סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של בעז]- שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

אוח, כמה חיכיתי לסופ"ש!

שיר השבוע שלכם [של בעז]- "למי אכפת" ו"מוכרח להסתלק" שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- my prison by the sea של רונה בילוי השבוע שלכם- לא היה
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- לא רואה טלויזיה אלבום השבוע- תשנו כולכם עכשיו את השאלה הזאת ותכתבו בתור תשובה "אהבת איש הפח". מי שלא עושה זאת שיעמוד בפינה עם הפנים אל הקיר ויחשוב על מה שהוא עשה
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- שום דבר לא עשה לי את השבוע. אולי שהרגשתי בו כמו שבת
אבל זה לא משהו שכדאי להמליץ עליו
משהו שהרס לכם את השבוע- לחץ בעבודה. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אני הולכת להופעה של בעז באלפנט עם אמא שלי ועם עוד חברה שלי. מאכל השבוע: אורז עם פיסטוקים. זה נשמע מוזר אבל זה טעים. משפט השבוע שלכם: זה נשמע רע אבל- "אנ'לא אוהב אף אחד" האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לללללללללאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (בפעם המיליון)

ZoHaRoT

New member
אני :]

שיר השבוע שלכם [של בעז]- כל השירים מהאלבום :] שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- נממ.. כל מני של אוהד חיטמן.. אבל השבוע זה כמעט רק בעז. בילוי השבוע שלכם- אין סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- סטארגייט תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] אין משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הדיסק של בעז
משהו שהרס לכם את השבוע- - משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מבחן אחרון למחצית! מאכל השבוע: - משפט השבוע שלכם: יש המון. האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא :(

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע שלכם [של בעז]-אף אחד ,הופך למים שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- להיות אדם זוהר ארגוב ,רכבתו דני רובס ,ג'וני אריק ברמן בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-עובדה תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -המקור תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע-שאני משחק זול לאנשים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-הופעות מאכל השבוע: ופל בלגי משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

אושRתי

New member
עונה

שיר השבוע שלכם [של בעז]-אני לא אוהב אף אחד (טוב, אולי רק את טומי ...) שיר השבוע שלכם [לא של בעז]-"הוא" של מירי מסיקה סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-משמורת, גריז, הישרדות תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -גלגלצ והתוכניות שבעז השתתף בהם

טוב....

באף אחד מהפורומים שהייתי בהם לא ראיתי נעיצת סיכום שבועי אז לא מכירה את הבדרך כלל הזה. אבל אם את אומרת...

אושRתי

New member
ברוב הפורומים יש..

את גם לא רגילה לנעיצות בפורום, מה שנראה לי חשוב בעניי אנעץ.. תודה.

למעלה