סיכום ההופעה בירושלים

ת ו מ ו ש

New member
האאאאאאאאאאאאא!!!!!! :)

יש לי את המפרט של יוני בלוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) וחתימה שלו! ושל תומר! כמעט השגתי של המתופף אבל לא היה לי עט :[ חפיף :p אני מדבר עכשיו על ההופעה בירושלים היה ממממממש פצצה :p הוא שר תפוזים, ואנבל-לי, ומכיר אותו ונפוליאון ועוד ועוד :p היה פשוט אדיר :) והוא ממש נחמד :)

Mr dawrf

New member
טעימה קטנה

מתוך 87 התמונות שצולמו פני שעות קלות בצוללת הצהובה.

gloom

New member
הי לי יש ארנק מלא חתימות../images/Emo66.gif

כל הארנק חתימות של כולם, גם של הזלובסקי השני ושל אפרת. אבל אפרת ממש הרסה את השיר אם לא היום אז מחר, והכי טוב הייה מכיר אותו, עשו אותו מצוין. וכן הקטע הזה עם זהבה בן ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק חחחחחחחחחחחחחחחחח הרג אותי מצחוק. והשיר של מונפול שיר מצוין.. ומי שהיה- אני זה שצעקתי-יוני תטרום לי כליה!

מי זה מי...../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif נראה לי שאני

היחידה בערך שלא יודעת מי זה טל\תומר וכל האנשים שנמצאים שם על הבמה! אני יודעת רק אפרת ויוני *איזה חמדמד הוא ככה על האורגן!חח*

Alexis14

New member
גם אני למדתי רק אתמול...

מימין- טל קירשבוים, טל זובלסקי, אפרת גוש, תומר להב, יוני בלוך

עכשיו אני עוד יותר עצובה:(

בכל מקרה...דבר איתי.. ואני אפתח גלריה להופעה הזו אתה מסכים?

Alexis14

New member
גם לי יש תמונות משם..

אני אוסיף לגלריה אחרי שאני אַפָתֵחַ..

Mr dawrf

New member
סליחה שלא עניתי,למדתי לתנך כל היום

איכס שונא את זה. בעיקרון יש לי המון המון המון תמונות,אבל אם אני אשלח זה יקח ימים זה כרטיס זיכרון מלא שזה אומר 128 מגה...מאיפה את בארץ? יש לי את זה על דיסק כבר...

eniGma19

New member
חח..איזה מצחיקים הם..:)

הם לא חושבים להחליף בגדים אף פעם?ככה הם באו גם ביום חמישי,אפילו אפרת היתה באותה השמלה...:)

lior18sh

New member
הייתי מוכנה להישבע

שזה מהבארבי בכ"ס בהתחלה... רק אני שמעתי כמה הם צחקו שחם מדי ושזה היום הראשון של הקיץ? איך הם לובשים אותו דבר יומיים ברצף? טוב לא התכוונתי להיות ביקורתית פשוט ראיתי את השמלה והחולצה של יוני וחשבתי שהיתה טעות בהודעה...לגבי מאיפה התמונה... לילה טופ אנשים!!!

gloom

New member
אה וגם...../images/Emo66.gif

לאיתי גם יש מפרט של הגיטרסיט השני, ורק אני או שהמתופף דומה לשמואל
ומתנהג כמוהו
ואני עזרתי להם לסחוב את הציוד, לבסיסט ולגיטריסט..... הם כל כך מגניבים!!!!!! ושולטים!!!!!!!! אבל ראית כמה ערסים באו למסיבה... באו גם הרבה מהבצפר

Alexis14

New member
סיכום ההופעה בירושלים ../images/Emo13.gif

באתי עם חברה.. הגענו די מאוחר ככה שאפילו לא נשארו סוכריות על מקל בכניסה!
ישבנו גם במקום די תקוע.. מי שמכיר את הצוללת - מצד ימין, מחוץ לאולם בעצם.. צילמתי כמה תמונות בהופעה.. יוני היה משעשע כהרגלו.. אני תמיד אוהבת את הקטעי-מעבר שלו P: על ירושלים וכאלה.. בכלל היה מצחיק.. כמו תמיד.. במכיר אותו, חמאה ולמה את משחקת בי מה אני מונפול היה ממש קורע.. באמצע 'לוט' הלכתי לבקש חתימה מאפרת.. והיא כתבה לי "לנוגה (אני כותבת בחושך) מקווה שנהנת בהופעה ושתהני מהדיסק
אפרת גוש".. השירים שאני זוכרת מההופעה - אפשר, חמאה [חדש], נפוליאון, תפוזים, שחזור, תני לזה ליפול, אלוהים נחמדה, אם לא היום אז מחר, למה את משחקת בי מה אני מונפול, לוט, מי צריכה יותר
, אולי זה אני, נעים בחוץ, מכיר אותו... וזהו נראה לי.. בטוח שכחתי כמה! וזה לא לפי הסדר.. אחרי ההופעה יוני כתב לי "נגה! מזל טוב!
יוני"... וכשהוא שאל אותי אם נגה זה עם ו' או בלי, ועניתי שבלי, והוא ראה שאפרת כתבה עם הוא אמר שהוא ינזוף בה
ואז ביקשתי להצטלם איתו אבל הוא אמר שאחרכך.. בינתיים לקחתי פוסטר.. ותומר כתב לי.. "נוגה! שתהיה לך שנה נפלאה! תומר להב"... ואז הצלטמתי עם יוני והוא היה חמוד.. התחרטתי שלא כתבתי לו מכתב כמו שתכננתי
בסוף יצאנו מהצוללת.. הסתובבנו קצת בחוץ.. ופתאום ראינו את טל וטל מעמיסים ציוד על המכונית.. אז ביקשנו מהם גם חתימות והם היו כאלה מקסימים! בהתחלה דיברנו עם קירשבוים ואז הוא המשיך להעמיס ציוד.. אמרתי לטל זובלסקי כזה.. 'היה ממש יפה.. ממש נהנינו'.. והוא כזה.. 'תודה'.. ואני 'תודה שניגנת' והוא.. 'תודה שבאת'.. ואני... 'תודה.. שאתה מי שאתה!' וזה היה מצחיק.. והוא כתב לי... "נגה! תודה שבאת להופעה וקנית את הדיסק! זה מגניב! ביי בינתיים, טל זובלסקי"... ואז עלמה [חברה של קירשבוים] צילמה אותנו עם טל וטל ותומר ועוד מישי.. נראה לי חברה של טל זובלסקי.. ועלמה עשתה כזה.. 'תראו אותי בתודות!!'.. חחחח.. ואז טל קירשבוים כתב לי "נגה! את המלכה... תודה שבאת ונהנת! (אני מקווה..) בעצם אמרת לי..
haroist טל קירשבוים".. שני הטלים היו כאלה מקסימים! ואמרתי להם למסור גם ליוני שהיה כיף
והם אמרו שהם מקווים לראות אותנו בהופעות הבאות.. ושהם יחזרו לפה! ויש תמונות.. אבל עש שאני אפתח והכל ייקח זמן

daphna00

New member
"היכרות שטחית ממוצעת" עם יוני בלוך

אתמול, בפעם הראשונה שלי פגשתי בפניו האמיתיים והמוחשיים של יוני בלוך. לא יודעת אם לא ציפיתי ולכן הופתעתי לטובה, או שפשוט הוא היה הרבה מעל לציפיות של אדם רדוד וממוצע כמוני... מאוד נהניתי, ואני אפילו שוקלת לחזור בהזדמנות לראות עוד הופעה שלו! ערב, ירושלים, הכל שקט, אין איש ברחובות. אם מחפשים טוב אפשר למצוא איזה דוס עושה את דרכו הביתה בהליכה רגלית שקטה ובמבט מהורהר. פה ושם עוברת מכונית במהירות גבוה מהמותר, כי היא לבד על הכביש. ואי שם בין סמטאות העיר, במעמקי הצוללת הצהובה, יש הופעה של יוני בלוך. בחצי שעה איחור מתחילים לבקוע משם צלילי גיטרה ותופים, והמקום מלא. להפתעתי, על אף שחשבתי שרונה קינן מחממת את ההופעה, יוני בלוך החל את הופעתו ללא חימום. אולי אם היה חימום להופעה הקהל היה נכנס לעניינים קצת יותר, כי בתחילת ההופעה הייתה תחושה שהקהל עדיין קצת שרוי באוירה הירושלמית השקטה. אבל זה השתנה לחלוטין במהלך הערב! לצערי בעקבות התנפלות גורפת של הקהל, על כל מה שיוני נגע בו בערך, עד שהצלחתי לפלש דרכי אל הבמה בסוף ההופעה, כבר לא נשארו דפי ה"פלי ליסט" של ההופעה.. אז לכתוב לכם את השירים ואת הסדר שלהם, אני לא יכולה... תסלחו לי... אני כן יכולה לומר שהחל מהשיר "מכיר אותו" עד לסוף ההופעה, חוץ מאיזה אדם אחד או שניים, כל הקהל עמד על הרגלים. כבוד. יוני בלוך הצליח להקים את קהל הצוללת על הרגלים, זה כבר מורה על כך שהוא פרופורמר עם עתיד. הבדיחות שלו בין שיר לשיר הצחיקו את כולם, השירים שלו עם המון אנרגיה טובה, ואפשר לחוש שמצב רוח טוב זורם בדם של המופיעים. ההופעה נגמרה עם חיוך גדול על פניהם של כולם, יוני בלוך טען כי היינו הקהל הכי טוב שהיה להם עד כה. וחזר מספר פעמים על כך שהם נורא נהנו להופיע לפנינו ושהיינו קהל כייפי. ורואים על פני כולם את ההנאה, גם הקהל וגם הנגנים. יוני בלוך ירד מהבמה והייתה עליו התנפלות, שלרגע חשבתי שעוד מעט ההופעה הכי כייפית שלו תהיה גם ההופעה האחרונה... לאחר שכל המעריצים קיבלו פוסטר של יוני עם חתימה ממנו (ואולי גם מהנגנים, למי שטרח להשקיע), ראיתי שלמרות ה"אמבוש" שעשו עליו, הוא נשאר בחיים. הוא צריך להתרגל לזה...

לי יש את הפליי-ליסט:

אפשר העיקר הבריאות נעים בחוץ אנבל-לי הפסיכולוגית חמאה אלוהים נחמדה מה את משחקת בי מה אני מונופול? אולי זה יוני תני לזה ליפול מגרד שיחזור תפוזים מכיר אותו אם לא היום אז מחר התקף לב קטן לוט מי צריכה יותר? נפוליאון היה ממש כיף בהופעה והם האלה חמודים!!!! יש לי חתימות מכולם על הפליי-ליסט ויש לי גם את הפוסטר... הקהל לא היה ממש כיפי אבל בשביל זה יש הופעה הבאה.... נראה לי שהוא יבוא עוד לי-ם.... נראה לכם שהוא אמר ברצינות שאנחנו הקהל שהיה לו הכי כיף לנגן איתו???

eniGma19

New member
הם לא שרו שיר של הפיקסיז?../images/Emo12.gif

בהופעה בכ"ס הם שרו את GOUGE AWAY של הפיקסיז(מתוך DOOLITTLE,השלישי של הפיקסיז,אם זה משנה למישהו:) ) בי-ם,הם לא שרו את זה?

shira245

New member
נשמע ממש כיף!!!

גרררררר מתי הוא כבר יבוא להופיע בצפון?!? גם אני רוצה הופעה
ותפרסמו עוד תמונות בבקשה:)

למעלה