אישור מהעירייה, התמרור מסומן שלא כדין

אופיר100

New member
תודה לשניכם,

האם לבקש ביטול דו"ח פשוט כי התמרור אינו תקין, בלי לפרט מה ולמה?
כדאי לפרט שזהו התמרור היחידי שמסומן ברחוב (הסובל ממצוקת חנייה), והוא מסומן באופן רשלני, ולכן למיטב ידיעתי אינו סימון תקני של העירייה?
אילו הנחיות הוא סותר (מלבד זה שהוא מצוייר בחובבנות)?
שוב תודה!

shlang

New member
לפי ההנחיות ה X חייב להגיע על לפינות הריבוע

כאן נראה כאילו סומן רק הריבוע (המתיר חניה) ומישהו בא והוסיף את ה X . חבל על הזמן, זה לא סימון תיקני וחוקי,

mr dish

New member
זה נראה אחלה תמרור בייתי, DIY מובהק...חסר

תוקף חוקי, רק לפי חוקי הג`ונגל של זה שציירו.

be_roo

New member
חוקי או לא חוקי, למה לחסום את השביל?

זו חניה שבבירור חוסמת גישה לשביל המוביל לבית.
כן מסומן, לא מסומן, תמרור חוקי, תמרור לא חוקי - זה לא מקום חניה לגיטימי.

mr dish

New member
מאד קשה לראות בסבך הלא מטופח הזה חניה...זה

שקיים גשרון מעל תעלת מים, לא מעיד כי ישבו מעבר לרכבים...רוחבו אינו מעיד על כך.

לשם סימון ראוי, חוקי ומובן, היה על ועד הבניין לפנות לרשות המקומית, אשר בסמכותה לתמרר ולסמן.

אני חושב שעל השואל לערער על חוקיות הדו"ח.

kompy

New member
הכוונה לחסימת שביל להולכי-רגל ולא לרכב

גם להו"ר יש זכות תנועה.
חסימת הגישה אל השביל יוצרת מפגע וחוסמת גישה. אולי הו"ר עוד יוכל לתמרן, אך כסא גלגלים או עגלת תינוק(במיוחד זוגי-רוחבי) יתקשה שבעתיים.

mr dish

New member
איני מתוכח כלל עם ההפרעה שבחניתו. הויכוח נסוב

סביב העילה החוק4ית למתן הדו"ח - סימון לא חוקי ולא רשמי של תמרור, בגינו נרשם הדו"ח.

גם אם העילה היתה נכונה, על הרשות (דהיינו שליחה, הפקח) לעמוד בדרישות החוק.

gady18

New member
הלק גדול מהתמרורים שהעיריה מסמנת

למשל חניות נכים נצבעים רק פעפ אחת , ונצבעים מחדש עי מי שביקש. אם הדוח הוא עי פקח עיריה
צריך לערער בטענה שהתמרור לא חוקי ולבקש שיבדקו האם הוא אושר עי העיריה , בדרך כלל במחלקת
הנדסה אם אני לא טועה.

למעלה