סיכום ההופעה שלי

AlonBP

New member
סיכום ההופעה שלי ../images/Emo70.gif

אני כל כך מתרגש אני לא יודע איפה להתחיל... אוקיי, אז קודם כל יצאתי מהבית ככה ב-17:30 (אני גר בגליל העליון) עם עוד 3 חברים שלי לא לפני שעשיתי מרתון שירי משינה וסיימתי לארגן את כל הסידורים שלי לקראת היציאה. בדרך היו קצת פקקים במיוחד ליד יוקנעם. הגענו לקיסריה ככה בסביבות 19:50 והתחלנו לבדוק את השטח, בהתחלה חיכינו קצת בחוץ ואז בערך ב-20:10 נכנסנו לתוך המתחם של ההופעה. בהתחלה קנינו חולצות עם ההדפס של משינה בקיסריה (עם ההדפס האליפטי) בצבע חאקי/ירוק. נכנסנו לאמפי בערך ב-20:20 והתמקמנו במקום שלנו פחות או יותר, כניסה ג' (3) למעלה. (הסתבר שבכלל לא ישבנו במקום שלנו, ישבנו ככה שורה אחת מעל, אבל חפיף, במילא ראו טוב). זה המקום באמת לציין שלפי דעתי רואים מכל מקום באמפי מצוין, וגם האקוסטיקה משובחת. ההופעה התעכבה בגלל שחיכו לכולם שיגיעו בגלל שהיו פקקים (זה לפחות מה שאחד שעלה לבמה אמר). בזמן שחיכו להופעה היו כמה חבר'ה ברחבה שניסו להטריף את הקהל, לכל אחד מהם הייתה אות אחרת על החולצה והם הרכיבו ביחד את המילה "משינה" (אולי מישהו מהפורום היה שם...?). ואז... בסביבות 21:10 ככה נשמעה מוזיקה מכיוון הבמה... כל הקהל קם על רגליו והחל למחוא כפיים בהתלהבות... ואז עלו לבמה חמשת המופלאים, איגי, מייקל, אבנר, שלומי ויובל. הקהל היה בטירוף! (כמובן שגם אנחנו). ואז אחרי סידורים אחרונים על הבמה משינה התחילה לנגן את השיר החדש שלה "משהו קטן וטוב" והקהל הצטרף בשירה אדירה. אחרי השיר הראשון הקהל כבר נכנס פחות או יותר לעניינים. השיר השני היה "שלג צח" שיר אנרגטי שמתאים לפתוח איתו את ההופעה. אחרי השיר הזה אני לא ממש זוכר איזה סדר של שירים היה אבל מה שכן אני זוכר איזה שירים היו. כל ביצוע לכל שיר היה פגז! רק מה, חבל שהיו שירים שבהם אנשים ישבו, אני עמדתי כל ההופעה וגם בחלק מההדרנים. לפי דעתי בהופעה היו הרבה שיאים אבל לפי דעתי ה-שיא בה' הידיעה היה "אין מקום אחר" עם קלידים של האוס נצחונות (אבנר היה גדול בשיר הזה!) השיר בפני עצמו הוא שיר מעולה אבל בהופעה יש לו משמעות אחרת, עם הקטע שנשמע כמו השיר ממורטל קומבאט ובמיוחד עם הזיקוקים, איזה יפה זה היה! (חבל רק שיובל לא צעק את מה שהוא צעק בהופעות הפרידה... והמבין יבין, תודה לאופיר בקטע הזה
). אהבתי גם את "נגעה בשמיים" שבו כל הלהקה באה לקדמת הבמה, את "ריקוד המכונה" שכולם רקדו בו כמו מטורפים, את "רכבת לילה לקהיר" איך לא, את "אופטיקאי מדופלם" הקלאסי, את "סוזי בלי היד" שאותי לפחות זה הפתיע שהיה בהופעה בגלל שזה שיר פחות מוכר שלהם, את "דני" שהיה מרגש כתמיד, את "את באה לבקר" עם הקטעים הפסיכודליים ששודרו על המסכים בזמן השיר, את "ברחובות שלנו" עם היללה המפורסמת של יובל, את "שלח לי מלאך" שיובל ושלומי רדפו אחד אחרי השני על הבמה בזמן שאבנר מנגן על סקסופון ברקע, את "עתיד מתוק עם ההקפצות של מייקל על הבאס, את "אז למה לי פוליטיקה עכשיו" הסוחף, את "אנה" ואהובתי" כמובן, את "בדרך אל הים" המשובח, ואת "להתראות נעורים שלום אהבה" שיובל שינה את המילים כך שיתאימו להופעה (במקום חורף, הוא אמר קיץ... "זה קיץ מוזר, והרוח מתחילה לנשוב") כמובן שהיו עוד שירים, אבל זה קשה למנות את כולם (אני יכול להמשיך ככה עד מחר...), אבל אני מבטיח לכם שהם היו מצויינים ואני לא אומר את זה סתם. בהופעה היו שלושה הדרנים (למיטב זכרוני), נדמה לי שהראשון היה אחרי "תחזור תחזור", השני אחרי "רכבת לילה לקהיר" והשלישי ב"אופטיקאי מדופלם" שאחריו בעצם נגמרה ההופעה... מיותר לציין שבכל הדרן הקהל צעק "משינה!, משינה!, משינה!..." עד שהם עלו חזרה לבמה. כאמור, ההופעה נגמרה אחרי "אופטיקאי מדופלם", יובל אמר כמה מילות פרידה, ואז עלה אותו אחד שאמר שההופעה תתעכב והודיע שנגמרה ההופעה. אני וחברים שלי שהיינו עוד בהיי מההופעה נשארנו קצת באמפי וחיכינו שיתפנו קצת היציאות ואז יצאנו בדרכנו חזרה הביתה, לא לפני שאני וחבר שלי קנינו עוד חולצה עם הדפס וצבע שונה (הדפס ארוך כזה, כמו פס, שבו רואים את חברי הלהקה, חולצה בצבע אפור) וזהו פחות או יותר... אני מקווה שלא שכחתי שום דבר חשוב... למי שאין כוח לקרוא את כל הסיכום הארוך שלי אני אסכם בכמה מילים: הייתה הופעה מ-ד-ה-י-מ-ה, והאקוסטיקה הייתה משובחת וזה למרות שחשבתי שאני לא אראה ואשמע כל כך טוב, ראיתי טוב מאוד למרות שישבתי למעלה, כל שיר היה מעולה, באמת אין לי מספיק מילים לתאר את ההופעה הזאת. תאמינו לי זה היה שווה כל אגורה. זה כיף של החיים, אתם פשוט חייבים ללכת. מטורף לגמרי!. אני יכול להמשיך לכתוב עוד ועוד אבל הזמן קצר ואני די עייף מההופעה ומכל האנרגיות שהוצאתי שם, אז תודה לכל מי שטרח וקרא את הסיכום הארוך שלי, אני אשמח אם תגיבו ותתקנו אותי אם טעיתי פה ושם... איזה יום! 24.7.03 את היום הזה, אני לא אשכח...
לילה טוב.

jennyFK

New member
כמה שאלות...

עקב העובדה שהייתי רק בהופעה אחת שאולי מתקרבת לסדר גודל של ההופעה הזאת (כי היא הייתה באולם ולא במועדון וכו', לא בגלל מספר האנשים) ושם זרקו לבמה כל מיני מתנות וכאלה, האם זה גם קרה בהופעה הזאת? לדעתי זה רעיון נורא נחמד.... דבר שני- איפה שקונים את החולצות, יש גם פוסטרים?!?

AlonBP

New member
כמה תשובות

דבר ראשון - לפי מה שאני ראיתי לא זרקו שום דבר לבמה (אחרי מקרה הנעל, יכול להיות שזה דבר טוב...). ודבר שני - איפה שקונים את החולצות אני לא ראיתי פוסטרים, אבל יש שם ברושורים כאלה של ההופעה, בחינם, אז לקחתי. אולי במקום אחר במתחם מכרו פוסטרים... בכל מקרה אני לא ראיתי.

שלמונזה

New member
סיכום המופע שלי

עכשיו חזרתי הביתה והנה הסיכום שלי: קודם כל מקומות מעולים (שורה שנייה) כשמעלינו יושבים כל החשובים: אורלי אלישע עמליה וסופי שלי חודורוב ועולליה, עטרה צחור-דיין, ואשתו של מייקל ששכחתי את שמה עם הילדים ההופעה עצמה: כ"כ שמחתי שיובל פתח במשהו קטם וטוב, זה היה ענק!!! קיוויתי אבל לא העזתי לחשוב שככה יהיה באמת... אח"כ שלג צח וכל הלהיטים. ההפתעה שלי: סוזי בלי היד!!! למרות שידענו שזה היה ברשת זה בכ"ז היה מוזר. אכזבה: מיעוט שירים של מפלצות התהילה (רק אין מקום אחר ואת באה לבקר). לא ביצעו את הכל התחיל בנאצר ולא את העמותה לחקר התמותה ולא את הכל עוד אפשרי... אחד מהרגעים היפים: יובל שר את אנה ומכיוון שהוא לא נתן קרדיט לאורלי (את השיר הזה את המילים שלו...) החלטנו אחרי השיר לפתוח בקריאות אורלי אורלי כשהיא יושבת מאחורינו... הגנבתי מבט אליה והיא רק חייכה (אגב היא ישבה על ההופעה!!!). השיא בשבילי בהופעה היה גב' שרה השכנה ואת באה לבקר מתה על השירים האלו!!! ההדרנים: די מוזר שהם חוזרים לבמה ושרים לי תחזור תחזור כשזה לא הסוף (ואגב בלי לתהראות שלום) אח"כ היה שירים מקפיצים רכבת לילה מייקל מזמין את ריקוד המכונה (גבירותי ורבותי הרשו לי להציג...) ואופטיקאי. לסיכום: היה מדליק היה שווה כל אגורה, רקדנו וקפצנו בטירוף (המלצה חמה: אל תשכחו להביא מים להופעה!!!). אבנר - גדול מהחיים עם הסקסופון נתן הרבה קטעים טובים וממש עשה את ההופעה, איגי משום מה נשאר מאחור (אגב הוא הפתיע אותי כשהוא תפס גיטרה כמו כולם...) מייקל גם כרגיל די בצד. זהו נראה לי שאני עפה לישון לילה מדהים לכולם
ובואו להופעות זה פשוט חובה LOVVVVVVVVVVVVVVVE

שלמונזה

New member
שכחתי לציין משהו

ראיתי שהזכרתם פה בהקשר אחר את דן תורן אז בקיצור: ראינו אותו בהופעה!!! זהו סתם שתדעו

Vdrums

New member
איגי מאחור אבנר בצד?<

קודם כל איגי לא יכול להשתולל יותר מדי... ככה זה שאתה בוחר לנגן על תופים... בקשר לגיטרה, כמה שזכור לי כולם שם יודעים לפרוט
ומייקל רקד כהרגלו, הסתובב עלה לבמה שלאבנר. התקרב לקידמת הבמה, עשה עם הידיים לקהל כה שכולם ישירו.

שלמונזה

New member
מה שהתכוונתי זה

(קודם כל כתבתי את זה ב- 4 לפנות בוקר אז לקחת בערבון מוגבל...) לגבי איגי: אני רגילה שגם הוא עושה שטויות ויותר רואים אותו, אפילו לא נתנו לו לשיר את בן המלך! לא יפה. ומייקל באמת עשה חיים שם, ויובל רקד עם כולם זה היה מגניב, אבל מצטערת תותח הערב היה אבנר אין אין עליו הבן אדם מדהים!!! ואגב גם על שלומי לא דיברתי אבל לא חשוב... כולם ענקיים כולם גדולים אבל אני הכי התרשמתי מאבנר (ומאשתו
והמבין יבין)

שלמונזה

New member
הוא לא שר

בהופעות של יובל לבד איגי שר סולו את בן המלך, וכל השיר הוא היה מאחורה וחבל, אני אוהבת שאיגי משתגע שנותנים לו סולו על התופים ושאי אפשר בלי לצעוק לו איגי המלך! בהופעה הזו כל מה שרציתי לצעוק זה אבנר אבנר כי הוא באמת מלך!!!! הוא גדול הוא גדול הוא גדול!

silvery light

New member
הוא היה על התופים, והיה לו שם מיקרו

פון (מיקרופון) והוא שר את הפזמון, ואני ראיתי את זה במו עיני !!!!

הוא שר...סמכי עליי!

והוא שר מהמם גם! פשוט מלך הבן אדם!!! בן במלך היה בין הביצועים הכי טובים שהיו בהופעה!!!

m i c h a l i

New member
אני חושבת ששלמונזה מתכוונת

שהוא לא היה בקידמת הבמה... בהופעות קודמות איגי היה יושב על כיסא על הבמה ושר את השיר ורק בקטע האחרון חוזר לתופים... אגב... ברוב השירים הוא מצטרף ליובל בשירה בפזמון ( למי שלא שם לב)

Vdrums

New member
יאללה יאללה זייף.. חחחחחחחחחחח

עוד מעט תגידי גם יצא מקצב...

שלמונזה

New member
די נו לא התכוונתי לזה

נגיד בהופעות האחרונות בשיר בן המלך הוא היה עומד ליד יובל ושר לבד את הפזמון ואח"כ הולך לעשות את הקטע עם התופים, בהופעות של יובל לבד יובל נתן לו לשיר סולו לבד את כל השיר בן המלך, ומה שהתכוונתי שבהופעה אתמול יובל השתלט על כל ההופעה לא כמו שרגילים שאולי מייקל ישיר את הכל עוד אפשרי ואיגי ישיר ל ב ד את הפזמון של בן המלך. ואגב זה בכלל לא חשוב ואני לא מבינה למה אתם מתווכחים איתי על זה, הייתי שם ראיתי במו עיני וזה התגובה שלי לדברים. שבת משינה

למעלה