סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

חשבתי שיהיה נחמד לפתוח כל סוף שבוע סיכום שבועי, אם זה בסדר עם המנהלת כמובן :) משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

West Doll

New member
עונה. בערך../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הממ מוזר, אני לא מצליחה כרגע על משהו טוב
משהו רע שקרה לך השבוע: וגם על משהו רע
כנראה שהיה לי שבוע רגיל בלי כל מיני דברים מיוחדים. אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: Carrie Underwood - I Know You Won't התחדשות השבוע: קניתי כמה דיסקים ומתנה לאחיין שלי. תוכנית השבוע: דם אמיתי ואבודים. סרט השבוע: לא ראיתי שום סרט מיוחד. ספר השבוע: סיימתי את "שבריר שנייה" של דיוויד בלדאצ'י והתחלתי ספר חדש אממ לא זוכרת את שמו אבל הוא של קים אדוארדס. מאכל השבוע: קינדר בואנו
יציאת השבוע: היה יומולדת לגיסי אז היה כיף. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שומדבר מיוחד. כמה יציאות עם חבר'ה. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הוהו
אדם שעשה לך את השבוע: אין. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: סלאט. אני אומרת את המילה הזאת יותר מדי
תמונת השבוע: אני בתגובה מהירה, סורי. התוכניות שלי לשבוע הבא: כמה יציאות ובעיקר לישון. אני עייפה!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר כזה.

Over My Head

New member
אני אוהבת סכמשים!! ../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: עשיתי בדיקת דם לבד פעם ראשונה..כןכן זה טוב:), פעולת שכבג הייתה פשוט קורעת מצחוק וממש נהנתי, פעמיים שהלכתי לחברה שלי והיה מצחיק וכיף וראינו סרט כזה יפה ומרגש, הלכתי עם חברות שלי לארומה אווו גאד באמת שהיה מעולה.ישנתי אצל חברה שלי והייתה לנו שיחת נפש טובה. אחלה שבוע בכללי. אה וכן אני מוגשת על 93 בספרות
. [הבגרות היום!
], והתחלתי שיעורים פרטיים במתמטיקה בתקווה שזה יעזור..
משהו רע שקרה לך השבוע: במועד ב' במתמטיקה הלך לי זוווווווועה אי אפשר לתאר בכלל. אני מאוכזבת מעצמי שלא השקעתי בכלל בתחילת השנה ועכשיו אני משלמת על זה בגדול, כבר יותר מחודש שלא יצאתי ביום שישי וזה מבאס, למרות שזה די מבחירה. התחרקתי מבחרה טובה שלי, וכל פעם שאנחנו מדברות בטלפון יש לנו שתיקות מעיקות כאלו, ואני מרגישה שפשוט אין לנו על מה לדבר...
אכזבת השבוע: מעצמי.
שיר שלא הפסקת לשמוע:רונית שחר- אהוב יקר.
התחדשות השבוע:נעלי בית של חזירונים יואוו זה כזה חמוווד
תוכנית השבוע: דם אמיתי, וגם האנטומיה, וגם עב"ן, היה פרק ממש טוב .
סרט השבוע: "נ.ב אני אוהב אותך"
. ג'רארד בטלר כזה יפה
ספר השבוע: אני לא מוצאת ספר שיעניין אותי כבר מלא זמן. אני תקועה בתחילת הכרך השני של אנה קרנינה ולא בא לי לקרוא.
מאכל השבוע:בוריק.
יציאת השבוע: לארומה. היה מעולה.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים עם המתכונת בספרות, יש אודישנים למחזמר שעברתי בהם שלב ואין לי מושג אם להמשיך כי אני לא יודעת אם אני רוצה את זה , ואני די מצפה שאני אחליט כבר כי האודישנים מחרתיים ואני לא מוכנה בכלל :p לצאת לאנשהווווו
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:חברה שלי.
אדם שעשה לך את השבוע: ידיד שלי מסיבות מוזרות ביותר.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אני גרועה בזה:D
תמונת השבוע: ג'ינג'ים זה כזה יפה
התוכניות שלי לשבוע הבא:לצאת לאנשהו. ברצינות. אני לא יכולה יותר.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה
חפרתיXD

tal2452

New member
מסכמת ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: המורה לאנגלית התלהבה מהעבודה שלי D: והתלהבה רק ממני ועוד איזה 2-3 ילדים בכל הכיתה
משהו רע שקרה לך השבוע: 60 במתמטיקה בתעודה, התערבתי עם חברה על משהו דפוק והפסדתי..אני כלכך לא הולכת לעשות את זה אכזבת השבוע: לא יודעת... התעודה? שיר שלא הפסקת לשמוע: pearl jam - black התחדשות השבוע: כלום :\ תוכנית השבוע: טרו בלאד (זה נשמע הרבה יותר מגניב באנגלית) והאנטומיה סרט השבוע: שתיקת הכבשים
ספר השבוע: אבל מי זוכר/ גרג הורביץ מאכל השבוע: ממולאים יציאת השבוע: לא יצאתי בסוף
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: התנחלות אצל חברה D: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: עדי.. אדם שעשה לך את השבוע: אממ. לא יודעת ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: אממ. להתנחל אצל עדן. וזהו נראה לי.. אין תוכניות. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

עונה

משהו טוב: שום דבר מיוחד אבל החיים די סבבה בנתיים משהו רע: אני עדיין חולה אכזבת השבוע: אני עדיין חולה (שפעת) התחדשות השבוע: השער גדל בכמה סנטימרים תוכנית השבוע: להפסיק להיות חולה סרט השבוע: אין סרטים טובים (מה הקטע עם זה) ספר השבוע: הכפיל של דוסטויובסקי מאכל השבוע: קינוח אדיר שאחותי הכינה יציאת השבוע: יצאתי מהמיתה בבוקר מצפה ל: להרגיש טוב. משהו: אף אחד במיוחד. (מקווה שגלעד שליט יחזור בקרוב) אדם שעשה לי את השבוע: אף אחד במיוחד. ציטות: "גבינה, טוב, ריבה, טוב פודינג, טוב. בשר בקר, גם טוב" ג'אוי אוכל את הקינוח של ריצ'ל. תמונה: אין תוכניות לשבוע הבא: מתחילים לימודים השבוע עבר די בסבבה.

למעלה