סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [שלבעז]- שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- אלבום השבוע - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

אושRתי

New member
מסכמת

שיר השבוע שלכם [שלבעז]- קצב ברגלים שיר השבוע שלכם [לא של בעז]-מסע חיי בילוי השבוע שלכם- יום הולדת של הילדה של בת דודה שלי סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-דוגמניות/חשיפת שירים של קדם האירוויזיון/הישרדות אלבום השבוע - בעז בנאי- אהבת איש הפח
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-השלג שהיה ונגמר
משהו שהרס לכם את השבוע- מזג האוויר הסוער שהיה בתחילת השבוע משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- הופעות וכל מיני .. מאכל השבוע: קובה טעים שאמא שלי הכינה משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? סופ"ש נעים ויאלה בלאגן

ZoHaRoT

New member
אני!

שיר השבוע שלכם [שלבעז]- פריז בחורף שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- גלעד שגב- החברים שלי. וגם מבול של קרן פלס. בילוי השבוע שלכם- שבת. לקרוא, לקרוא, ושוב לקרוא. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- סטארגייט אלבום השבוע - הממ.. לא יודעת. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- תקראו ספרים כשמשעמם. משהו שהרס לכם את השבוע- - משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- - מאכל השבוע: - משפט השבוע שלכם: " רק מי מאמין שלתת בלי חשבון יתפרש כסימן של חולשה." האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא :(

למעלה