סיכום שבוע

סיכום שבוע

שאלת השבוע -
שבוע הבא יום העצמאות, ציינו דבר אחד שאתם אוהבים בישראל ודבר אחד שאתם לא אוהבים (השאלה הזאת גם תקפה לגבי אלה שגרים בחו"ל)

דבר טוב/מעניין שקרה השבוע:
דבר פחות טוב שקרה השבוע:
ציון לפרק השבוע של OUAT:
מה ראיתי השבוע(סדרה, סרט, תוכנית מעניינת..):
מה שמעתי השבוע(שיר טוב, זמר/להקה... ועוד):
מה קראתי השבוע(ספר, כתבה מעניינת וכו'..):
מה קניתי השבוע:
תוכנית לשבוע הבא:
תמונת השבוע:
שאלת השבוע על הסדרה: הנרי עבר שינוי גדול מאז סיום חלק הראשון של עונה 3, האם אתם מרוצים מהשינוי דמות שלו? אם לא אז הייתם מעדיפים להחזיר אותו מי שהיה או לשנות אותו שוב?

סוף שבוע טוב לכולם וחג שמח שיהיה ביום שני

Macphista

New member
כמה סיכומים...

שבוע הבא יום העצמאות, ציינו דבר אחד שאתם אוהבים בישראל ודבר אחד שאתם לא אוהבים (השאלה הזאת גם תקפה לגבי אלה שגרים בחו"ל)
הולי פאק איזה שאלה!
אני אוהבת את סיפור הקמת המדינה. יש לנו סיפור מאוד הירואי. כשהוא מסופר מנקודת המבט שלנו כמובן... אבל בכל מקרה הקמת המדינה הייתה עניין מאוד משמעותי ולומדים עליה בכל העולם. כל הרעיון של "משואה לתקומה" בתוספת "fuck the jews no more" הוא רעיון מאוד נחמד והירואי. רק קצת חבל שלא הצלחנו להתקדם מעבר לזה...
אני לא אוהבת את מגבלות השיח במדינה. לאו דווקא השיח המוסדי כמו צנזורה כזאת או אחרת בתקשורת, אלא הצנזורה העצמית שאנחנו עושים לעצמנו, והחשיבה המאוד מקובעת שעוברת מהורה לילד ומקבוצה לפרט על דברים שמותר לדבר עליהם (ומותר להגיד) ודברים שאסור לדבר עליהם (ואסור להגיד).

דבר טוב/מעניין שקרה השבוע: התחלתי עבודה חדשה.

דבר פחות טוב שקרה השבוע: היה שבוע נחמד בגדול.

ציון לפרק השבוע של OUAT: 7, היה פרק נחמד, אבל לא היה גולד, ופרק בלי גולד לעולם לא יעקוף 7.

מה ראיתי השבוע(סדרה, סרט, תוכנית מעניינת..): שוב ראיתי את העונה הראשונה של משחקי הכס ונהנתי מכל רגע. האישה הטובה, האנטומיה של גריי, קאסל.

מה שמעתי השבוע(שיר טוב, זמר/להקה... ועוד): שירים מהפרקים האחרונים של גלי...

מה קראתי השבוע(ספר, כתבה מעניינת וכו'..): אני קוראת קומיקס ממש נחמד- superman earth one. אוגדן ראשון. לא חשבתי שאהנה מסופרמן אבל זה קורה. אה, ואני עוד עם יומן הנפילה של מישל לאוב. עברתי חצי ספר ו... לא ברור לי כל כך למה הספר זכה לכל כך הרבה תשבוחות ופרסים.

מה קניתי השבוע: קניתי כמה חולצות חדשות הולמות לעבודה.

תוכנית לשבוע הבא: להסתגל לעבודה.

תמונת השבוע: תדמיינו תמונה של חתול אפור עם סינר וכפות רגליים לבנים על מיטה במצעים בגווני כחול ואפור בהיר. החתול שלי (שנשאר לגור אצל ההורים) סוף סוף אחרי חודשים הגיע לישון אצלי! (אני גרה די קרוב אליהם)

שאלת השבוע על הסדרה: הנרי עבר שינוי גדול מאז סיום חלק הראשון של עונה 3, האם אתם מרוצים מהשינוי דמות שלו? אם לא אז הייתם מעדיפים להחזיר אותו מי שהיה או לשנות אותו שוב?
אני חוששת שהשינוי בוטל בפרק האחרון...
הוא חזר לקול הצווחני שלו (עד שחשבתי שבאמת משתנה לו הקול הבנתי שהוא עושה את הצווחניות בכוונה) ולהתנהגות המעצבנת.

החתול עבר אליך קבוע?

איך היה ביום הראשון לעבודה? את עובדת גם בימי שישי?

Macphista

New member
ממש לא קבוע

הוא פשוט ראה אותי יוצאת מהאוטו ובא להגיד שלום. ואז הלך אחרי עד שהגעתי לדירה. בדר"כ הוא לא מתקרב כל כך ונשאר לעמוד על המרפסת. אבל הפעם נכנס. רחרח פה ושם. ובסוף דפק שנ"צ על המיטה שלי במשך שש שעות!
היה בסדר בגדול. מלא אנשים חדשים שצריך להכיר ולזכור מי עושה מה, כל מיני דברים קטנים, אבל בגדול היה בסדר.
לא עובדת בימי שישי.

סכמ"ש

שבוע הבא יום העצמאות, ציינו דבר אחד שאתם אוהבים בישראל ודבר אחד שאתם לא אוהבים (השאלה הזאת גם תקפה לגבי אלה שגרים בחו"ל) אוהבת מאוד אוכל רחוב - פלאפל, שווארמה, חומוסיות.

דבר טוב/מעניין שקרה השבוע: החלטתי להתנדב לוועד הורים שנה הבאה, וכבר קיבלתי לנהל את האירוע הגדול שמפיקים כל שנה.....

דבר פחות טוב שקרה השבוע: לא מצליחה להתרכז....

ציון לפרק השבוע של OUAT: 7, כל הקטע עם הלב של צ'רמינג ממש לא מצא חן בעיניי....

מה ראיתי השבוע(סדרה, סרט, תוכנית מעניינת..): השלמתי את הפרקים של האישה הטובה, משחקי הכס, ואת האנטומיה, אבל לא יכולתי לראות את הפרק של שבוע שעבר. בתור אימא הזדעזעתי מהמשפחה של הילדים עם מחלות הלב, כל הפחדים שלי עלו לנגד עיניי והייתי חייבת לכבות את המחשב.....

מה שמעתי השבוע(שיר טוב, זמר/להקה... ועוד): סוף סוף הפסקנו לשמוע את פסקול פרוזן.... רק כדי לקבל אותו בגן..... התחלתי להקשיב לפנדורה ומאז כל אחה"צ הבית מתמלא בצלילים של מוזיקת רוק נפלאה

מה קראתי השבוע(ספר, כתבה מעניינת וכו'..): לא ממש קראתי, אבל הורדתי לקינדל את כל סדרת הקוסם מארץ עוץ, פיטר פן, האסופית, וכל מיני קלאסיקות כגון תמונתו של דוריאן גריי, פאנטום של האופרה, נשים קטנות וכו'...

מה קניתי השבוע: ספרים בקינדל, וגם שמתי בצד ספרים בחנות ספרים יד שנייה האהובה עלי....

תוכנית לשבוע הבא: לעבוד בגינה - חייבת לעקור את הנרקיסים והצבעונים שכבר נבלו ולשתול פרחים, ולהוסיף תבלינים וירקות לגינת ירק שלי.

שאלת השבוע על הסדרה: הנרי עבר שינוי גדול מאז סיום חלק הראשון של עונה 3, האם אתם מרוצים מהשינוי דמות שלו? אם לא אז הייתם מעדיפים להחזיר אותו מי שהיה או לשנות אותו שוב? אני בהחלט מקווה שנמשיך לראות את השינוי החיובי בהנרי. מילד קטן שדורש את הסיפוק המידי שלו כאן ועכשיו, הוא פתאום הפך להיות נער בוגר שמבין סבלנות מהי...

מבינה לגמרי, הפרק של אנטומיה שבוע שעבר

היה שובר לב
ממש בכיתי ממנו.

סיימתי את הפרק באנטומיה

ממש שובר את הלב. כל הסיפור, גם כרסטינה שהייתה צריכה להחליט החלטה רפואית, ובחרה נכון. גם המשפחה שתוך שנייה ורבע שלושת הילדים שלה נהיו חולי לב סופניים.... ממש קשה לצפייה.
ואם ביילי עשתה את מה שאני חושבת שהיא עשתה, הגיע הזמן לדמות שלה להפרד מהאנטומיה, גם ככה היא נעלמה אי שם בתחילת העונה השביעית, ועכשיו יש איזו סוג של צל חיוור בדמותה.....
האמת היא שחשבתי על איזי ודני, ואם ביילי אכן עשתה את מה שהיא רצתה לעשות, אני מקווה שיש לה את בנה מול העיניים ולא סיבה "נעלה" להציל את הילד או סקרנות לראות אך המחקר שלה מצליח (והקנאה בכריסטנה הייתה עוד הוכחה שביילי כבר מזמן לא איתנו, ממש עצוב לראות דמות מוצלחת כלכך נהרסת ונעלמת)

shirush3

New member

הסיפור הרפואי ממש עצוב
אהבתי שזה נמשך כבר כמה פרקים ושזה באמת קיבל את העומק שזה קיבל

ביילי נוראית! אני לא מאמינה שהדמות הדרדרה עד כדי כך

בהחלט יכולים להפרד ממנה כבר...

השלמת גם את הפרק ששודר השבוע?

עונה

שאלת השבוע -
שבוע הבא יום העצמאות, ציינו דבר אחד שאתם אוהבים בישראל ודבר אחד שאתם לא אוהבים (השאלה הזאת גם תקפה לגבי אלה שגרים בחו"ל):
אני אוהבת את החום ואת הפתיחות, שאפשר לגשת לשכנה ולבקש ביצה את הערבות ההדדית. ומצד שני האובר פתיחות, שההוא מאוחרי בכספומט מרגיש נוח לשרוק על המינוס שלי בבנק, שאין כבוד בין אנשים ושזה בסדר לעקוף בתור, ובכביש, שיש מן מלחמה קטנה יומיומית כל פעם שיוצאים מהבית.

דבר טוב/מעניין שקרה השבוע:
היה קורס ממש כייפי ומהנה ואיפלו מצחיק.

דבר פחות טוב שקרה השבוע:
חזרה לשגרה ולעבודה

ציון לפרק השבוע של OUAT:
עוד לא ראיתי אותו

מה ראיתי השבוע(סדרה, סרט, תוכנית מעניינת..):
פרנטהוד בעיקרואת יומני משבוע שעבר, שימצאו כבר כיוון לסדרה הזו.

מה שמעתי השבוע(שיר טוב, זמר/להקה... ועוד):
כלום
נסעתי לשדה התעופה כדי לטוס לקורס והשארתי את הנייד ברכב, קלטתי את זה בדיוק בהמראה, כ"כ התעצבנתי על עצמי, מילא בלי שיחות (החברות עזרו) אבל השירים שלי.....

מה קראתי השבוע(ספר, כתבה מעניינת וכו'..):
ערכים הזויים בויקיפדיה!!!
צחקתי שעה.

מה קניתי השבוע:
באחד הימים של הקורס עצרנו בעזריאלי ונכנסתי ל H&M
קניתי לזואי 4 חולצות של רפונזל ופרוזן (ממש ממש מקסימות) ובגד ים ורוד ויפה וכמעט נעלי סירה מהממות אבל לא היה את המידה שלה בנעליים
לא נורא, היא התלהבה מהשאר.

תוכנית לשבוע הבא:
סטקים!!

תמונת השבוע:
נתחיל בזה שאני מעדיפה שהשחקן הזה לא היה נבחר בכלל.
אבל (עדיין לא ראיתי את הפרק האחרון) השינווי שחל בו הוא לטובה, הוא עדיין מעצבן אבל פחות.

Macphista

New member
מאיזה ערכים בוויקיפדיה צחקת?

אז זה מה שעושים בזמן קורס... הא? גולשים וקוראים ערכים בוויקיפדיה?

עלינו על זה במקרה

אבל הקורס הזה היה שינוי ממש משמעותי מהקורסים הקודמים, לא היה צריך ללמוד שום דבר למבחן או בע"פ, פשוט לחדיר לנו זווית ראיה שונה ואמפטית יותר.

עכשיו נכנסתי שוב, זה לא ויקפדיה זה "איןציקלופדיה"

לגבי פרנטהוד עונה 3

התחלתי עכשיו את הפרק הראשון של העונה והזדעזעתי קשות מהשיער של הת'י, מה זה? זה נוראי - פוני עשוי מתלתלים? מה עבר להם בראש??
וגם אני קצת מבולבלת, העונה הקודמת הסתיימה שג'סמין באה לקרוסבי ואמרה לו משהו בסגנון שהיא אוהבת אותו ובלה בלה ועכשיו הם בכלל לא ביחד?

מי זה הת'י?

האדי אולי? גם קאמיל עשתה משהו כזה לא?
וכן עכשיו הם לא ביחד

אגב מהעונה הזאת התחלתי לאהוב יותר את ג'וליה

אני מההתחלה אהבתי את ג'וליה

איזה קטע, הייתי בטוחה שקוראים לה הת'י (ככה נשמע לי), האדי נשמע יותר טוב והרבה פחות מוזר

עם קאמיל זה איכשהו בסדר, הוא פרוע כזה, אבל אצלה זה פשוט לא נראה טוב, כאילו היא נשפלה מאימון בפלשדנס בשנות ה 80

כן על האדי זה באמת נראה מזעזע

לפחות היא נהייתה איכשהו בסדר בעונה הזאת
כי ב2 העונות הקודמות היא הייתה ממש מעצבנת...

וג'וליה, את תאהבי אותה עוד יותר כי מהעונה הזאת היא תתפתח המון עד לעכשיו (אני לקראת סוף עונה 5).

Rachel47

New member
ג'וליה הייתה הדמות האהובה עליי

מאז הפרק הראשון

והיא וג'ואל היו מושלמים בעיניי!

האדי היא דמות שלא נעים לראות על המסך

ההתנהגות שלה בעונה שתיים גרמה לי להצמיח שערות לבנות, להיות הרבה יותר קשוחה עם הילדות שלי ולהשבע שאם אי פעם הן יעיזו להתנהג כמו הדי אני אראה להן טרור מהו (טוב, החלק האחרון של המשפט לא באמת יקרה, אבל זה מה שהרגשתי כלפי האדי בפרקים).

יש לי סיפור מצחיק על תלתלים בשבילך - בכרותי מתולתלת. אין לי מושג מאיפה התלתלים כי אין לאף אחד במשפחה שלנו תלתלים, והיא לגמרי הרסה לי את הדימוי של ילדה קטנה עם פוני ושיער חלק שהיה לי.... בגיל שנתיים וחצי שהשיער שלה היה ארוך מספיק, כבר לא יכולתי להתאפק, וכלכך רציתי ילדה עם פוני, שגזרתי לה פוני. כמובן שבשנייה שגזרתי הבנתי שתלתלים ופוני לא הולכים ביחד, ותעזבי את זה שהילדה שלי הייתה מאושרת כי יש לה פוני כמו אימא, וכולם אמרו לי שהיא מתוקה, אני בכיתי שבועות ארוכים, וחיכיתי בקוצר רוח שהשיער המהמם שלה יגדל שוב.....

ומאז שחזרנו לא ראינו, אנחנו באמצע עונה ארבע, והבנתי שעונה 5 הסתיימה.... צריך להתחיל הדביק פערים....

זה מה שאני עשיתי!

בגיל 12-13 החלטתי שאני רוצה פוני ואמא שלי אמרה לי שאי אפשר וזה לא יפה עם תלתלים וכמובן שלא הקשבתי......יצא נורא!

סיכום

שאלת השבוע -
שבוע הבא יום העצמאות, ציינו דבר אחד שאתם אוהבים בישראל ודבר אחד שאתם לא אוהבים (השאלה הזאת גם תקפה לגבי אלה שגרים בחו"ל) אני אוהב את התחושה של לכידות פה בישראל ופחות אוהב את זה שיש יותר מדי אלימות פה לאחרונה בארץ ואף אחד לא עושה ממש כלום בנידון...

דבר טוב/מעניין שקרה השבוע: לא היה משהו מיוחד אבל בסך הכל שבוע טוב ורגוע
דבר פחות טוב שקרה השבוע: כנ"ל
ציון לפרק השבוע של OUAT: עוד לא ראיתי
מה ראיתי השבוע(סדרה, סרט, תוכנית מעניינת..): לא ראיתי
מה שמעתי השבוע(שיר טוב, זמר/להקה... ועוד): רויקסופ
מה קראתי השבוע(ספר, כתבה מעניינת וכו'..): חומר לימודים
מה קניתי השבוע: כלום
תוכנית לשבוע הבא: לחפש מה לעשות ביום העצמאות
תמונת השבוע:
שאלת השבוע על הסדרה: הנרי עבר שינוי גדול מאז סיום חלק הראשון של עונה 3, האם אתם מרוצים מהשינוי דמות שלו? אם לא אז הייתם מעדיפים להחזיר אותו מי שהיה או לשנות אותו שוב? להשאיר אותו כמו שהוא עכשיו בסוף העונה שאמה תשלח אותו לפנימייה יוקרתית בניו יורק.

למעלה