סילבסטר ואני לבד

צהובון1

New member
סילבסטר ואני לבד

אבל ממש לבד!!!!!!! אין לי אם מי להיות ונראה לי שאשאר בבית. זה ממש לא נעים. קשה לי.

yoavon1

New member
גם אני לבד... ../images/Emo13.gif

אבל היי... קח הכל עם חיוך...
לא סוף העולם... אפשר להפגש עם חברים, אפשר לעשות דברים שאוהבים, ואפשר סתם להשאר בבית, ולזכור, שהחג הזה הוא בכלל לא שלנו...
אני בכל מקרה, הולך הערב לאאוט עם חברים... קצת לרומם את המצב-רוח... יואבון

OMO

New member
כולם לבד

כולם לבד. זה הסילבסטר הראשון מאז כיתה ד´ שאני לא יוצא עם בחורה משגעת. אולי כי סופסוף הבנתי שמקומי לא עם נשים. אפילו שאני יודע את זה כבר ממזמן.... בכל אופן, אני מכריז על סילבסטר 2001-2002 בתור יום אבל בינלאומי. מי שייצא הערב, נחשב מבחינתי למחולל יום קדוש. דמו בראשו! מת עליכם, ותהנו

i love u

New member
לא נכון לא כולם היו בבית ../images/Emo3.gif

אני הייתי ב"דום" והיה אחלה

לירוי25

New member
אז למה להשאר בבית?

במקום לרחם על עצמך צא הערב ל"שאדו" או ל"אאוט"!

צהובון1

New member
אז זהו ש...

מה לעשות ,אומנם אני עוד חודשייים בן 18 אבל אף פעם לא הייתי במקומות האלה ובכלל... אני גם לא בטוח לגמרי שאני ממש משוגע על בנים. אני אבדוק את זה ונראה מה קורה. אבל ללכת לבד בסילבסטר לכזה מקום? לא נראה לי... היה איזה מישהו שדיברתי איתו באייסי אבל בזמן האחרון הוא לא זמין. איזה עצה אתם יכולים לתת לי? כאילו- לא רק על הערב, בכלליות- מה אני צריך לעשות? (ואל תייעצו לי להתקשר לקו הלבן או משהו כי זה ממש לא נראה לי...)

לירוי25

New member
אני לא מצליח להבין משהו..

אתה מרגיש לבד, לא יודע אם בנים זה בתחום הטיפול ולא מוכן לצאת... אז מה אתה רוצה בשורה התחתונה?? בקו הלבן יושבים אנשים נהדרים עם הרבה נסיון שיוכלו להדריך אותך. אאוט, קפקא, שאדו, תיאו אילה מקומות להכיר אנשים ולא רק במטרה של סטוץ לאותו ערב. קבוצות תמיכה באגודה. חמוד, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה! או שאתה מנסה או שתפסיק לקטר.

יובל16

New member
לבד, לבד ושוב פעם אחת- לבד!!!

לא רק שאני לבד, איפלו ההורים שלי יוצאים, כך שאני לבד לחלוטין בבית. וכל החברים שלי לא פה, ומי שנישאר או שלא יוצא או שיש לו תוכניות לצאת לאיזה מועדון, להשתכר, להתמסטל ולבלות את הערב שלשון של מישהו שרק עכשיו הכרת תקוע לך פה (ואצל חלק מסויים... איבר של מישהו שרק הכרת תקוע במקום מסויים... רק שהאנשים האלה לא בדיוק חברים שלי...) אז זה לא ממש הקטע שלי כך שאני נישאר בבית... רק אני והמחשב שלי...
אבל אני לא אתן לזה להוריד לי את המצב רוח! אז במקום 2001 רשום 2002, זה לא סיבה למסיבה!!! נכון?!

שגיא 19

New member
גם אני...

גם אני לבד בסילבסטר הזה, נשאר בבית מול המחשב. ממש לא בא לי לצאת לבד, ובכלל, אין לי מצב רוח. סתם יום מעצבן.

MARMELAD

New member
לכל הלבדים

להיות לבד זה מבעס. ולהיות לבד בסילבסטר זה עוד יותר מבעס. ובמיוחד בשעה 24:00. אז מה אפשר לעשות - אתם אומרים? להתבעס זה לא פתרון. למה? כי גם ככה תהיו לבד. אז לפחות תנסו להנות מזה. עכשיו קצת מאוחר מדי כדי לתת עצות לסילבסטר אבל באופן כללי זה יעזור: משעמם לכם? תרימו טלפון לסתם איזה חבר. תלכו לשתות איתו קפה. תצאו לאיזה מקום שאתם מכירים בו מליון אנשים (זה פיצוץ לבטחון העצמי). תתקשרו לקרובי משפחה (בני דודים למשל) שאתם אוהבים ולא ראיתם הרבה זמן. יש מה לעשות. אומרים שמי שלבד זה רק מי שרוצה להיות לבד. אני די מאמין בזה. אני את הערב שלי גם התחלתי לבד. אין לי מושג איך דברים הפכו להיות כך שחזרתי מהבילוי בארבע בבוקר הפוך לגמרי. אבל זה קרה. למה? כי אני לא נותן לדכאון שלי להשתלט עליי.. אז ברור שלכל אחד יש התייחסות שונה לחיים. אבל אני חושב שהגישה תמיד צריכה להיות חיובית. וחוץ מזה - זה בכלל לא חג יהודי. מה אנחנו צריכים אותו!!! (עד השנה הבאה)

צהובון1

New member
סתם רעיון

מרמלד- אולי תשים תמונת עורך?(משמע: תמונה שלך) אנשים רוצים לדעת איך נראה בעל הלוח הזה...

צהובון1

New member
רגע חת!!

מרמלד--> מנהל פורום בנים בלבד--> לא הומו?? כאילו הצצתי בהודעה שלו על סיכום השנה שלו והוא אמר שהוא והחברה שלו מתכוונים להתחתן... *מרגיש מעט חטטן* לא שהתשובה כן או לא מפריעה לי, סתם מעניין לדעת...

אלי פלס

New member
רגע שני

אני יכול לנסות ולהסביר את העניין. אני עצמי גם מבין ומתרגש בשביל מרמלדושקה אבל, בוא נשאיר את הבמה למרמלדוש עצמו.

MARMELAD

New member
שניכם צודקים...

אני גם הומו וגם עומד להתחתן עם החברה שלי. עכשיו אני כבר מספיק בטוח בהחלטה שלי שאני בכלל יכול לספר את זה. אבל אין לי עכשיו אנרגיה להיכנס להסברים אז נדחה את זה להזדמנות אחרת. ובכל מקרה יש עוד ימבה זמן.

צהובון1

New member
WOW

באמת שאתה לא חייב לענות.... אבל ---למה?? כאילו אם אתה לא בי ואתה רק הומו אז למה לך להתחתן? לא חבל. בסוף שני הצדדים יסבלו, ובהנחה שהחברה שלך חשובה לך- לא תרצה לפגוע בה. אבל רגע....אולי היא יודעת על זה ולא אכפת לה? אולי זה נישואים למטרה פיננסית או אזרחות או משהו? טוב אני לא אחטט יותר....למרות שהנושא מעניין. אולי תספר לי הכל באיזה מסר אישי. אני--אין לי מושג לאן אני הולך. בנים/בנות- עם מי/עם מה... זה לא מלחיץ להיות בתול ועוד חודשיים בן 18? ואני לא מכוער! ממש לא! רק שאני לא ממש גבוה...מטר שבעים וזה מעצבן! טוב מספיק לקשקש...

לירוי25

New member
מה זה משנה למה?

אם זה מה שיגרום לו להיות מאושר, אם הוא יודע מה הוא עושה ומה טוב לו, אז כל השאר פשוט לא משנה!

צהובון1

New member
...

באמת מה זה משנה? אם אתה יפה כמו שאתה קורא לעצמך...וגם אופה...אז סבבה לך לא? תאפה לי משהו טעים....

למעלה