סיכום שבוע !!! הגיע הזמן לא?? :)

טווול

New member
סיכום שבוע !!! הגיע הזמן לא?? :)

משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: היום הכי טוב בשבוע: היום הכי גרוע בשבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תכנית / סדרת / סרט השבוע: סרטון או תמונה שראיתם ברשת: בילוי השבוע: משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: פרק השבוע בפיג'מות: הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? שבוע טוב! :)

עונה

משהו טוב שקרה השבוע: לא היה משעמם, זה תמיד הכי חשוב. בנוסף אני מופיע בקרוב עם כמה שירים שאני מאוד אוהב עם הלהקה שלי
משהו רע שקרה השבוע: הלכתי להופעה של ברי סחרוף, והסתבר שזאת הופעה שלו שר שירים של אבן גבירול בליווי להקת בונגוסים
זה היה נוראי, הלכתי באמצע. והקטע העצוב הוא שממש התכוננתי לזה, שמעתי שירים, עניינים
היום הכי טוב בשבוע: יום שלישי כנראה, כשהייתה חזרה של הלהקה היום הכי גרוע בשבוע: אתמול, יום אבן גבירול
שיר השבוע: eatliz- big fish ציטוט השבוע: משהו מאגניב כלשהו שקשור להארי פוטר תכנית / סדרת / סרט השבוע: הפיג'מות, סרט השבוע יהיה הארי פוטר שאני אראה מחר. סרטון או תמונה שראיתם ברשת: הטריילר להארי פוטר בילוי השבוע: חזרה של הלהקה משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: עוד חזרה של הלהקה, והכי חשוב לראות סוף סוף את ההארי החדש. פרק השבוע בפיג'מות: המבול, פרק מעבר לגאוני. הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: לצערי לא כל כך קרה בו משהו
כנראה הסיכום של מנדלבאום בלש פרטי. פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? הלוואי

למעלה