סיכום לשרשור גילויי הלב- חלק א'

אבא אסא

New member
סיכום לשרשור גילויי הלב- חלק א'

[יש מגבלת 6500 תווים אז ההודעה תחולק לשלוש...] מאחר והשרשור נהיה מפלצתי (איזה כיף לי, איזה כיף לי), החלטתי להתיישב ולקרוא את כ-ו-ל-ו עם בייגלה וגבינה. אמרתי לעצמי שמה שיגרום לי לשניה להפסיק ללעוס – אני מעלה לנבחרת "הידעת". את הערותיי הלפעמים מיותרות תמצאו בסוף כל שורה בסוגריים. שופופו.... מנצל את פתיחת ההודעה ומספר על עוד כמה שלא ידעתם עלי בגילוי לב קטן – אני פוחד נורא מג'וקים ובלונים. אני גם מנוי על עשרות בלוגים שונים ומשונים מכל קשתות האוכלוסייה והעניין.(יענו כל פעם שמישהו מעדכן אני מקבל למייל שהוא עדכן ואז אני הולך לקרוא). אנדראה - חולה אבל חולה על פיצות קרות במיוחד כאלו שנשארו בחוץ יום אחרי. (איך איך איך את יכולה. לא נוגע באוכל מתחת ל 50 מעלות). אמא של חביתוש - את שנות העשרים העברתי עם "חברה" צמודה (כל הכבוד! ווי לב יו חביתוש מם). סינטה1 - בצבא הייתי מדריכת חבלה וצמ"ה (ציוד מכני הנדסי) והדרכתי נערי רפול נהיגה על כלים כבדים מאוד. פעם גם דרסתי את הM16 המקוצר עם D9 (פאדיחה) ונשפטתי בפני קצינת ח"ן ראשית (יש תמונה של האקדח פיקות אחרי האירוע?) guychuk של vita- אני לא יודעת לשחות ונורא מפחדת מהמים,אפילו במקלחת עוצמת עיניים (קורעת אחת!!!) נועה ו - אני יודעת לפתוח בקלפי טארות ובכלל נראה לי שיש לי כוחות מיסטיים מסויימים שעדיין לא פיתחתי .(כוחות מיסטיים מסויימים? קר טו טל אס?) osnatyD - יש לי רשיון נהיגה על משאית ( עד 15 טון ) את גם מפליצה ועושה גרעפסים קולניים ודורשת מבעלך את הבירה, נעליים, מוסף הספורט, וארוחת ערב כשאת חוזרת הביתה? סתם סתם... ) בולי27 - מלבד בישול מקצועי למדתי גם הנהלת חשבונות, חשבת שכר, סידור פרחים, איפור מקצועי, הדרכת ארובי, עמילות מכס ועכשיו גם קונדיטוריה (אההממ... אההה... ) Star1977 - תעשי גם לי קצת אחורי זה?? (יחשבו אותנו עוד סוטות פה בלי כוונה..)..הממ.....) שלולואמא - יש לי את חוש הכיוון הכי גרוע במזרח התיכון, אני יכולה ללכת לאיבוד במקום העבודה שבו אני עובדת כבר חמש שנים (סיפור עצוב ואמיתי) (ספרי. אנחנו כאן כדי לתמוך). sugerbabe1 - במהלך שנתי הראשונה בשנקר קיבלתי פרס על עיצוב, ואף היתה על זה כתבה באינטרנט מהר קישור!) רויטל ולירון - בחטיבה הייתי עם חצי ראש מגולח וצמה ארוכה מאחורה + 5 עגילים באוזן (רוצים תמונה !!!) נעלוליתית - התחתנתי עם שרוך, אני אוהבת שהוא "משחיל" לי! (הזוי ומעולה!!!) M25 - שנים חלמתי על הגדלת חזה- וביולי האחרון [חודש אחרי שחזרתי מחופשת לידה ] הגשמתי את החלום [לא הפכתי פמלה אבל זה מספיק לי]. (רוצים תמונה!! סתאאאם). דנדונת - אחרי הצבא טיילתי עם חברה טובה (הכי טובה) בגווטאמלה ומקסיקו, ועשינו כל מיני שטויות שהיום במבט לאחור לא ברור לי איך חזרנו שלמות. (ספרי ספרי על השטויות... ) shlomits - בנעורי למדתי חליל צד (סתם נזכרתי ב "one time, at day camp, I stuck a fluet...") ו שתי - כשהייתי בהריון עשו עלי כתבה ב"הארץ". כולל תמונות. מפרגנת עד מאד. (זה מסקרן....) אני שוקולטיה, למדתי בצרפת, ומדי פעם אני עושה קצת כסף מזה (מה זה שוקולטיה.... מישהו מוכן להסביר לי???) אמאשלשירה - תמיד הייתי שרה ואף הייתה לי להקה, חלום חיי היה להיות זמרת ואפילו רציתי ללכת לאודישנים של "כוכב נולד" -אני מתביישת.. כיום אני שרה לשירה וכמובן באמבטיה.. (לא לוותר – לכי על זה!!!) צופצופית - בגיל שנתיים טיפסתי על האקווריום בבית, ונפלתי איתו לרצפה. עד היום יש לי מזכרת מאותו אירוע- הפרק העליון בקמיצה של יד שמאל שלי קטוע. (אאאאאאאאוץ' –על הנפילה עצמה עם האקווריום. בא לי לרוץ לחבק אותך ולהגיד לך שלא נורא ושהכל יסתדר.... את רואה שצדקתי? ) מאיקי שלי - שהייתי בתיכון שברתי את 2 הקרסולים שלי כאשר נפלתי לבור במהלך ריצה (שדרך אגב הייתי מעולה בריצה תמיד מקום ראשון בכל התחרויות האזוריות וארציות)) ( את שני הקרסוליים.... אאאאאוץ' שוב) מספרת הסיפורים22 - בחיי הפרטיים יצאתי המון עם מקרי סעד קשים- גם התחתנתי עם אחד (מדהים! מקסים!) Tnoki – אוי שלי שלי שלי. כל מה שכתבת מדהים! פחדה מזריקות (חחח), נולדה פגה, ידעה לקרוא בגיל שנתיים, יודעת התולעת 6 שפות, ניגנה ורקדה עם ועל כל דבר. אוי שלי שלי שלי. מתים עלייך !!!!! Mevav1 - התחתנתי בגיל 18 וחצי וילדתי בגיל 19.4 (כל הכבוד!). Yaelli10 - אני מוצצת אגודל כדי להירדם עדיין תצחקו, תצחקו, זה בסדר. גם הבת שלי לא נופלת רחוק מהעץ.... (הממ... righhhhhhtttt..... מתוקה ) Duna - את הלידה עברתי כמו גיבורה בלי שום אילחוש, רק בעזרת קולי הענוג והצווחני....ככה רז יצא.... (איך? חרש? ) רק בשביל אמא - אין לי סבלנות לקוצי פוצי בפורום הזה (חחחח... כל כך מסכים איתך! נכון! איך שאתה צודק! שיווו איך שאנחנו דומים..... איזה מתוק אתה.... איפה אתה גר? אולי ניפגש לערב גברים עם פיג'מות ופופקורן וסרט של יו גרנט?.... חחחח... אבל אני מסכים איתך!) b a t i a - יצאתי עם בן של מנחה טלויזיה מאד ידוע, בן של בעלים של קבוצת כדורגל , התחתנתי עם בן של שדר ספורט והתגרשתי. היום אני נשואה למישהו שהוא הבן של - ההורים שלו וזה הכי שווה!!! (הלו !! פירוט בבקשה!!!) הכי חמודה באמת - פעם אכלתי ספגטי ומישהו נורא הצחיק אותי אז שאפתי את הספגטי והוא יצא לי מהאף (גדול גדול גדול גדול גדול גדול גדול גדול !!! יש תמונות? חכי חכי באיזה מפגש אביא ספגטי ונעשה שחזורון... ודרך אגב מת על הניק שלך)

אבא אסא

New member
סיכום לשרשור גילויי הלב- חלק ב'

הדגש|שירי של טל - את בעלי הכרתי לפני 11 שנים כשהוא עבד עם חברה שלי בגולפיטק בחיפה. הוא אמר שאני חמודה ובדיוק חיפש חברה עם משקפיים. מאז אנחנו יחד. (איזה חמוד " את חמודה ובדיוק אני מחפש חברה עם משקפיים".... חחח גדול) אמא של יהונתן קפצתי מגי'פ נוסע שאיבד את הבלמים בירידה תלולה..ולא קרה לי כלום (אמאלה). לא אוכלת דגים שמסתכלים עליי! (למה? אולי הם חושבים... "המממ... איזו מעניינת. מעולם לא ראיתי סנטר בזווית הזו") g a v i – בחיים לא עשיתי כביסה ואין לי מושג איך עושים בכלל!! (אשתי עוד תשלח אותי אלייך. לא אומרים דברים כאלו כשהיא קוראת את זה!!!). אמאדובה- בעלי הוא בן דוד מדרגה רביעית של... גווינת פאלטרו!!! (רק שהיא לא יודעת את זה לצערי). סבתא של סבתא שלו היתה אחות של סבא של סבא שלה. (שנייה,, רגע,.... רגע נו.. אל תפריעו....אני עוד מנסה לסדר בראש את היחסים...) chhopi3 - כשהייתי בת כמה חודשים אחי הקנאי ריסס אותי בפליט נגד ג'וקים ועד היום צוחקים עלי בגלל זה.. היא מעופפת - בגלל הפליט.. (הממ.. בתור אחד ששונא גו'קים הפליט צמוד אלי ליד המיטה. לא מומלץ להעיר אותי בהפתעה כשאני ישן...) Carmits - נשיקה ראשונה שלי היתה מול מגדל אייפל, עם בן דוד שלי שגר בפריז. (ו... איך היה? מה איך היה? בן דוד !!!!!!!) ליצה - שכבתי עם הבוס של אבא שלי ("אבא....... דאגתי לך להעלאה....." חחחחח) עוד שרון - בת 38 עם שן חלב בפה (קודם כל הניק שלך חמוד, וב' כל (אין ב' כל יש שנית כל) שן חלב בפה? חחח... מעולה). BABO1 - עשיתי סקס על שולחן פיקניקים ביער בן שמן באמצע מסיבת טראנס (... יה בייבי יההההההההה) Galzil - אני לא יודע לשקר (רואים עלי כל שקר לבן קטן) (נכון נכון... גם עליי.. אני ישר מתחיל לחייך...) המתרגשת10 - נפלתי לפסי רכבת בהודו ורכבת כמעט דרסה אותי... איזה הודי הציל אותי בדקה התשעים. (דייייייייייייייייייייי...............ובקשר לכבד... גם אני). ענת סימון - יש לי זיכרון צילומי פנומנלי במיוחד לחומר כתוב ולכן אני זוכרת בע"פ ספרים שלמים. .אחד הספרים האהובים עלי הוא הקונקורדנציה לתנ"ך (אחותי, סחתיין !!!! מבחן בזק – קונקורדנצה, עמוד 73, שורה שלישית. דקלמי!) גורבי - עשיתי סקס בשירותים של מסעדה ברומא, מייד אחרי ביקור בואתיקן (טוב שלא להיפך.... ) שרון 301 - נולדתי בלידת ואקום ומלקחיים . הלידה הייתה כה מסובכת עד שאני ואמא שלי כמעט מתנו. (הייתי קפוא עכשיו לחצי דקה... אמאלה.... ביג ביג אמאלה) אור67 - לאחר גירושי הורי ואבא שלי התחתן עם אישה בשם זהה לאימי. כך שבעצם יש לי אמא+אמא חורגת בדיוק באותו שם (פרטי+משפחה). (המממ... המממ...) sweet mom - בעלי איש חשוב וגם משפחתו לכן לא יכולה לפרסם את תמונות ילדיי \ עשיתי סקס בכל מקום אפשרי כמעט שתעלו במוחכם (לא פייר כל הסלב....ובקשר לסקס – אנחנו תמיד שמחים להיחשף למקומות חדשים... שפכי שפכי) איה א - אני נשואה לאפריקאי והבת שלי היא ילדה מעורבת בצבע שלה (מקסים! אני כבר מאוהב בה... באמת). טלי 234- אני עדיין קצת מאוהבת באהבה הראשונה שלי מגיל 13.... למרות שאין לי מושג איפה הוא עכשיו (זאת את היית???????... חחחח... ) אמא לנויה - פעם חיפשו אותי מסוקים... לא כי עשיתי משהו, אלא כי הלכתי לאיבוד בפארק ענק באוסטרליה (היית תופסת קנגורו, מתיישבת עליו או יותר טוב- נכנסת לכיס שלו, נותנת לו צ'פחה על הטוסיק ויאללה...) Hagaram - קיבלתי מחזור בגיל 10 מתפללת שיהלי תקבל את הגנים של אבא (אם תתפללי יותר מדי היא עלולה לחטוף כאבי ביצים כבר בגיל 12...חחח... ו.. תודה על הפרגון) יעלי ס - לי ולחמותי יש אותו שם פרטי ....וכמובן גם אותו שם משפחה (הייתי אומר לך שעוד כמה שנים תצחקי על זה אבל... המממ... זה כמו להגיד לך היום "עד החתונה זה יעבור"...) Daldan - היו לי חמישה חברים לפני בעלי אצל שלושה מהם ההורים של החבר התגרשו בפרק זמן שאחרי הפרידה (אצל אחד אחר האבא נפטר עוד הרבה קודם ) אני כנראה מביאה להם קצת נאחס כאני נפרדת מהם. (אולי עברת לידי והתחככת בי ברחוב כשהייתי בן שנתיים כי אז ההורים שלי התגרשו... חחח...)

אבא אסא

New member
סיכום לשרשור גילויי הלב- חלק ג'

רמקול|
והמנצחות – maxima ושמנה@ - כשהייתי ילדה קטנה הופעתי בפסטיבל הילדים בשיר מאוד מפורסם (עד כאן החשיפה ).(נווווווווווווווווווווווווווווו כברררררררררררררררררררררררר......................) מיכי2 - מפחדת מהים פחד מוות ואם נכנסת לים זה מקסימום עד הברכיים וכשטסים מעל הים זה הפחד הכי נוראי שלי (כשטסים מעל הים... מגיע לך גביע על הגילוי!!!) אמא של רועי ושני - עד גיל מאוד מאוחר (25 בערך) ישנתי עם מעין סמרטוט שמאוד אהבתי למשמש.(זה בעצם היה מכנס משומש מאוד שלי שיצאו לו מלא כדורירים בבד וזה פשוט הרגיע אותי למשמש אותו ואני לא מאמינה שאני אשכרה מספרת לכם את זה. (את כל כך קרובה לקחת את מדליית הזהב על זה יקירתי... כל כך קרובה...) אמא של ספיר ושני - גם אני שרתי בפסטיבל (ולא מגלה איזה) חוויה נפלאה והתפתחה חברות נפלאה עם לילך שהיא כמעט בת גילי. (מה יש לכולן עם הפסטיגל? מה, רק אני לא שרתי שם?). כשהייתי בכיתה ו' היינו אמורים לצאת לטיול באיזור צומת הבונים ואז 3 לילות לפני חלמתי חלום שיש תאונה. קמתי בצרחות וסיפרתי לאימא שלי (שלא האמינה לי במיוחד). למחרת התחננתי בפני המנהלת שתשנה את היעד ו/או יום הנסיעה וכך היה. הנסיעה הוקדמה ביום. ביום שבו היינו אמורים לנסוע הייתה התאונה הקטלנית בצומת הבונים. מאז אימא שלי מאמינה לכל חלום (והיו עוד מאז שהצילו את חיי) (אלוהים אדירים – איזה פחד. המנהלת שינתה את יום הנסיעה בעקבות הדברים שלך ????????????? מדהים) היידי אור - בבית הספר היסודי שלי תלוי עד היום ציור שציירתי בכתה ה', > בכתות ז-ח הייתי מבריזה מבי"ס שבועות רצופים... איך אמא שלי לא השתגעה ממני אני לא יודעת........> בצבא עמדתי למשפט מספר פעמים על נפקדות, שבירת שמירה, נטישת נשק, התחלות ועבירת תנועה. בחלקן הגשתי ערעור שהגיע עד לקצינת חן ראשית., > אני שונאת לבשל אבל מכינה קוסקוס הורס, ספגטי מדהים, וצ'ילי בוער. עמית משוגע על האוכל שאני מכינה.,2 בני זוג קודמים שלי חזרו בתשובה, ואחד חזר בשאלה. (אני לא חושב שצריכה כאן להיות הערה שמסבירה את הבעייתיות של הבחורה...לב יו היידי) אוריקוקו - 1. לפני ההריון עם אורי עברתי 2 הפלות טבעיות. 2. הכרתי את בעלי באינטרנט ואת הצעת הנישואים שלי קיבלתי בדואר רשום. 3. כשהייתי בדרום אמריקה שתיתי סמים. "מיץ" של קקטוס שגורם להזיות. 4. משטרת קובה תפסה אותי באמצע סקס בחדר מדרגות. ביקשו דרכון ובסוף ויתרו לי (זאת עבירה שם... לא ברור למה) 5. פעם צ'וטטתי עם חייל באיטרנט. הלכתי לאסוף אותו מהבסיס, קשרתי לו את העיניים. עלינו לסוכת המציל וביצעתי בו את זממי...ואז חזרתי הביתה. (זאת את היית ??????????? חחח... פשוט סחתיין על כל המידעים..... יש כבוד!) בנות ובנים - היה לי לעונג. לכמה תגובות בכלל הגענו?

מיכי2

New member
צוחק עליי? אה אסא??../images/Emo6.gif

נו.. מה לעשות.. כל אחד והפוביות שלו
אבל באמת.. מתה על טיסות וכשמגיעים לטוס מעל הים אני מוותרת על המושב שליד החלון עם מי שיושב לידי

limooor

New member
גם אני לא בסיכום שלך אסא...

אמרתי לכם שאני הכי משעממת....

minimousegi

New member
גם אני לא נכנסתי, אנחנו כנראה לא

אין...
--------> כמובן בעל 2 משמעויות...

ELLA31

New member
כל מה שיש לי לאמר

זה שאין לי מה לאמר. (תודה על הפירגון , היחס, ותשומת הלב ששמת אותי ככה בבולט)

yaelli10

New member
חחחחחחח חה חה חה חה חה

אני מתפוצצת מצחוק אהבתי !!!!!!!!! אבל שכחת משהו אבא אסא12 שעות בממוצע ביום על המחשב, אז 3 שעות שרפת על השרשור הזה... לא חבל על העינים? חוצמזה בגילך המופלג 35 אתה עדיין יכול להגשים חלום ולהפוך לרקדן. כי בכל זאת הכל אפשרי בחיים.

מוחאת כפיים. ודווקא הייתה לי

התלבטות בעיניין הניק שלי. רציתי משהו מהר כדי שאוכל להיכנס לפורום ולא עלה על דעתי משהו מקורי יותר.

מתרגשת

New member
וואו סחטיין על ההשקעה../images/Emo24.gif

אז זה מה שעשית בזמן שהיינו אצל אמא שלי לארוחת ערב

למעלה