סיכום לונדון!

LemonLimeLilach

New member
סיכום לונדון!

אוף חזרתי!
אם גם פה קר וגשם אז כבר עדיף להיות שם עם התפאורה של הכריסמס
(ירד עליי עכשיו ברד
)

טוב אז ככה!
עשיתי חלק מהאטרקציות הרשמיות
והרבה אטרקציות "עונתיות" מה שנקרא, כי באתי בתקופה מאוד ספציפית...
אז הלכנו לזיקוקים של השנה החדשה- היה עמוס וקפוא אבל הייתה מוזיקה שווה והספירה לאחור הייתה מעולה!
למצעד של יום השנה החדשה שהיה מגניב
לווינטר וונדרלנד העצום שהקימו בהייד פארק והקטע השולט שם היה הגרמני אז היו מלא בירות (לא אוהבת אז לא שתיתי) ונקניקיות גרמנית וכאלה. אה כן וגם מתקנים שנראה לי מטורף לעלות עליהם בקור כי אמא אבל הבריטים החולי נפש האלה נהנו בהם

למעין לונה פארק קטן עם מלא דברים מגניבים שהקימו בלסטר סקוור ואז אכלנו פאדג'ים וערמונים חמים
וכמובן יש לי קולקציה שלמה של תמונות של/עם סנטה ושל/עם עצי חג מולד
ושאר תפאורה
וברגיל הייתי במדאם טוסו- גדל בהמון מאז הפעם האחרונה שהייתי, העברנו שם איזה חצי יום ויש חלק של רוחות שקופצים עלייך אנשים ורכבת שעוברת בהיסטוריה של לונדון וסרט תלת מימד של האוונג'רס עם ספיידרמן!!
עוד היינו בבריטיש מוזיאום, נשיונל גאלרי, מוזיאון המדע ובהיסטוריה של הטבע (דינוזאורים
)
וגם בלונדון איי ובקמדן טאון שהיה שם כל כך כיף ואכלנו מקסיקני והולנדי

הטעות הכי גדולה שלי הייתה לא ללכת לקניות ביום השני שהיינו אלא רק ביום שבת שזה היה כמעט היום האחרון ואז מכל ההליכות לכל מקום והקור כבר היינו גמורים ולא היה לנו כוח... את כל הכוח הוצאתי בפריימארק אוקספורד וקנינו שם כמה דברים אבל אחרי זה כמעט התרסקתי ועברנו מלא חנויות עם סיילים ופשוט לא היה לנו כוח להיכנס
לקח להבא.
מבחינת מיוזיקלס- לא היו כרטיסים לכלום!!!!!!!!!!!!!!!!!! או שאם כן היה, זה היה ב120 פאונד לכרטיס:-* אז בקיצר לא הלכנו לכלום... בוק אוף מורמון, מטילדה, וואנס, פאנטום הכל היה סולד אאוט לסופ"ש הזה (המוכר באחד הדוכנים אומר לי כזה "אתם יכולים ללכת בשני?" והיה יום שישי, וחזרנו בראשון
) אז זה היה מבאס. אבל בסדר, לא התמוטטנו.
המלון שלנו היה בaldgate שזה אמנם לא במרכז מרכז אבל ממש על תחנת רכבת אז הסתדרנו מעולה והמלון היה טוב וארוחת בוקר גדולה (באירופה אני בדר"כ רגילה לקצת לחם עם כמה ממרחים ויאללה ביי אבל פה היו חביתות ופירות טריים ועניינים) ומיטות נוחות (הכי חשוב)

והטיוב! ביום הראשון התרחפתי ולא הבנתי כלום אבל אז פתאום קלטתי שזה לפי כיוונים! והמפה עצמה לפי כיוונים אז אם אני צריכה לפי הקו על המפה לנסוע למעלה אני פשוט צריכה לעקוב אחרי השלט שאומר צפון. שוואו זה ממש פשוט ומעולה
ומאז כבר שלטתי בנושא

חוץ מזה רציתי לקנות הרבה מוצרי איפור של MUA וישבתי על האתר שלהם... והם מוכרים בסופרדראג והלכתי לשני סניפים ומסתבר שיש שם סקשן ממש קטן של MUA ובלי המון מהאופציות והתבאסתי נורא!! אז קניתי רק חלק קטן ממה שרציתי... שם ובקיקו (שאני רגילה להיכנס ויש קיר עצום של לקים ופה לא היה ב-כ-ל-ל! וואט!) קניתי בעיקר שפתונים כי זה מה שהיה... וסמקים כאלה מגניבים שזה עם כל מיני צבעים ואז אוספים מהכל ביחד (זה בעיקר נראה ממש מהמם בקופסא
לא ניסיתי עדיין על הפנים)
הלכנו גם ל M&M וורלד וקניתי שם
וביקרנו גם בפורבידן פלאנט
ובהמלי'ס
ובטיסה לשם ישבתי מאחורי עמוס תמם והקשבתי לו לשיחות
בחזור היה לנו איחור של איזה שעה וחצי ואף אחד אפילו לא עדכן אותנו מה שהיה נורא מגעיל ומעצבן והמטוס היה לא נוח בכלל... אז בסוף הפסדתי עוד יום עבודה כדי לישון.
אבל עכשיו התאוששתי! ואפילו עברו לי השרירים התפוסים ברגליים! (שמתי בקבוק מים חמים)
תודה למי שקרא עד פה ונתראה בטיול הבא! השאיפה: ברצלונה.

Rachel47

New member

נשמע פשוט מושלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל הכבוד שהתמודדת עם הקור תכלס אני בקור של פה מתה אז יש מצב שבלונדון הייתי באמת ובתמים..מתה..
&nbsp
עמוס תמם
גדול!!
&nbsp
תעדכני לגבי הסמקים זה נשמע מגניב

ואוקספורד..זה די רחוב של פעמיים לפחות
את נגמרת בפרימארק ודומיו ואז לא יכולה לראות יותר שום חנות..
אנחנו חזרנו לשם עוד פעם (בגלל שחיפשנו משהו ספציפי אבל מה אכפת לי
)

LemonLimeLilach

New member
זהו כן חזרנו פעם שנייה ביום ראשון לפני הטיסה

בשביל המלי'ס וקיקו (שניהם על ריג'נט) אבל בטח ביום האחרון לא היה לי כוח להיכנס לחנויות... ואני הולכת לי כזה ברחוב ומתבאסת מהעניין... אבל בקושי הצלחתי ללכת כבר ביום הזה!
אבל כן צילמתי את כל הקישוטים של אוקספורד! (תכף תמונות כשאני אצליח להקטין אותן)

קור- מכנס תרמי, גרביים עד הברך (או מעל
), מכנסיים, ugg's. חולצה תרמית, חולצה רגילה, סוודר, מעיל. צעיף, כובע/מחממי אוזניים, מעל זה הכובע צמר של המעיל. וכפפות. והרבה פעמים גם כוס קפה ביד
וזוכרת שאמרת לי שאיך שנכנסים לטיוב מתחילים להתפשט כי חם? אז זהו שלא, לא חם

האמת שאחרי יומיים קצת התרגלתי ואפילו התחלתי להסתובב בלי כפפות
חיה על הקצה!!!!!!!

Rachel47

New member
טוב הרגת אותי עם התיאור של הבגדים

נהיה לי חם רק מלקרוא את זה

מוזר כי באמת מאוד מחממים את הטיוב אבל תכלס בקור שם כנראה הוא מגיע לטמפרטורה נסבלת
פשוט כשאנחנו היינו היה 5 דקות קריר 5 דקות גשם 120 דקות שמש וממש המון תהפוכות אבל הטיוב כבר היה במתכונת חורף ואז יצא שהיה שם מעט סאונה לעיתים..

LemonLimeLilach

New member
הדבר הכי מיותר שלקחתי איתי

היה משקפי שמש! לא הייתה שמש פעם אחת אפילו!

Rachel47

New member
כל כך מהמממממממממממם

איזה כיף לך!!!
איך היה לך מבחינת כמות אנשים
תכלס באוקספורד תמיד מפוצץ אבל בטח עכשיו הרבה יותר
ושאר המקומות?

LemonLimeLilach

New member
היה מפוצץ הכל

ביום שהגענו (31.12), בלילה לא היה אפשרי להיכנס לשום מסעדה אפילו לא למקדונלדס מרוב שהיה מפוצץ ואנשים קנו המבורגרים וישבו לאכול בחוץ... בסוף קנינו איזה סנדביץ', מזל שאחרי זה בבוקר הייתה לנו ארוחה טובה גדולה
דווקא מבחינת המוזיאונים והכל היה ממש סבבה... מדאם טוסו היה תור ארוך אבל בפנים זה התפזר בצורה יפה ובאחרים לא היו פקקים
וכמובן אוקספורד וכו' היה מפוצץ

Rachel47

New member
כן המוזיאונים

מסודרים ממש סבבה ובפנים אין לחץ
בחנויות אפשר למות
אנחנו מדדנו ככה באמצע החנות (עם גופיה מתחת כמובן)

RenanaD

New member
"תודה למי שקרא"

ואיך ניסית להסתיר את הסטוקינג על עמוס תמם בין השורות, בנונשלנטיות

&nbsp
יואו, איזה כיף לך!
אולי השארת קצת קניות לאנשים אחרים חוץ ממך, אבל נשמע שכן הספקת מלא דברים! שווה

(ויום אחד אגיד "בקרוב אצלי"
)

LemonLimeLilach

New member

הייתי ממש נונשלנטית עם עמוס תמם אפילו לא ביקשתי ממנו להצטלם או משהו!! בתור לארומה בשדה הוא בדיוק דיבר עם הביטוח שלו בטלפון (הוא היה ממש מאחוריי, זאת אפילו לא האזנה) ואיזה מישהי באה לבקש ממנו להצטלם והוא בטלפון!
קצת מציק.

RenanaD

New member
חחחחח מסכן

לא מספיק ביטוח זה עונש, באה לו גם זאת באמצע

o0Invisible0o

New member
יאיי נשמע מעולה!

מלא חוויות תקופתיות שלחלוטין זרות לי, אני חייבת לטוס מתישהו ללונדון לכריסמס.....!!!

&nbsp
נשמע שמאדאם טוסו גם ממש השתנה מאז שאני הייתי..

והתיאור שלך של ההבנה של הטיוב הרג אותי מצחוק..
אבל זה ממש ככה, עד שמבינים את הקטע ואז זה נהיה ממש ממש פשוט..
יאיי!
&nbsp
והבגדים, בתגובה להודעה של רייצ'..

וואי ואחותי הכי קר לה כל הזמן והיא אף פעם לא לובשת כלום תרמי, נראה לי היא התחסנה לקור בלונדון והיא בכלל לא מודעת לזה..

LemonLimeLilach

New member
אולי היא התרגלה

זה בטח גם ממש מציק לגור שם וללבוש תרמי כל הזמן! זה בעיקר למי שמטייל בחוץ רוב היום (אבל וואי בלילה אם יוצאים... אמאאאא איזה קור)

למעלה