סיכום באיחור |אלפקה|
|מכשפה

mafakit

New member
סיכום באיחור |אלפקה|../images/Emo218.gif|מכשפה

שם: גיל: שיר SP השבוע: שיר לא של SP השבוע: זמר/ת השבוע: להקת השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: יציאת השבוע: הדבר הכי מצחיק השבוע: ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תמונת השבוע: התחדשות השבוע: שאלת השבוע: איך אתם אוהבים את הטוסט שלכם?

טווווווווווווסטטטטטטטט!!!!!!!!!!1#%#../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

+
|פטריה| סכמ"ש נורמאלי יהיה כשאתייצב D: אני אוהבת טוסטים. *-* זה חתיך

חחחחחחחחח ../images/Emo60.gif|פטריה|

שתביני שביומולדת שלי עשו לי מסיבת הפתעה בקן עם מלא "מזל טוסט" על הקירות והם אשכרה הביאו גבינ"צ, לחם וטוסטר והכינו שמה טוסטים חחחחחחחחחחחח ואני חיייבת לציין שממש לא היה לי נעים לספר להם אח"כ שכשאני אומרת טוסט הכוונה לצנים (לחם בודד נו) ובטוסטר למנצם ^______^"

yarjor

New member
מסכמת ../images/Emo66.gif

שם: ירדן גיל: 14 שיר SP השבוע: Holding On שיר לא של SP השבוע: Extreme זמר/ת השבוע: Lady Gaga להקת השבוע: My Chemical Romance מאכל השבוע: פיצה
משקה השבוע: מים
דבר טוב שקרה השבוע: עברתי את המבחן שלי במוסיקה !
דבר רע שקרה השבוע: - יציאת השבוע: - הדבר הכי מצחיק השבוע: - ציטוט השבוע: - אני יבשה היום
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לקנות את התווים לפסקול של המספריים של אדוארד
תמונת השבוע: - איבדתי את הכבל של הטלפון
התחדשות השבוע: גרסת הדלוקס של Almost Alice שאלת השבוע: איך אתם אוהבים את הטוסט שלכם? שרוף מאוד

מסכמ"שת באיחור ^^ ../images/Emo60.gif|פטריה|

שם: נוי <:
שיר SP השבוע: נאמ פרפקט P:
שיר לא של SP השבוע: המתוקות האחרונות - אריק ברמן
זמר/ת השבוע: NONE
להקת השבוע: אוונג'ד *________*
מאכל השבוע: טוסט. ~המ~
משקה השבוע: אקסאללל
דבר טוב שקרה השבוע: חסכתי לבד ולגמרי בעצמי 12 שקל!!!! זה הישגגגגגג!!!!!!$@$ XD
דבר רע שקרה השבוע: שהחרימו לי את אריייייקק החתיך שלי >: ~הפלאפון~
יציאת השבוע: סוויני טוד אצל חברה <: *-*
הדבר הכי מצחיק השבוע: דיי נו אני תמיד שוחכת XD
ציטוט השבוע: כנ"ל
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: שיחזירו לי את אריק בשלום
תמונת השבוע: NONE
התחדשות השבוע: נאמ.. חזיות נחשב? XD
שאלת השבוע: איך אתם אוהבים את הטוסט שלכם? לאמשנה לי העיקר שיהיה חתיך *~*

סיכווםD:

שם:שנבב!@%D: גיל:17 פלוסXD שיר SP השבוע:דה אנדדדXDDDDDDD שיר לא של SP השבוע:נייטמאר של אבנגדד*_* זמר/ת השבוע:איייל גולן וליאור נרקיסD: להקת השבוע:אבנגדדדד!~ מאכל השבוע:פיצהP: משקה השבוע:נסטי?XD דבר טוב שקרה השבוע:הורדתי את הדיסק החדש של אוונדגD: דבר רע שקרה השבוע:כמעט עשיתי תאונהXDDDDDDD יציאת השבוע:פתחו ניו פארררם ממש יפההה בקניוןןןןןןןןןןןןןןןן*_* הדבר הכי מצחיק השבוע:לא זוכרתXD ציטוט השבוע:תגידו איך נקניקיות שורדות בעולם בלי עיניים?!XD משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא:סופרלנדD: תמונת השבוע:איןXD התחדשות השבוע:שומדבר מיוחדO: שאלת השבוע: איך אתם אוהבים את הטוסט שלכם?עם גבינה צהובה וקטשופ ועגבניה ופטריות ובצל ותירסXD

AdiA12

New member
וואו כמה זמן לא עשיתי סיכום שבוע! ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

שם: עדי
שיר SP השבוע: meet you there
שיר לא של SP השבוע: right girl של The maine כל האלבום Riot של פאראמור & savin' me של ניקלבאק & stay with me של you me at six & יdance forever + journey to the end of my life + a different side of me של allstar weekend
זמר/ת השבוע: זאק פורטר (הסולן של אולסטאר וויקנד) *-* וג'ון אוקלגן (הסולן של דה מיין) *-*
להקת השבוע: the maine, allstar weekend, nickelback
מאכל השבוע: טוסט של סודוך וכל מיני שוקולדים שקניתי בדנמרק..
משקה השבוע: תה עם חלב *-*
דבר טוב שקרה השבוע: דיברתי עם חברה מאוד מאוד טובה שלי בטלפון (היא כרגע בלונדון) | קניתי כרטיסים ל30 סקנדס טו מארס | צילמתי במצלמת רפלקס של חברה שלי ^____^
דבר רע שקרה השבוע: אממ היה יום האהבה | הייתי בבאסה השבוע.. גם עכשיו | חתכים ברגל מהאופניים | ידיד שלי היה בבאסה, והיה לי קשה לראות אותו כל כך מבואס
יציאת השבוע: הצגה של חברה שלי ואחרי זה היינו בבית שלה (יום שני בלילה), שתינו באיזה גינה ואחרי זה היינו בבית של חברה שלי (יום שלישי בלילה), סודוך (יום חמישי בלילה (אתמול.. חח))
הדבר הכי מצחיק השבוע: כשידיד שלי היה שיכור.. יו זה היה מה זה מצחיק XD גם כן בגללו אני בקושי שתיתי, כי הוא שתה את רוב הבקבוק
ציטוט השבוע: "אני פות של נסיכה" (חח התכתבות על איזה סטטוס של חברה שלי)
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: ללכת סוף סוף לצער בעלי חיים, לפגוש חברות שלא ראיתי הרבה זמן..
תמונת השבוע: אני לא על המחשב שלי כרגע..
התחדשות השבוע: אממ כלום.. אלא אם כן כל הדברים שקניתי בדנמרק (הייתי שם עד ה-19.7) נחשבים
שאלת השבוע: איך אתם אוהבים את הטוסט שלכם? טעים, פריך ולא שרוף מדי

למעלה