סיכום שבועי!

LOLI152

New member
סיכום שבועי!

איך עבר עליי השבוע? סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע? תוכנית\סדרת השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? תמונת השבוע ו שאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) יש לכם תוכניות מיוחדות לסופ"ש? יש לכם משקפי שמש?.. אם כן- משתמשים בהם גם בחורף? מה מיוחד בהיום? ובאתמול? ובמחר? מה מחכה לכם בשבוע הבא? שבוע טוב.. ושבת שלום!

שני חמו1

New member
סכמ"ש

איך עבר עליי השבוע? ממש מהנה סרט השבוע? מש' סמפסון ספר השבוע? תנ"ך.. היה לי מבחן על 30 פרקים שיר השבוע? חבל של שלמה ארצי תוכנית\סדרת השבוע? ימי חיינו ציטוט \ פתגם השבוע?" ק ק ק קדימה א א א אחורה.."
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? טיול חוליות! הכי הכי כיף שיש עצבון \ ביאוס השבוע? יום שני הייתי די מבואסת.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? טיול חוליות....... אייקון \ סמיילי השבוע? איש השבוע? ידיד שלי והמדריך השווה שלי, ישי וייס המלך ! תמונת השבוע ו שאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) יש לכם תוכניות מיוחדות לסופ"ש? החברים שלי.. יש לכם משקפי שמש?.. כן אם כן- משתמשים בהם גם בחורף? לפעמים כשיש שמש מה מיוחד בהיום? שיש חווווווופש ! ובאתמול? הטיול כמובן.. ובמחר? שבת מנוחה מה מחכה לכם בשבוע הבא? מבחנים..

LOLI152

New member
מסכמת שבוע..

איך עבר עליי השבוע? היה נחמד.. הוצב באמצע מבחן, והוא נעבר בהצלחה, למרות הכל. סרט השבוע? 'עושים טלווזיה' -בשיעור תקשורת. ספר השבוע? החיים, היקום וכל השאר. שיר השבוע? dont worry be happy תוכנית\סדרת השבוע? לא רואה טלווזיה.. ציטוט \ פתגם השבוע? "קשה יש רק בלחם.. וגם מזה יש לי פטור!" דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עמדתי במבחן מול עצמי, ויותר מזה, אנשים אחרים עמדו בו, בגבורה,בפעם הראשונה 3> עצבון \ ביאוס השבוע? הורים. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אנשים מדהימים שנמצאים שם.. למרותהכל. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? חבר של אח שלי הגדול (הוא בן בית פה, אז אפשר להחשיב אותו כמו אח שלי..XD) מסקנות מהשבוע החולף- -למרות מה שהיה נדמה לי לכמה דקות, הגישה שלי כן יציבה. -מישהו אמר לי שלראות אותי בוכה זה המראה הכי עצוב בעולם. -וכמה זמן אחרי הבכי, כשאני עדיין אדומה חיוורת ועם שקיות שחורות- מישהו התחיל איתי! XD אז זה בטח גם סקסי. ו שאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) יש לכם תוכניות מיוחדות לסופ"ש? יש ערב גיבוש שכב"גי.. חוץ מזה, היקר בבית!!:) יש לכם משקפי שמש?.. אכן כך :) אם כן- משתמשים בהם גם בחורף? כשצריך.. מה מיוחד בהיום? היום יש מורל שבטי מטורף!! כיף חיים. ובאתמול? מסיבת יום הולדת לילדה מדהימה!!:) ובמחר? מחר. תיק הפקה. XD מה מחכה לכם בשבוע הבא? ערב עדות, מבחן, אהבה!!:)

../images/Emo214.gifסופסוף!

איך עבר עליי השבוע? היה מעיק ומתיש. סרט השבוע?
ספר השבוע?
(אפילו בפסיכולוגיה התעצלתי לקרוא!) שיר השבוע? חלק ממך של שירי מימון תוכנית\סדרת השבוע? האח הגדול ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?הבנתי שאני צריכה לשנות בעצמי כמה דברים (לטובתי). עצבון \ ביאוס השבוע?אכזבות שהבנתי שמתרחשות באשמתי ושאולי אני יכולה לשנות, שהיה לי קשה מאוד להשאר בהפסקה ביום חמישי בעבודה במקום ביום ראשון
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?היכרות עם אדם מיוחד. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?נטעלי. תמונת השבוע -צולמו היום בפלאפון ועדיין לא הועלו למחשב. אם תתעקשו אולי....
ו שאלות משתנות שאני מוסיפה בשביל הכיף:) יש לכם תוכניות מיוחדות לסופ"ש?נטעלי ישנה אצלי (תרתי משמע!אפילו כעת היא נרדמה..מה שהנסיעה עושה לה!
) והיא רוצה שנצא היום, ומחר אני מקווה שאלמד קצת ... ובכלל, שיהיה טוב. אני חייבת לשמור על החיוך שמרוח לי על הפנים מהבוקר
יש לכם משקפי שמש?..חחחחחחחחח כן! 2. של אחד מהם...אלו משקפי הקסם שקיבלתי מזמרת שניהלתי , או יותר נכון - לקחתי בלי לשאול. ומסתבר שגם היא לקחה אותן ממישהי בלי לשאול.ככה שזה סיפור מצחיק ונחכה לראות מי יקח ממני
אם כן- משתמשים בהם גם בחורף?ל-א מה מיוחד בהיום?שנטלי באה לישון אצלי אחרי כמה חודשים שלא ראיתי אותה, ואור החליטה להתגנב לעזריאלי כדי לפגוש אותי והיא הגיעה למסקנה שאני שרוטה כשאני עם חברות שלי והיה פשוט טוב. ובאתמול?שיחת טלפון אל תוך הלילה שהיא הדבר שעשה לי את כל השבוע, נדמה לי.. ובמחר?שאולי יהיה טוב יותר, מי יודע? מה מחכה לכם בשבוע הבא?לעשות ממ"ן ראשון, חופש (אם אלמד לפני), לימודים ואולי חיוכים...

למעלה