סיכום הופעה -יום הסטודנט-אונ' פתוחה

nirna

New member
סיכום הופעה -יום הסטודנט-אונ' פתוחה

קודם כל בשורה למעריצים - יובל הוריד את הזקן ! נמשיך .. הייתה הופעה טובה מאוד לדעתי ולשמחתי וזאת לאחר שהתאכזבתי מההופעה הקודמת שהייתי ועוד העזתי ברוב חוצפתי לכתוב זאת קבל עם ועדה בפורום ;) הייתה אוירה טובה מאוד לפני ההופעה . הקמפוס של האוניברסיטה הפתוחה הוא חדש יחסית והקימו שם במה ברחבת הדשא הגדולה . 2000 אנשים הגיעו ופרט לשלוש השורות הראשונות היה די מרווח וראו מצויין . הסאונד לא היה מי יודע מה אבל גם לא היה גרוע . יובל אמר שזו לא הופעה ראשונה שלהם אבל זה כן יום סטודנט ראשון של האוניברסיטה הפתוחה והוא מקווה שהשילוב יהיה מוצלח. בסוף היה מופע זיקוקים די ארוך ויפה כמשינה ירדו מהבמה פרט לזיקוקים והסרטים שהתפוצצו על הבמה ב"אין מקום אחר" . משינה נראו בתחילת ההופעה מאוד עייפים אבל התעוררו בהמשך ההופעה. יובל הקדיש את "תחזור תחזור" לאבא שלו ואמר שהלוואי ומה שבשיר היה קורה . הקהל מחא כפיים ויובל שר את השיר עם המון נשמה . לפני "אז למה לי פוליטיקה עכשיו" במקום ערב של שושנים הם ביצעו את ההתחלה של shine on you crazy diamonds של הפינק פלויד . היה מעולה ! לקראת סוף ההופעה עלו שניים לבמה . אחד מהם היה אורי מור ואת השני אני לא מכיר או זוכר . הם עשו אחלה בחלה של ביצוע ל"אבל אין" בסגנון היפ הופ - רגאיי . כולם השתוללו על הבמה ובעיקר בנסון שפיזז במין סגנון טוויסט כזה . אח"כ שלומי ניסה להתחיל לנגן את "אחכה לך בשדות" אבל הם כל הזמן נגעו לו במיתרים של הגיטרה והפסיקו לו את ההתחלה הארוכה. אז הייתה הופעה די קצרה של שעה ו 25 דקות ופלייליסט סטנדרטי . אבנר השאיר את הסקסופון בבית אז לא היה את ריקוד המכונה,ואנחנו שניים, שלח לי מלאך והיא התווכחה איתו שעות (שכחתי משהו?) אבל ברגע שהם מוסיפים דברים כמו ביצוע מיוחד כמו שעשו עם "אבל אין" , שיר של הפינק פלויד או שיר שעדיין לא מאוס מהאלבום האחרון , זה הופך את ההופעה מסתם הופעה להופעה טובה מאוד . רובנו כבר מכירים את הפלייליסט והביצועים בעל פה ורוצים קצת חידושים ושיפתיעו אותנו . הפלייליסט (לא בטוח שהכל לפי הסדר אבל הרוב כן) : משהו קטן וטוב להתראות נעורים שלום אהבה בדרך אל הים שלג צח את לא כמו כולם ברחובות שלנו אז למה לי פוליטיקה עכשיו אהובתי הכוכבים דולקים על אש קטנה דני התשובה עתיד מתוק אבל אין אחכה לך בשדות רכבת לילה לקהיר אנה אין מקום אחר

מגניב

אורי מור מזמן לא עלה לשיר איתם. הכי קרוב היה בים המלח באנפלאגד שהוא ניגן בדני. אבל פעם אחרונה שהוא שר היתה בניצנים 2004 אופטיקאי מדופלם. האין כך?

שלמונזה

New member
האמממ ../images/Emo168.gif

השני עם אורי מור זה יונתי?
[שחום כזה?] נשמע מגניב חבל שהפסדתי

DS9

New member
סיכום

הגענו לשם בשש וחצי והמשלחת המקדימה עדכנה אותנו שיש 2 במות ומסיקה מופיעה על אותה במה של משינה ויש הופעה באמצע על במה אחרת. לכן הלכנו לאכול (טיפ קטן לארגן כמה אנשים למגש ולא לקנות משולשים, זה יוצא יותר זול). אחר כך הלכנו לתפוס שורה ראשונה ומשינה איחרו רק בחצי שעה. בהתחלה זה נראה כאילו רק שורה ראשונה תעמוד (שלחו ילדים קטנים להפעיל לחץ פסיכולוגי על האנשים העומדים שישבו) אבל בסוף הגיעו עוד אנשים שעמדו והיה כיף. לסיכום הופעה אין הרבה מה להוסיף חוץ מהעובדה שעמדה ביני לבין אח שלי ילדה קטנה שהכירה את רוב השירים כולל מילים! השירים לפי הסדר שרשום ב PLAYLIST: משהו קטן וטוב להתראות נעורים שלג צח בדרך אל הים ברחובות שלנו את לא כמו כולם אהובתי תחזור דני כוכבים פוליטיקה התשובה עתיד מתוק אבל אין (לפני השיר הציגו את הלהקה ואת שני האנשים שמלווים את משינה - יונתי ואורי מור) אחכה לך רכבת לילה הדרן: אנה אין מקום אחר

למעלה