סיכום שבועי

sharwan

New member
את הכנת את זה?!?!

זה נראה כאילו זה קנוי מהמאפיה או משו.. סחתיין
שמרי לי כמה ותביאי להופעה של יואב
טוב? טוב. תודה
!!!!

לירן ט

New member
הבטחתי ליואבי שאני מביאה לו משהו מתוק להופעה

הבאה.. אתם מוזמנים להכנס לאלבום שלי ולבחור... כי ברור שגם אתם תאכלו... אם יש לכם רעיונות למשהו שלא מופיע יש גם אפשרות.. אם יש לי מתכונים מתאימים... זה האלבום, תבחרו...

sharwan

New member
את-לא-רצינית! ../images/Emo12.gif

את הכנת את כל אלו?!?! אמג. את יכולה להתחתן איתי? פליז?!?! מה-זה-!? כולי טובעת עכשיו בים של ריר!!!!!
כמה עוגות..ו..ו...ו...ועוגיות
ו... ו... והקרמבו ההוא שם! אני עוד שניה גומרת! את לא יכולה לשים תמונות של דברים כאלו
את צריכה להביא לי לאכול אותם. את כולם!!! איך אפשר לבחור בכלל?!?!?!!?!!? טוב. תראי מה עשית! גרמת לי להשתגע
עכשיו יחסמו אותי בפורום.

בת 1986

New member
את צוחקת עליי!!!!

את כלללללללל זה הכנת?!? משוגעת.... תניחי את הלימודים בצד ותפתחי קונדוטריה!!!!! וואוו

לירן ט

New member
.. הנחתי את הלימודים בצד...

עד לפני חודש וחצי הייתי סטודנטית לחינוך.. והחלטתי שזה לא בשבילי.. השאיפה היא ללמוד קונדיטוריה ולפתוח לי מקום.. אבל אני קצת לוקחת פסק זמן מלימודים וחוסכת לי מספיק כסף לשאיפות קודמות... ו.. תודה!!

Covers girl

New member
וואו! וואו וואו וואו וואו!!!! ../images/Emo99.gif

טוב שאני לא מייררת על כל דבר שקיים שם!!!

sharwan

New member
GIMME GIMME MOREEE

שם: שרון
גיל: 18 ו-4 חודשים אזור מגורים: בנימינה שיר שבועי, של יואב: שמור שיר שבועי, לא של יואב: עושים אהבה - כנסית השכל אלבום שבועי: תהרגו אותי, אבל החדש של בריטני מעולה.
אומן השבוע: יואב
משהו טוב שקרה השבוע: תל אביב עם איל משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: מתן בא לבנימינה, פגישה עם מישהו, צריפין לסיום קורס של חברה ולפגוש את איל משהו שבא לכם להגיד? I LOVE TEL AVIV תמונה שבועית- אני ואיל בטורקיה
...בא לי לחזור לשם. אוף..

בת 1986

New member
אה,

סליחה על החפירה, כן? אבל- אתם נראים חברים חברים, בני זוג.. למה אתם לא?..

sharwan

New member
^^חמודה../images/Emo9.gif

כי הוא החבר הכי טוב שלי. עזבי אותך חבר- אח. אין דברים כאלה...

למעלה