סיכום שבועי

yauli747

New member
../images/Emo59.gif זירה של כבד- דרוש מחליף ../images/Emo70.gif

אני טס מחר לארץ הקודש לחופשה וגם לעבודה ואני לא יכול לכתוב את הדיווחים.. אני מתאר לעצמי שאני אכנס לפורום להתעדכן אבל גם כמות ההודעות שלי תרד.... אם מישהו (או אולי 2 ביחד) מעונינים להחליף אותי ולכתוב את הדיווחים אני מאוד אשמח אם מישהו ימשיך את העבודה שאני התחלתי כבר יור משנה ואני מקווה שיהיה לזה המשכיות גם בחודש + שאני לא אכתוב אותם... מי רוצה שפשוט יכתוב פה הודעה ואם יש יותר ממתנדב אחד תחליטו בניכם מי כותב באיזה ימים... מה שצריך לעשות זה פשוט להכנס לפורום של ROH ולתרגם את הניוזוויר ובנוסף כל פעם שאתםם באתרי חדשות ורואים ידיעה על ROH תוסיפו אותה גם לדיווח... אני אצרף לשירשור הזה את הקבצים שאיתם אני מכין את הדיווחים כדי שמי שמעונין יוכל לעשות את זה יותר בקלות אני מכין אותכם מרוב אם אתם עושים את זה כדי לקבל
תשכחו מזה כי אולי תקבלו 4-6 בכול דיווח! אל תפנו אלי במסרים כי אני בטוח לא יספיק לענות לכולם ואני גם חושב שאנשים פה בוגרים מספיק כדי להסתדר בניהם במי יכין את הדיווח... אז נתראה בארץ באירוע של IPWA (תבואו להגיד לי שלום) וכמו שהבטחתי אני אביא איתי את הגלויות של ROH ואני אמצע להם איזה פינה להניח אותם ומי שירצה יוכל לקחת....

yauli747

New member
חלק 2

בחלק הזה אני תמיד משאיר את הרוב כמו שהוא רק צריך לעדכן את הקרבות לאירועים הבאים ואם מכירזים תאריכים חדשים... תמשיכו לעדכן את הקובץ כדי שיהיה לי גם קל כשאני אחזור להמשיך בדיווחים

yauli747

New member
דיווחי אירועים....

אני חושב שהקובץ לא מעודכן.... יש גם דיווחים שאנשים ביקשו לשריין ולא בטוח שפירסמו את הדייוח אז פשוט צריך לעשות סדר... אני אשמח כמובן אם מאגר הדיווחי אירועים יגדל!

Lizon

New member
מסביר למה אני מתאים../images/Emo3.gif

אני עושה את זה כבר חודשיים יום יום עבור אתר WH, ככה שלא תיהיה לי בעיה להעביר לפה.

LCD1

New member
זה לא תחרות מי יכול לעשות את זה יות

ר טוב |פאקיותפוז| אפשר להתחלק בעבודה...

למעלה