סיכום שבועי |פסטרמה|

טבו לשי

New member
נו

הדבר הכי טוב השבוע: נגמר ספרות דבר רע שקרה השבוע: לא זכור לי תוכניות לשבוע הבא: בגרות בתנ"ך היום הכי טוב השבוע: ראשון, וואה-אללה אחלה אוכל
שיר השבוע: Pinback- Loro קליפ השבוע: סתם הופעות ביוטיוב איש השבוע: אדם מאכל השבוע: כל סוגי המאכלים הטעימים בעולם משקה השבוע: פאנטה אקזוטי מגעילה ספר השבוע: הכתר החמישי? סרט השבוע: עדיין לא ראיתי השבוע משו מעניין קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע?: למה לא? ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: קצת מסטולה מעייפות, אבל אחלה

גיל110

New member
נו נו נו

הדבר הכי טוב השבוע: אקנה שולחן חדש+מטווח+הפאקינג דיסק חדש של הגדולים הטובים מכולם - Disturbed !!! דבר רע שקרה השבוע: נהרס לי תוכנית לצאת. תוכניות לשבוע הבא: לקבל את הרשיון לנשק+אזיקים+מדים משטרתיים משהו שהייתי משפר בשבוע: את רביעי וחמישי היום הכי טוב השבוע:--- היום הכי רע השבוע: רביעי+חמישי שיר השבוע: Disturbed - Indistructible קליפ השבוע:
איש השבוע: אמא שלי. מאכל השבוע: שרימפס קריספי. משקה השבוע: קולה. סדרת השבוע:
ספר השבוע: מישהו לרוץ איתו של דויד גרוסמן (ספר הכי מדהים שקראתי, ואגב, סיימתי לקרוא). סרט השבוע: ונדטה. פורום השבוע: חופש. קומונת השבוע: אין. אהבת את עצמך השבוע? : לא ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: חראגיל *והשאלה השבועית- מה דעתך על בן לאדן?: Gog may have marcy on him, we will not! Remember September 11th !!

גיל110

New member
מה איתה?

אני מסיים, אני טס, מוציא בכסף שצברתי רשיון פרטי, הגדר מכשירים ורשיון מסחרי, מתחיל לעבוד בתור טייס בדיווחי תנועה שם ומקבל שכר של 5,000$ לחודש אם לא יותר, מוציא אחרי זה הגדר דו מנועי, רשיון מדריך טיסה, עובר להדרכת טיסה במקביל, מרוויח 12,000$ בחודש, אחרי זה כשיש מספיק שעות, עובר לחברת רג'יונל, מרוויח לא הרבה, אפילו אולי פחות ממה שהרווחתי כבר, ואז עובר לחברה גדולה כשיש לי את השעות, חברה כמו דלתא, קונטיננטל, אמריקן איירליינס וכו' עם שכר זעום של 20,000$ בשנה, ואחרי שנתיים עבודה, קבלת הקברניטות, על 744, ארוויח 200,000$ בשנה, אעבוד במה שתמיד חלמתי וזהו
הכל כבר מאורגן, חישבתי וסידרתי הכל.

א ת ו ש ש

New member
מה???

אתה רק בן 18 לא??? ימ"מ זה רק ליוצאי יחידה קרבית והם עוברים מבחנים ואלוהים יודע מה נו... ברצינות על מי אתה מנסה לעבוד?!

גיל110

New member
ימ"מ זה למסיימי רובאי 07, תדייקי

או בהרחבה, ליוצאי הסיירות המיוחדת כגון שייטת 13, מטכ"ליסטים ואגוז. יש עוד כמה ויש כמובן עוד כמה שלא אציין כי לא פורסמו, אבל אלו העיקריות. הסיירות שהזכרתי ראשונות (מטכ"ל, הקמונדו וגם שלדג) עוברים רובאי 12, אז הם מתקבלים בלי בעיות נוספות. נראה לך באמת שהיו מקבלים חייל מושתן פשוט מגולני? עכשיו יש מטרה לסנן את כל יחידות השדה ולקבל רק מהקומנדו וממטכ"ל (וגם שלדג). מה הם צריכים את החסרי שכל האלו? ויש עוד דרך אחת להגיע, שהיא נדירה ולא תלויה. אם קיבלת צל"ש רמטכ"ל, זה אוטומטית שולח אותך לרובאי גדול ויש לך אפשרות להגיש בקשה לאחד מיחידות העילית, בהם הימ"מ. אני הולך לימ"מ דרך האפשרות האחרונה ודרך אפשרות שלא אציין מפאת ביטחון ואיסור פירסום. אם אני אקבל צל"ש באיזה פעולה מטורפת, מה טוב. אם לא, אם לא זה כבר לא בעיה שלי, יש כסף לשריפת גופה.

א ת ו ש ש

New member
עונה

הדבר הכי טוב השבוע:קיבלתי 95 באלגברה במבחן מסכם דבר רע שקרה השבוע:כלום תוכניות לשבוע הבא:מסיבת סיום תעודות חופש משהו שהייתי משפר בשבוע:כלום היום הכי טוב השבוע:רביעי היום הכי רע השבוע:היום שיר השבוע:ALIVE-PEARL JAM קליפ השבוע:EVERYDAY-BON JOVI איש השבוע:במבי או בשמו המלא ד"ר במבה או דוקטור לענייני במבה חיחיחיח מאכל השבוע:קציצות של אמא משקה השבוע:ענבים סדרת השבוע:האנטומיה של גריי ספר השבוע:פיפס סרט השבוע:פרל הארבור פורום השבוע:גראנג', ניקלבאק קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? :כן ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?:סבבה *והשאלה השבועית- מה דעתך על בן לאדן?:כלב שימות מחר אמן ד"א אתם יודעים שגם גברים מחליפים מתכונים??

למעלה