סיימתי את העונה

• פותח הנושא Sam P
  • פורסם בתאריך

Sam P

New member
סיימתי את העונה

זה פשוט ביג וואו!אחת הסדרות הטובות שנעשו במשך שנים..מאז באפי וזינה לא אהבתי ככה סדרה..מהמם!רק אחרי הפרק סיום חלמתי במשך 5 שעות על ערפדים ושאני מעורב בזה גם,זה השפיע עלי חזק מדי!חחחח

../images/Emo60.gifחח מזל טוב שמול../images/Emo23.gif

אני עוד לא סיימתי

Sam P

New member
יש לצפייה ישירה

את כל העונה מתורגמת גם למי שצריך...22 פרקי תענוג!האמת שב2 פרקים הראשונים מזה השתעממתי..מפרק 3 מתחיל האקשן ובפרק 5 יאמי... בכל מקרה מפרק לפרק זה נדיר יותר ויותר אימלההה סוף

morani871

New member
מזל טוב.!

אז הצטרפת לקבוצת הממתינים לעונה הבאה
הסדרה הזו באמת אחת הטובות שיצאו בתקופה האחרונה. אני גם התחלתי לחלום על ערפדים, אבל זה כבר בגלל שאני מערבת בחיים שלי יותר מדי ערפדים..

בתאל59

New member
ברוך הבא למושפעים

גם אני ככה התחלתי עם יומני הערפד וממש פנטזתי מה אם באמת היה לי חבר ערפד.....אחחחח.....חלום..... ואז בא דמדומים ואני לא רוצה להתחיל לדבר על זה..... ראיתי את באפי מזמן ושם עשו את הערפדים/ות כל כך מכוערים/ות שלא היה לאף אחד פינטוז עליהם. (טוב נו אולי רק על אנג'ל אבל כערפד הוא גועלי! איכס!) בכלל באפי היה יותר קומדיה מדרמת מתח משובחת כמו יומני הערפד ודמדומים. וכמו כולם פה אני כבר מתה שתתחיל העונה השניה!

Sam P

New member
האמת שדמדומים ממש מכוער בעיני...

גם הקאסט עצמו..מזעזע... ביומני הערפד זה הכל אמיתי כזה לאדע..הכל כאילו באמת לא סתם דמיונות...הקאסט הורס,העלילה הכל!!! חוץ מזה שבאפי הסדרה הכי נדירה שהייתה על ערפדים ולא יעזור!

AVriL AddiCt

New member
אי אפשר להגדיר את באפי..זה קומדיה,מתח,דרמה

יש שם הכל... וגם יש שם פרקים שדי הפחידו אותי...חחח במיוחד פרקים שיש בהם ליל כל הקדושים

בתאל59

New member
שלא תבינו לא נכון

אני אהבתי את באפי אבל הסדרה לא טובה כמו יומני הערפד או דמדומים לפחות מבחינתי. והמפיקים או משהו כזה הגדירו את באפי כקומדיה. לא אני
לפני חודש יצא לי לראות את הסרט שיצא לפני הסדרה וגם הוא הוגדר כקומדיה ממש רואים את זה שם! שלא כמו בסדרה.

למעלה