סיכום מפגש שלישי ^_____^

marinaaa

New member
אהה כן ו- ../images/Emo110.gif

אור אתה משקיע כל כך הרבה! אפילו הכנת דפי קשר ואפילו שמת אותם בניילונים!!!:O

Neon taichou

New member
../images/Emo205.gif |מוחצת| 3>

אתה הטאיצ'ו הכי טוב בעולם אמג ;; בפעם הבאה תהנה יותר 3>

Envious

New member
אורוש ! לא נורא חח לפחות עוד חוויה

אפילו שלי הייתה חוויה מתקנת על האנימה קון ~

keep smiling

New member
היה מעולה. <:../images/Emo197.gif../images/Emo23.gif

מתתי למוות רוב המפגש, אבל זה הסתדר. תקעתי באמיר אצבעות, שכבתי על קותע, דיברנו עם איילת וזה כל מה שאני זוכרת. אה, וגם גנבתי ליונע את הרנג'י וחיבקתי אותו! ^_^

לבנדר א

New member
סיכומה של האובדת בדרכים

המסע החל בשעה 12 וחצי, כשאמא הסיעה אותי לתחנת הרכבת. לפי אינפורמציה שקיבלתי מחברתי לספסל, הצלחתי לאחר לרכבת הקודמת בשלוש דקות. איזה מוכשרת אני. D: אז חיכיתי 20 דקות, עליתי לרכבת ונסעתי. יאי. ^_^ הגעתי באחד ועשרים אומשו, ושמתי פעמי לעזרי. הלכתי לבורגראנץ' ואפחד לא היה שם, ירדתי למינוס ארבע ואפחד לא היה שם, עליתי לגג ואפחד לא היה שם, הסתובבתי בקניון ואפחד לא היה שם. עשיתי עוד כמה סיבובים כאלה ואז החלטתי שאני רעבה, הלכתי לבורגראנץ' וחיכיתי חצי שעה לפאקינג צ'יפס שנגמר תוך דקה. T_T בקיצור נמרץ, הייתי בדד והייתי רעבה והייתי צובי. T_T הלכתי לחפש אנשים ליד הכניסה לרכבת, ושם, בין הרבה פרצופים זרים ומנוכרים, צצה פתאום חנצ'אן! D: היו שם גם רייבן ועוד כמה אנשים וחיבקתי אותם. ^_^ התברר שמלפפוניה עוד ברכבת, אז הלכנו לגן משמו לפגוש את כל האחרים. אז התברר שאנחנו לא יודעים איך להגיע לשם. >>; אבל אז הגיע אורטאיצ'ו המושיע! D: וקיבלתי ממנו את הדף קשר השולי שולעט~!1 אז הלכנו. והייתי מאוד רעבה, בהתחשב בכך שמאז הבוקר אכלתי רק צ'יפס מסכן, ולשוטט בעזרי זה מרעיב באופן מפתיע. כשכמעט הגענו פגשנו עוד קבוצה של אנשים, ביניהם קיפי וקורלצ'אן, שאמרו שכולם נטשו אותנו וברחו לאוטאקו. אז התחלקנו לקבוצה שהולכת לעזרי וקבוצה שהולכת לגן משמו. אני הלכתי לעזרי כי רציתי לאכול. >.< אז הלכנו לעזרי, קפצתי אל זרועותיה של מלפפוניה, קניתי פיצה עם עגבניות ועלינו לבורגראנץ' לאכול. ואז ישבנו ואכלנו והיה טעים. ^_^ ואז חנצ'אן קבלה פלאפון שכולם במינוסארבע! O: אז רצנו מהרמהר למינוסארבע. ושם הייתה יוניצ'אן וקפצנו עליה וחיבקנו אותה והיה כיף. D: ויש לה בובה סגידע של רנג'י! 3> והייתה גם איילתצ'אן חמדתי, וגלצ'אן המוכי מוכשרת, ואורטאיצ'ו הנסגד ועוד ועוד אנשים סופרדופרמעגניבים!!!111 אוהבתתכם~3> והיה גם אישמוזר שישב ליד עם מזוודה ובובת פיקצ'ו ואין לי מושג איך הלאקשור הזה הגיע לשם בכלל..._.;; אבל הוא היה הזוי. XD ומישי חמודה ציירה לי קויאמאטו תמורת סוכריה! ^O^ *מנופפת בהתלהבות ביצירת האומנות* ואז יוני גם ציירה לי כי היא מאמי. ^_^ סגידעעעעע!~!!1 ואז ישבנו וקשקשנו וישבנו וסגדנו וישבנו ועשינו בולשיט. ורנג'י עשה יאוי עם פיקאצ'ו. הצילו. O; בשלב מסוים כמה הלכו לגן משמו. ישבנו עוד קצת ואז הלכנו גם. כשהגענו רצה אלינו קורלצ'אן המותק!~3> אז חיבקתי אותה והלכנו לאיפה שכולם ישבו ועשינו דברים. <.<; בחיי שזה נשמע רע. >< ומלפפוניה לקחה חתימות מכולם ואני סגדתי לעוד קצת אנשים,אנשות וציורים מאממים. ואז מלפפוניה אמרה שהיא רוצה ללכת, אז חיבקתי את כולם ואמרתי יפה שלום כי אני ילדה מחונכת. D: הלכנו לעזרי, מלפפוניה קנתה גלידה לדרך ואז בילינו 50 דקות בהצטופפות בפינה ברכבת העמוסה-מאוד. סוף! D: *מנסה להזכר מה שכחתי* נו, מילא. <.< אני דורשת תמונות!!11

Noriko Chan

New member
אני המישי החמודה שציירה לך קויאמאטו

*קופצת ומנופפת בידיים* D:

RaVeN IYI

New member
רייבן הגיעה למסקנה ^~^

היא יותר לא לבוא למפגשי פורום ^_^ חהחה הרגעים הכי כיפים בכל היום הזה היו עם חנ, ושוב שאני מבינה כמה אני אוהבת את הצ'יבית שלי 3>~ פגשתי הרבה אנשים, אני אוהבת את אותם אנשים, אבל לא פגשתי את רוב האנשים שרציתי לראות. אוטאקו. רק השם הזה עושה בי חלחלה. לעולם, אבל לעולם, אני לא באה למפגש נוסף עם הידיעה שכולם יתפזרו לאוטאקו. שמחה שנהניתם. נפגש... מתישהו. חנ, אני אוהבת אותך שוב. תודה על היום הנפלא~

RaVeN IYI

New member
|חיבוקמוחץ|

אני לא אומרת שהיה לי רע D: זה פשוט המפגש הכי פחות כיפי שהייתי בו XD אם מישהו קובע להיפגש עם אנשים, הוא צריך להישאר עם אותם אנשים, זה מעצבן שכולם מתפזרים. ואני לא מאשימה אותך, אתה מקסים 3>~ אבל אלה שהתפזרו לאוטאקו פשוט לא אחראים, וזה פשוט מראה כמה אפשר לסמוך עליהם.

shui chan

New member
אבל ככה זה במפגשים :)

לרוב את צריך פשוט להצטרף לקבוצה של אנשים ולהישאר איתם O: ואני שמחתי לפגוש אותך :) מצטערת שלא כל כך נהנת.

RaVeN IYI

New member
גם אני שמחתי לפגוש אותך D:

ואת אבי צ'אן ואנבי המותק ואת כל האנשים שהיו שם, באמת אבל רציני, אנחנו החלטנו לפני המפגש שלא הולכים לאוטאקו, אתם [לא את, אבל גם !!1111 זונה 3>] הורסים את כל הכיף שבמפגשים, שזה אומר להיות ביחד. אז מותו ;<

Envious

New member
אוה אני לאהוב את רייב !

רייב XD אני עושה לך קיצור לשם ..*_* אפילו שרייבן זה שם ככזה ררראו
רק שתדעי שכל הרייבן שאני מכירה הם אוקא
אזאז לא נורא צריך ללמוד שיהיו מפגשים הכי כייפים בעולם ויהיו גם פחות. העיקר שתמיד יש עוד ועוד ועוד ועוד T_T

RaVeN IYI

New member
XDDD אשלאיסטית~

3: בכל מקרה, אני מניחה שיהיו מפגשים כיפים יותר, אבל אני לא אהיה שם D: אני לומדת לקחים, יקירה ^_^ P: אגב, לפרי צ'אן יפה השיער !11

RaVeN IYI

New member
לא תודה P:

אני אעדיף להישאר במיטה מאשר להיפגש עם עצמי בעזריאלי. להיפגש עם עצמי אני יכולה לעשות גם בבית D:

לבנדר א

New member
לאאאאאאאאאאאאאאא!!!

אבל אם רייבן לא תבוא, מי יקרא לי צ'יבי ויתן לי חיבוק שבשבילו אני אצטרך לעמוד על קצות האצבעות? >; זה לא יהיה אותו דבר בלי רייבןסאמה! O; את תבואי, נע?

RaVeN IYI

New member
XDDD על קצות האצבעות

3> את צ'יבית מותק, ויהיו הזדמנויות נוספות, אל דאגה D: [איכ, העברית התקינית של המשפט הקודם שווה לחרא, אומרים תהיינה אבל זה נשמע כלכך פלצני ;; המורה הזונה ללשון משפיע עליי!!11 דייויד יא חרא ;<] 3: ואת כזו קטנה !!111 |חיבוקו'ש| ^^

למעלה