סיכום שבועי

סיכום שבועי ../images/Emo97.gif

(קרדיט לפורום 'האי')
שם:
משהו שעשה לי את השבוע:
משהו פחות טוב שקרה השבוע:
שיר השבוע של הילארי שלי:
שיר השבוע הלועזי שלי:
אכלתם הרבה סופגניות השבוע?
מדליקים חנוכייה כל ערב?
בילוי השבוע:
פאדיחת השבוע:
סרט/סדרת השבוע:
בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט):
דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא:
השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה?
סרטון או תמונת השבוע:

עונה ../images/Emo97.gif

שם: ניב.
משהו שעשה לי את השבוע: קניתי שני דיסקים חדשים
של פאריס הילטון (לא לצחוק
) ואת העריכה החדשה של TBDT של אבריל.
משהו פחות טוב שקרה השבוע: מריבה עם ההורים
שיר השבוע של הילארי שלי: אממ, לא שמעתי הרבה הילארי השבוע.
שיר השבוע הלועזי שלי: Robyn - With Every Heartbeat Paris Hilton - Turn It Up Avril Lavigne - Girlfriend Feat Lil Mama Lindsay Lohan - Magnet
אכלתם הרבה סופגניות השבוע? כן
מדליקים חנוכייה כל ערב? משתדלים
בילוי השבוע: אין משהו מיוחד
פאדיחת השבוע: אין משהו מיוחד
סרט/סדרת השבוע: אמממ, SURVIVOR! בעקבות השביתה אני משלים מלא עונות של סדרת הריאלטי הכי טובה שיש ...
בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט): אמממ ידידה שלי.
דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא: מסיבה בת"א
השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה? עצובבבבבבבבבבבבבבב. היה כיף בלי בצפר, לקום מאוחר... להתנחל אצל חברים.. לא להתכונן למבחנים! בעע
סרטון או תמונת השבוע: רובין

מריה111

New member
עונה

שם: מריה משהו שעשה לי את השבוע: שעשיתי פוניXDD משהו פחות טוב שקרה השבוע:שעשיתי פוני XDD שיר השבוע של הילארי שלי: לא שמעתי הילארי הרבה שיר השבוע הלועזי שלי: Breaking Benjamin - The Diary of Jane all time low-dear maria lily allen - alfie אכלתם הרבה סופגניות השבוע?לא מדליקים חנוכייה כל ערב?כמעט בילוי השבוע: מממ לא ביליתי חח פאדיחת השבוע: לא היו לי סרט/סדרת השבוע: אין בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט): חברה שלי....סתם דיברתי איתה ממש הרבה. דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא: הטיול לת''א מהחוג אומנות שלי ושל נטלי:-ׂ השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה? עצובההה כבר התרגלתי לשבת כל היום ולהיות במחשב כמו חסרת חיים....בעצם אני כן חסרת חיים:\XD סרטון או תמונת השבוע:

Nathalie 6293

New member
שלי D:

שם: נטלי משהו שעשה לי את השבוע: אממ לא יודעת.. אולי זה שהתחיל חנוכה?!? משהו פחות טוב שקרה השבוע: גם לא יודעת =/ היה שבוע בסדר כזה.. שיר השבוע של הילארי שלי: never stop שיר השבוע הלועזי שלי: dear maria אכלתם הרבה סופגניות השבוע? רק אחת.. מדליקים חנוכייה כל ערב? בטח!! בילוי השבוע: זה שראיתי לפני שעה 5 פרקים ברצף של "המירוץ למיליון". פאדיחת השבוע: זה שלירון לבו (אדי בהאי) פלט פליטת פה ממש רצינית לגבי הסדרה סרט/סדרת השבוע: ביום שבת שעבר ראיתי סרט ממש נחמד "תחושה מוקדמת" עם סנדרה בולוק... למי שמכיר.בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט): חברה שלי יעל שמספרת לי דברים קרועים.. דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא: יש לי מלא דברים שבוע הבא.. אולי המבחן שלי להתקבל לבצפר בירושלים או הנסיעה לתל אביב עם החוג שלי.. השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה? בתחילת השביתה דווקא רציתי שתיגמר עכשיו אני לא בטוחה מה אני רוצה.. סרטון או תמונת השבוע: זה השחקן יו לורי שמגלם את האוס.. XDXDXDXDXD

0verpr0tected

New member
../images/Emo41.gif

שם: שיר
משהו שעשה לי את השבוע: מממ קניתי הרבה בגדים חדשים, וסוף סוף מצאתי את השרשרת של הרקדנית שכל כך רציתי
משהו פחות טוב שקרה השבוע: אין ממש.
שיר השבוע של הילארי שלי:
בוקי שמעתי הילארי השבוע
שיר השבוע הלועזי שלי: Rihanna - Cry
אכלתם הרבה סופגניות השבוע? לא
אני שונאת סופגניות
מדליקים חנוכייה כל ערב? יאפ.
בילוי השבוע: מממ המסיבה במטרוק(?)
פאדיחת השבוע:
סרט/סדרת השבוע: אין משהוא מיוחד.הסדרות הרגילות שאני חורשת עלייהם...כל מה שיש ביס סטארס.
בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט): לא יודעת..
דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא:
השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה? מצד אחד ממש לא בא לי לחזור לבצפרר התרגלתי לחופש וגם יהיה עכשיו לחץ עצום עם המבחנים,וההכנה לבגרויות
מצד שני כמה כבר אפשר עם השביתה הזאת
זה לא עשה לי טוב
וזה רק פוגע בנו.
סרטון או תמונת השבוע:

עונהנהה..

שם: אוראל משהו שעשה לי את השבוע: לא דעתת..P= משהו פחות טוב שקרה השבוע: כלוםםםםםם שיר השבוע של הילארי שלי: strenger שיר השבוע הלועזי שלי: בואי נעזוב אכלתם הרבה סופגניות השבוע? יאפפ
מדליקים חנוכייה כל ערב?כן בילוי השבוע: אצל דודות שליי XD פאדיחת השבוע: כלוםםםם סרט/סדרת השבוע: גיבורים
בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט): דודות שליי..איזה כיףף יהה דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא: לסוע אליהן שובב xP השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה? שמחים ועצוביםם..כי חוזרים לבצפר אבל לא סיימתי ת'שיעוריםם חח סרטון או תמונת השבוע: --

s h a h a r 1 4

New member
עונה

משהו שעשה לי את השבוע: יציאה ממש כפית עם חברים =) משהו פחות טוב שקרה השבוע: חלמתי חלום ממש עצוב שכשהתעוררתי ממש רציתי לבכות..=/ שיר השבוע של הילארי שלי:supergirl שיר השבוע הלועזי שלי: start all over-miley cyrus אכלתם הרבה סופגניות השבוע?אחת וחצי מדליקים חנוכייה כל ערב?לא בילוי השבוע: סרט עם חברים פעם בקולנוע ופעם אצל ידיד שלי פאדיחת השבוע: שום דבר סרט/סדרת השבוע: סרט-כוורת בסרט סדרה-גיבורים בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט): ידיד שלי דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא: אילת!!!!! השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה? גם וגם שמחה כי התחיל לשעמם לי להיות כל היום בבית וגם אם אני רוצה להצליח אני צריכה ללמוד ועצובה כי אני ממש אתגעגע לקום בעשר כל יום

JoNy Boi

New member
היי סיכום שבועי

שם: ג'וני משהו שעשה לי את השבוע: חופש=] משהו פחות טוב שקרה השבוע: המחשב התקלקל שיר השבוע של הילארי שלי: Come Clean שיר השבוע הלועזי שלי: Hot - Avril Lavigne אכלתם הרבה סופגניות השבוע? לא..אחת או שתיים מדליקים חנוכייה כל ערב? יאפ בילוי השבוע: קולנוע?=] פאדיחת השבוע: לא קרו לי פאדיחות..(למזלי..) סרט/סדרת השבוע: ANTM בנאדם שעשה לי את השבוע (אל תתביישו לפרט): =0 XD דבר שאני מחכה לו בשבוע הבא: אמ..המשך החופש? השביתה הסתיימה! עצובים? שמחים? למה? אין לי שום שביתה איזה ביאוס ואני שמח שהשביתה נגמרה כאילו מה נסגר אין יותר בית ספר? חודשיים ישבתם בבית זה לא נורמלי..( ועוד ששבועיים לפני היה עוד חופש גדול!) סרטון או תמונת השבוע: ----->

JoNy Boi

New member
נמ

תקבעו דד ליין..אני בערך במשחק הזה כאילו לא תמיד יש לי כוח..

למעלה