סיכום שבועי!!

S H I F T Y

New member
בא לי סושי../images/Emo11.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הלכתי לסרט ביס-פלאנט וגיליתי שיש בתי קולנוע עם מסכים גדולים במיוחד
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הסרט לא היה משהו
למרות הציפיות, וולברין קצת אכזב. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אולי מפגש פורום...? סרט השבוע: Must love dogs, קומדיה משעשעת! ספר השבוע: המצפן הזהוב. אני באמצע, והוא די חמוד. אמן השבוע: מיוז שיר השבוע: סטאר לייט המלצת השבוע: אייס ארומה
ציטוט השבוע: - אתר השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): הדבר היחידי שטוב בקיץ, זה הארטיקים.

theEscapist

New member
נענה, קצת באיחור...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: זכיתי קצת לנוח. לא הרבה, אבל קצת. ומתכונות ממש מוצלחות באנגלית דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מתכונת ממש לא מוצלחת במתמטיקה משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: עוד מתכונת רק לשאלון 007 במת', בגרות במחשבים, הצגת הפרויקט שלי, ל"ג בעומר... סרט השבוע: אממ... "באטמן לנצח" (שהוא ממש מצחיק
) "מחול הפגיונות" שראיתי חלקית ו"גריז", שהוא בכלל קורע מצחוק
ספר השבוע: "ספינות קסם". הייתי מדוכאת יום שישי, ופשוט סיימתי את ה400 עמודים שנשארו לי... ועכשיו אני מתוסכלת כי אני מתה להמשיך והספר הבא בבית
אמן השבוע: גריז
שיר השבוע: ..... המלצת השבוע: לא זה כאילו אני מיישמת את זה- אבל תשתדלו לא לקחת דברים קשה מדי. ציטוט השבוע: הממ.... אני אף פעם לא זוכרת כשאני צריכה לכתוב. ולעזאזל, יש כ"כ הרבה דברים מצחיקים שקורים כאן
אתר השבוע: חה תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אני שונאת מתמטיקה

adi dion

New member
גם באיחור ../images/Emo3.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
הממ לא משהו מיוחד.. דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
רציתי ללכת לראות קצת טניס, בסוף סתם לא התחשק לי ופספסתי הכל. אבל לא היה משהו ממש מעניין אז זה בסדר אני לא כזאת מבואסת חחח משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
ה14 המאי, התאריך שז'סטין שלי פרשה לפני שנה.. לא רוצה! בכלל אני שונאת את חודש מאי! פעם אהבתי, עכשיו יש יותר מדי זכרונות ממנו. אפשר פשוט לדלג עליו?
סרט השבוע:
שליטי דוגטאון ספר השבוע:
- אמן השבוע:
דיידו וטוקיו הוטל (נו חברה שלי גרמה לי לשמוע טוקיו, מי היה מאמין -_-) שיר השבוע:
כל מיני המלצת השבוע:
- ציטוט השבוע:
- אתר השבוע:
תפוז ואתר אחד של הלנה תמונת השבוע:
- אחר (או: מסר חשוב לאומה ):
אמרתי כבר שאני שונאת את החודש הזה?

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifיום שני נחשב סוף שבוע? ../images/Emo3.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
בסוף הלכתי להופעה!!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
שכחתי שהיום לג בעומר וקבעתי התלמדות באיזה מקום אז לא ייצא לי לחגוג..
גם ככה לא תכננו כלום
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
אממ לא יודעת עדיין סרט השבוע:
מממ אין לי מושג... ספר השבוע:
- אמן השבוע:
דפש מוד
שיר השבוע:
personal jeasus ו- free love חבל שלא היה אותו בהופעה.. הם יכלו לחסוך את השירי מיוזיקל של הגיטריסט ולשים את זה במקום חחח למרות שהיה נחמד בכל מקרה.. המלצת השבוע:
לא יודעת
ציטוט השבוע:
reach out and touch faith! (אני עדיין מושפעת מאתמול..) אתר השבוע:
פייסבוק.. ותפוז.. זה האתרים היחידים שאני נמצאת בהם.. תמונת השבוע:
אין אחר (או: מסר חשוב לאומה ): בא לי לישון..

Snow fairy

New member
איחור מטורף../images/Emo3.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: שנה עם ניצן והפיקניק שעשינו
, וטרטיף עם המגמת תיאטרון! דבר רע במיוחד שקרה השבוע: סיימנו עם תיאטרון! אני כ"כ אוהבת את המגמה הזאת
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מקווה לקבל יותר מ50 במבחן באזרחות:/, ת"א ביום רביעי, ולהפגש עם רועיקי. סרט השבוע: זהות
ספר השבוע: לא קראתי כלום אבל נגיד שמדריך הטרמפיסט כי רק שלשום מישהי החזירה לי אותו סוף סוף. אמן השבוע: דרים ת'יאטר שיר השבוע: dream theater- pull me under המלצת השבוע: פולי סויה עם מלח
ציטוט השבוע: "תבחרי- עכשיו או מחר בבוקר"
אתר השבוע: ultimate-guitar.com תמונת השבוע: אני וניצו
[חרא איכות] אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אם אתם הומנים כמוני אל תקחו קשה שנכשלתם במבחן, אנחנו לא צריכים תעודת בגרות!

למעלה