סיכום מפגש שלישי ^_____^

Hinamori

New member
XD היה כיף !

גלצ'אן מציירת סגיד. וכתבנו בתחנת רכבת "זה מים. וזה רוטט." ~ D: וזה שאמר לנו שהרכבת היא ב20:28 הוא זונה, חיכינו שעתיים לרכבת הקקי הזאת בגללוווו.

Hinamori

New member
חנ ורייבן נסעו באוטו של רייבן

והיו שם מים והם רטטו אז רייבן אמרה: "זה מים. וזה רוטט." ^_^

keep smiling

New member
XD../images/Emo197.gif../images/Emo23.gif

|רייבן|:"יא בןזונה מסריח!!1 כוסאמא'שך!!!11 הבטחת לנו רכבת!!!1" -המנקה נועץ בנו מבטים-

יאיי XD

New member
XD

כי היא צעקה את זה והסתכלה לכיוון שלו! מסכן, סה"כ ניקה שם XD [מה אני עושה פה?.. ועוד ערה?.. *נעלמת*]

shui chan

New member
היה סבבם :)

בבוקר כל כך התעצבנתי!!~ אני יוצאת לי מהבית בסביבות 1 וחצי כדי לתפוס אוטובוס ואז מתברר לי שיאן אוטובוס שמגיע לרכבת ;__; בכל מקרה.. אמא הסכימה להסיע :) אממם.. בהתחלה היה מוזר.. וקיפיל'ה שלי לא הרגישה טוב >; והינו ממש ממש מעט אנשים במינוס ארבע של עזרי כשציפיתי למליונים - אבל אלא היו חברה איכותים - קיפי, אור,אח של אור ורייבן צ'אן - אז זה היה בסדר. אבל אח"כ שירה, רותי, אידה ושחר הגיעו ואז הלכנו לגן השלושה והיה ממש כיף :) כולם שרו ורקדו וכו' ופגשתי את נאקו, מיטל, טטי, קורל ועוד מלא מלא אנשימים חמודים 3> והיה ממש נחמד.. ואז הגיע כל החברה של בליצ' ופגשתי אותם לשניות מעטות ואז הלכנו לאוטאקו והיה ממש כיף וקניתי פוסטר של האנטרXהאנטר וווליום 4 של פולמון 3>>
היה ממש כיף בסוף :)

shui chan

New member
אמרתי לך שלום O:

כשהלכנו לאוטקו.. פגשת אותנו עם רותי ושירה :)

Mrs Puff

New member
טוב, אז ככה ^___^ ../images/Emo199.gif../images/Emo133.gif

קמתי בשמונה, הייתי בשיעור פסנתר, ואז אירגנתי את התיק. קבעתי עם בר בעשר וחצי, היא הגיעה עם שני בעשרה ל-11 (*אהמאהמ*), אספנו את קיפי ונסענו ברכבת (בקומה ראשונה, כמובן, כי הקומה השניה זו בעצם תחבולה לגרום לנו לעלות). אח"כ אפרתע התקשרה להתלהב שיש לה טלפון ושהיא הסתפרה, ורציתי להרביץ לה. אבל הטלפון חץץ בינינו. אז הגענו לעזריאלי, ורצינו לעלות למעלה, ואז ראינו את אור טאיצ'ו יורד. ואחריו כל הפורום. אז ירדנו גם. ואז פגשתי את סטייסי (הלוא היא בתי) והתחבקנו וצרחנו, והיא ציירה לי ציור. אז הסתובבתי איתה בין אנשי הקאסט לאנשי הפורום. והגענו למסקנה שביאקויה-סויפונג זה שיפ מעניין. אח"כ פגשנו את כולם בדיוק כשהם היו בדרך לגן המשולש. הלכנו לגן המשולש, כדי לגלות שהוא בעצם בכלל לא משולש. בדרך פגשנו את פרתע-קצרת-השיער-והכוסע וצרחנו צלחת *___* הגענו לגן והתפגרנו, ואז גררתי את סטייסי חזרה לעזריאלי, כדי לקנות לי אוכל. לא מצאנו אוכל, אבל בכל זאת הצלחנו לשרוף שעה. לא אשמתנו שכמעט הלכנו לאיבוד X.X ואז כשבאנו לחזור, התקשרה חברה שלי בהיסטריה שאני אבוא לעזור לה להחתים אנשים לעצומה נגד שחיתות בשלטון במשמרת של 3, ולא של 6 כמו שהייתי אמורה, בגלל שהיא לבד ויש יותר מדי אנשים. אז בגלל שאני נחמדה, נפרדתי מכולם והלכתי עם ברע לרכבת, כדי לגלות שיש רכבת רק בעוד שעה (קיפי ושני, מוכר לכן?). וזהו. היה נחמד, ואתם חבורה של אנשים שולטים *____* מעו~

MrsGreen

New member
אה כמה אנשים פספסתי ;;

הבוקר התחיל ב 7 וחצי עם 3 שעות וחצי של ביולוגיה עד , או הזוועה הזוועה. חזרתי הביתה התקלחתי וב1 כבר הייתי באוטובוס לעזראילי, ירדתי מהאוטובוס ועשיתי את דרכי לאותו גן משושה, ופתאום עיני פגשו בריי! D: הריי הסיגתית *___* אז קפצתי עליה בחיבוקים ושנינו הלכנו לעזראלי בשמחה ובאושר לצעוק על קורל D: שהתבררה מסכנה ואבודה ~O: חיכינו וחיכינו ואז הגיעה אחת שאני כועסת על עצמי ששכחתי את שמה.. דאמ ג'ינג'ית כזאת עם שער חלק וגבוהה.. עזרו לי לדעת את השם ~__~ אח"כ בא אור שהיה די מבולבל נראה לי =[ אנחנו עלינו ופגשנו את עומרי ואת שחר ואת שירה ורותי החמודות 3> ומשם הלכנו לגן ופגשנו עוד הרבה אנשים שלא ממש הכרתי ;; אבל היה כיף. עמי שיגע אותי את קורל ועומרי עם העיקצות שלו את קורל D: והיה ממש משעשע ואז רייבן ורעות D: ואיילת ^_______^ ואור טאיצ'ו *סגידה!* ומאיה היתה שם DD: או היה נחמד, אבל הייתי צריכה לחזור מוקדם, חבל =[ או היה כיף ^_____^

JeeChan

New member
רגע נורא ורגע נפלא - סיכום מפגש

[אם החלק הזה נשמע לכם שמח, אז הוא לא
ואם זה נשמע מרוצה אז זה לא
]. ובכן הכול מתחיל ביום הקודם :] ידעתי שאני צריך להצביע ולעשות ציור לאיי צ'אן *_* אז עבר הזמן ומצאתי את עצמי יושב בחצות וחצי ומתחיל לצייר רנג'י *_*, אך בסוף לקראת 3:00 כמעט סיימתי את הציור וזזתי לישון. ידעתי שב9:30 הרכבת, ואני צריך גם להצביע, לכן כיוונתי שעון ל7:30 בבוקר, וזכיתי ל4:30 שעות שינה '-'. בבוקר התעוררתי וסיימתי את הציור ^^, לא יצא משהו אבל העיקר שאיי צ'אן אהבה D: *_*. השעה כבר הייתה 8:20, ומיהרתי להתרחץ ואז ללכת עם ההורים לקלפי להצביע, לפני שאני אפספס את הרכבת '-' (תודה לאל ^^ שהקלפי מרחק דקה הליכה מהבית D:). בסוף הגעתי ב9:26 לרכבת, ואז הדס צ'אן *_* (מיצע) התקשרה ואמרה שהיא מגיעה לתחנה *_*. פגשתי אותה, וחיכינו לרכבת, אבל הרכבת לא באה, ואז הבאנו שיש לוח זמנים מיוחד והרכבת באה כל שעה, והרכבת הייתה ב9:18, לכן חיכינו 50 דקות לרכבת של 10:18. בינתיים דיברנו D: והיה כיף *_* ואז גם גאיה התקשרה *_*. ברכבת דיברנו ודיברנו והיה מצחיק, ועשיתי אלכימיה מלא פעמים לרכבת כדי לגרום לנהג לסתום D:, אבל זה לא עבד ;; כשהגעתי לעזריאלי ב10:50, פגשתי את גאיה *___________________________*, והיא נתנה לי חיבוק 3:, והיו שם עוד הרבה אנשים *_*, שחר *_* והיא גם נתנה לי חיבוק *___*, וויוע *_______* וטניה *____*, ועוד הרבה אנשים (הזיכרון שלי מתחיל להחלש והעייפות מתחילה להשפיע :|), אז החלטתי שצריך לרדת לבורגר ראנץ', כי היה כבר 11:00, אז הלכנו והגיעו הרבה מפורום בליץ' D: והיה לי כיף 3>, שמחתי שכולם באו והתנחלנו, ואז גם קטיה צ'אן הגיעה *______*, והתחלתי לחלק דפי קשר, עד שעשינו יותר מדי רעש, והמנהל של בורגר ראנץ' דרש (עם מבט רצחני בעיניים) שנעוף משם. לכן החלטתי שכולנו נלך לאזור האוכל בקומה 1, שם אין ממש חיים והשומרים לא עוברים, הבעיה שכולם יתפזרו לי, וכשהתחלתי לחפש פגשתי את נכדה ענת *____* האושר ;;. התחלתי לקבל טלפונים מאנשים, כשכל אחד שואל איפה אנחנו, אז הלכתי להביא אנשים מהגג למטה, ואז השמנמן (אמיר) התקשר, ושאל איפה אנחנו ובא. הלכתי להביא לעצמי גלידה ואז הנכדות באו איתי (נכדה ענת ונכדה קיארית), ואז אנבי באה *______*
. חזרתי (בדרך בטעות התנגשתי בילד בן 5 :| לא שמתי לב שהוא מתחת לרגליים שלי X_O), וגיליתי שכולם רוצים ללכת לגן השלושה, למרות שהשעה 12:00 וקבענו ב13:00, אז התחלתי לקחת את כולם. ומפה מתחילים שעתיים וחצי של כאבים. לקחתי את כולם ברגל לגן, וכשהגענו והתיישבתי, הייתי צריך לחזור לעזריאלי עם אנבי *_*, להביא אנשים, ואז שוב לגן, ואז שוב להביא אנשים, ושוב לגן, ושוב להביא אנשים, וכל הזמן צלצולים בלי הפסקה של "אור איפה אתה ?, למה אתה לא בגן", "אור תביא אותי מהגן", ואין לי פה תלונות כלפי אנשים, חכו עוד קצת לתלונה :] כשלבסוף הגיע החלק שהייתי צריך ללכת לקחת את שחר צ'אן *_*, להביא את קורל צ'אן *_*, ואת רייבן *_*, ואת ליאת *_* (שמשום מה חשבתי שזאת שרון צ'אן O:, הייתי באמת מחוק), אז אספתי את כולם בטרחה רבה, וכשבאתי לחזור וראיתי שהגיעו עוד אנשים, אז אמרתי להם לבוא איתי לגן, אבל הם החליטו ללכת לגן (שימו לב אנשים עדיין לא התלוננתי ^^ זה הכול לגיטימי), ואני באפיסת כוחות נפשית (מרוב הצקות טלפוניות), וגופנית (מרוב הליכה הלוך חזור), הגעתי לגן רק כדי לגלות שהפורום הנחמד שלי, שארגנתי את המפגש במטרה לאחד אותו, ואמרתי לא ללכת לאוטאקו כי יש זמן אחרי כן, החליט להבריז לי וללכת לאוטאקו. זה כמו שאומרים שבר את גב הגמל X_X. הייתי כל כך מעוצבן ועייף, שכבר לא היה אכפת לי בגרוש, אני וקיפי החלטנו ללכת לעזריאלי, כשבדרך אנשים צצים ואומרים לי לא ללכת לעזריאלי, אבל הלכתי כי כבר לא היה אכפת לי, ואז הגעתי ולמזלי לי היה לי שובר לארוחה חינם, וירדתי למינוס ארבע, שם אני, קיפי, רייבן, ואז גם רעות צצה, ועוד מישהי (מצטער עייפות לא זוכר שמות חדשים X_X), הייתה, והיה לי כל כך כיף, סוף סוף קצת שקט, הורדתי נעליים ונחתי לי בשקט, אחר כך הגיעו עוד כמה אנשים, בינהם גל צ'אן *__________* (שאותה פגשתי קודם ושכחתי להזכיר פה), ואיי צ'אן *________*, וחנ צ'אן *_*, ויונע צ'אן *_*, וטניה צ'אן *_*, וקסניה צ'אן *_* ועוד אנשים :]. נחנו, דיברנו על הבאנקאי של סוי, האם הקידו מחסל הולואים כמו המתקפה של אישידה, או כמו הזאנפאקטו ועוד, וזה גלש לשיחה על מאי הימה עם שייז *_*, והיה כיף *_*. נחתי שעה, ובסוף ביקשו שנחזור לגן, אז בדרך עלינו לגג שם פגשתי את רביד *_*, ואת לירון צ'אן *_* (גם אותה פגשתי קודם
). חזרנו לגן, שם נשאר הרכב מצומצם של פורום בליץ', ואז הגיעו גם אנשי הייד פארק :], והיה נחמד. בדרך חזרה ליווינו את קורל צ'אן לאוטובוס *_*, ואז כשהגעתי פגשתי שוב אנשים *_*, וחיפשתי לאחות קטנה את הספר של ג'יין אייר, אבל לבאקות בסטימצקי לא היה את זה X_X, ניחא אקנה לה ברחובות :]. ואז הייתי עם איי צ'אן *_*, ופגשתי את מאיה צ'אן (שפגשתי המון פעמים קודם *_*), ואת חן סאן *_*, ועוד אנשים מהייד פארק. עכשיו לסיכום ביניים, אני חייב לציין לכם, שעד כמה שהכול פה נשמע יופי טופי, בשבילי כל החלק עד כאן היה גרוע, מרוב עייפות נפשית ופיזית. לבסוף אחרי הרבה הליכות של אנשים, נשארנו אני/אסף/קיפי/אפרת (תספורת סאסקה *_*)/גל צ'אן *_* (היא תצטרף בקרוב לפורום ^^), וזה היה השעה וקצת הכי טובים ביום המקולל הזה, הלכנו לאכול, היה צחוקים, היה כיף D:. אין לי תלונות כלפיכם חברי הפורום, חוץ מדבר אחד, אף אחד אף פעם לא הגדיר שמנהל פורום וירטואלי אונליין, אמור להיות המנהל בפועל במפגשים, וכרגע ממפגש למפגש, אני לומד שוב ושוב כמה זה נכון, אין שום סיבה שאני אהיה אחראי על המפגשים, תאריכים וכו', כי גם אני בן אדם, וגם אני רוצה להנות, ולא לחפש, לעזור, ולהשקיע את כל נפשי, בשביל מפגש שבו אני בכלל לא נמצא. מקווה שתקחו את זה לתשומת לבכם, וכן אחות קטנה, כמו שאמרתי לך בבלוג, היה יום חרא, אז אל תחשבי שהפסדת הרבה, כי לא הפסדת דבר, ממש כלום. אה ופגשתי גם ענבל צ'אן *_*, ושירלי צ'אן *_*, ומצטער מרינה שהרגשת בחוץ (לפחות קיבלתי רושם כזה) ;;

לבנדר א

New member
*חיבוקענקלטאיצ'ו*

אנחנו באמת מעריכים את מה שאתה עושה בשבילנו. במתבמת. T_T

למעלה