סיכום שבועי! |פסטרמה|

סיכום שבועי! |פסטרמה|

הדבר הכי טוב השבוע: דבר רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא: משהו שהייתי משפר בשבוע: היום הכי טוב השבוע: היום הכי רע השבוע: שיר השבוע: קליפ השבוע: איש השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: פורום השבוע: קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? : ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: *והשאלה השבועית- על אילו אמנים אתה ממליץ חוץ מניקלבאק?: יאללה, לעבודה.

עונההההההה |פסטרמה|

הדבר הכי טוב השבוע: באולינג, צביעה, חזרות דבר רע שקרה השבוע: שבוע עמוס למדיי תוכניות לשבוע הבא: חזרות, שפיים משהו שהייתי משפר בשבוע:לא נראלי שיש... היום הכי טוב השבוע: יום שלישי- הלכנו לתדרוך לקראת היאכטה! היום הכי רע השבוע: יום חמישי, יום מצ'עמם שיר השבוע: jonas brothers-sos+year 3000 אבירן, ששששששששש. לפני מה שאתה אומר מה אתה חושב על הלהקה הזאת, שקול מילים. קליפ השבוע: SOS של האחים ג'ונאס איש השבוע: ג'ו ג'ונאס הגיי מאכל השבוע: חרא צרפתי משקה השבוע: אייס קפה סדרת השבוע: הישרדות 12
ספר השבוע:
סרט השבוע:
פורום השבוע: יש מלאא.. קומונת השבוע: קומונת הישרדות אהבת את עצמך השבוע? : האמת היא שכן.. ולסיום- איך את\\ה מרגיש\\ה עכשיו?: מרגישה טוב, משעמם לי *והשאלה השבועית- על אילו אמנים אתה ממליץ חוץ מניקלבאק?: סימפלאן, האחים ג'ונאס, פאניק אט דה דיסקו, גרין דיי, קולדפליי.

גיל110

New member
דאמממממ

הדבר הכי טוב השבוע: פורום ת"נ דבר רע שקרה השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: אולי צילום בנתב"ג. משהו שהייתי משפר בשבוע: הרבה. היום הכי טוב השבוע: שישי-שבת היום הכי רע השבוע: שלישי שיר השבוע: Three Days Grace - Over & Over קליפ השבוע:
איש השבוע: ירדן. מאכל השבוע: בייקון משקה השבוע:|סגש| שוקו קר סדרת השבוע: סמולוויל ספר השבוע:
סרט השבוע: V for Vendetta פורום השבוע: ת"נ קומונת השבוע: נישואי תערובת אהבת את עצמך השבוע? : נראה לי כן ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: בסדר *והשאלה השבועית- על אילו אמנים אתה ממליץ חוץ מניקלבאק?: Disturbed המושלמים, Papa Roach ו-Bon Jovi.

טבו לשי

New member
מה כבר חמישי?

הדבר הכי טוב השבוע: הרבה דברים מצחיקים דבר רע שקרה השבוע: לא יודעת האמת תוכניות לשבוע הבא: ממ לא ידוע עדיין איש השבוע: אני מאכל השבוע: לחם משקה השבוע: מים? סדרת השבוע: אחים ואחיות סרט השבוע: מבוקש אהבת את עצמך השבוע? : יאפ ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: אחלה *והשאלה השבועית- על אילו אמנים אתה ממליץ חוץ מניקלבאק?: הו המ counting crows

הפוסט האחרון שלי פה

אל דאגה, זה עניין זמני. הדבר הכי טוב השבוע: הרבה דבר רע שקרה השבוע: לא זכור לי תוכניות לשבוע הבא: יהיה חזק משהו שהייתי משפר בשבוע: גורנישט היום הכי טוב השבוע: כולם היום הכי רע השבוע: אפחד שיר השבוע: Numb - Linkin Park קליפ השבוע: החדש של לינקין ובסטה איש השבוע: ירון פואו ודולכס מאכל השבוע: שוקולד משקה השבוע: הכל חוץ ממים סדרת השבוע: כולם שונאים את כריס (כריסי דה בלאק XD), על טבעי ספר השבוע: שלך, סנדרו סרט השבוע: האביר האפל (הית' לדג'ר ז"ל|
נר|) פורום השבוע: לינקין פארק! סוף-סוף מישהו זיהה את השיר שבחתימה שלי... קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? : כן, המפקד! ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: סבביישן *והשאלה השבועית- על אילו אמנים אתה ממליץ חוץ מניקלבאק?: U2 ,Sum41, Linkin Park, Useless ID ויש עוד מלא...

שבע טוב D:

הדבר הכי טוב השבוע: הוא
וחברות מבאר שבע היו אצלי והיה כזה כיף
חברה שלי עשתה קעקוע מדהים. דבר רע שקרה השבוע: חברה הכי טובה שלי בחו"ל... תוכניות לשבוע הבא: ממ יום ראשון מוסד, יום שני עד יום רביעי זכרון, יום חמישי תל-אביב D: משהו שהייתי משפר בשבוע: הייתי משאירה את חברה שלי בארץ
היום הכי טוב השבוע: שלישי רביעי חמישי
היום הכי רע השבוע: לאיודעת.. ראשון? שיר השבוע: ממ המון... Burn - Reborn from ashes The used - Bulimic Say days ago Poetic tragedy Box full of sharp objects Blue and yellow Take it away Handsome awkward Bullet for my valentine - Hand of blood Foreverand always Hearts burst into fire My chimical romance - Famous last words Muse - Starlght קליפ השבוע: Box full of sharp objects Blue and yellow איש השבוע: יערה, נועה, הוא
, יעל ;; מאכל השבוע: מק D: משקה השבוע: מים D: סדרת השבוע: שוט של אהבה, טילה כזאת יפה!!!!!! ספר השבוע: לא צא לי לקרוא השבוע... סרט השבוע: אמריקן פאי פורום השבוע: דה יוזד, אירוסמית' קומונת השבוע:
אהבת את עצמך השבוע? : מאוד ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: נחמד D: *והשאלה השבועית- על אילו אמנים אתה ממליץ חוץ מניקלבאק?: The used Enter Shikari Guns N Roses Aerosmith Esape the fate Bullet for my valentine Paramore BETZEFER Flyleaf

גיל110

New member
מה גורם לך לחשוב שאת כל כך טובה?

חוץ מעטיפה יפה, אולי התוכלה ריקה? אני לי כוח לזה.

גיל110

New member
מי אמר שדיברתי על סימפל פלאן?

או על כל להקה אחרת? דיברתי עליך.

למעלה