סיוונוש...!

פרח75

New member
כל כך כואב...

אני לא יודעת מה לומר מלבד להזיל אתך דמעה ולחבק אותך

סיוונוש...!

למה הלכת ממני כך? השארת אותי פה לבד עם אבא, עם אשתו, עם כולם פה.. הבטחת לי שתחזרי מהר אחרי הבדיקות ו...לא שבת! סיוונוש, עשיתי לך משו רע שככה הלכת ממני? פגעתי בך? מה עשיתי לא טוב? מה? היית באה, מדברת, היינו מסדרות דברים יפה, בדיוק אחרי שאמא נפטרה הלכת גם את? הלכת להיות שם למעלה עם אמא, סיוונוש, את יודעת שאני אהבתי ועדיין אוהבת אותך, רצית שנחפש את אמא יחד ונלך לראות אותה, אבל השארת אותי ככה לבד, שאני יעשה את זה בכוחות עצמי... בטח את יודעת שזה מה שעשיתי אבל,את תכעסי עלי כשתשמעי שאמא סרבה לשתף פעולה... את סולחת לי????! את הלכת לביה``ח בסה``כ לבדיקות קצרצרות, כך כינית את הבדיקות הללו... וכשנדב בא לבקר אותך שלחת איתו מכתב שבו כתבת לי כך:``אחותי היקרה בלב ובנפש, את יודעת שאני אוהבת אותך, תשמרי על האחים שלנו כשאני לא אהיה...אוהבת אותך תמיד בכל מצב,המון! `` וחתמת את שמך בתמימות.. ולא הבנתי מה עובר עליך... סיוונוש, אני מתגעגעת! אוהבת אותך ורוצה שתשובי אלי.תעזרי לי להתמודד פה עם כל העומס, הנטל, בואי תכירי את אשתו של אבא, תגשרי בין כולנו כדי שנאהב, בתור אחת שכאילו לא מהמשפחה.. את שגם במצבים הכי קשים שלנו,ידעת לתמוך,לעודד, לשמוע, והכי מכל ידעת להיות את במקום שכולם התנזרו,לא התיחסו, לעגו,צחקו... סיוונוש, קחי את מה שכתבתי לך כאן מלב אל לב... את יודעת את זה שאפילו פרידה לא היתה ביננו, לא רצית, לא אהבת לצער בנ``א, וכנראה זו היתה הבחירה שלך, בחירתך-קדושה בעיניי! אני אחותך בדם ובנפש, רק את היית בעולמי, את היית כל עולמי, וכך נטשת, עזבת, למה??? זעקה אילמת אני זועקת... מדוע? סיוונוש בואי אלי! בואי רק תעודדי אותי ו... תחזרי להיות עם אמא, בעצם, לא! תשארי איתנו כאן! סיוונוששששששש, בואי, נגבי את דמעותי,אני מבטיחה לך שלא אתווכח איתך יותר אף פעם לעולם! רק תבואי! סיוונוששששששש! התגעגעתי, מתגעגעת, ואתגעגע! אוהבת אותך לעד ולעולמי עולמים! אחותך, נ.ב.לבנות הפורום היקרות:סורי על ההתפרצות... ועל זה שציערתי...

A GIFT OF LOVE

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

זה נשמע כה טרגי ... מה שכתבת מאוד ריגש אותי למרות שלא כל כך הבנתי בדיוק מה קרה אבל עדיין... ניראה שעברת הרבה... משתתפת בצערך.

מקסימה שכמוך..

כל הכבוד על ששיתפת אותנו, אנחנו כאן בשבילך. לכל דבר מחבקת אותך חזק חזק מחכה למחר.. אוהבת

לא צריך להתנצל

על הודעות כואבות ... כידוע ... אבל אולי כדאי להסביר, למי שלא מבינה, במה המדובר. מכיוון שכבר העלית את הנושא, אני מקוה שזה בסדר שאני רק אסביר שמדובר באחותך התאומה, שאותה איבדת לא מזמן, ולא הרבה זמן אחרי פטירת אימך. שולחת לך חיבוק, קטנטונת. אפילו שהואלא יכול למלא את כל החורים ...

זה יותר מבסדר...

יש פעמים שאני מתפרצת ולא חושבת שאולי לא יבינו, לפעמים נדמה לי שכולם יודעים על כולם הכל... וזה מאד מטעה... אני מודה לך,סקאלי, שאת יודעת לומר את המילים הנכונות בזמן הנכון... מאד קשה לי להסביר לפעמים במה מדובר... תודה ושוב תודה לכל המגיבות המשוב שאתן נותנות ולו הקטן ביותר עושה יותר ממה שאתן חושבות....!

vardarb

New member
../images/Emo24.gif

אין צורך להתנצל על הודעות כאלו... בשביל זה אנחנו כאן... צר לי על כאבך, מחזקת אותך. חיבוק גדול

ענתי44

New member
עדןןן בת ../images/Emo24.gif

מה כבר אפשר להגיד אחרי מה שכתבת? הלא המילים כל כך קטנות וחיוורות לנוכח אוקינוס הכאב. שולחת לך חיבוק של כוח, אפילו שאנחנו לא מכירות, אני איתך!!! ומתוקה, זה בסדר שהתפרצת ואפילו שהצטערנו ( איך אפשר שלא? אני קוראת ובוכה) אם לא פה איפה עוד אפשר ככה לשתף?! אולי זה אימרה שחוקה אבל אני מזדהה איתה ואומרת לך מכל הלב, שלא תדעי עוד צער.

fox28

New member
שולחת לך חיבוק גדול

אני שולחת לך חיבוק את יכולה תמיד להתפרץ ולכתוב כל מה שבא לך בביל זה אנחנו פה.. מיכל

דבי111

New member
../images/Emo201.gifמתוקה... צר לי לשמוע

שאת כ"כ כואבת... תרגישי תמיד חופשי לפרוק. אין צורך להיתנצל.... בת כמה את?

דבי111

New member
אכן גיל קשה.....

בכדי להתמודד עם כ"כ הרבה קושי ועצב........ אני איבדתי אח... . הייתי מאוד צעירה... הייתי בת 7 כשהוא נהרג ככל שמתבגרים קשה יותר לקבל אובדן את האובדן...... וההתמודדות איתו היא אחרת..... למרות שבכל מקרה גם שמאבדים בגיל צעיר (ואני לא מדברת על הורים כמובן) זה צף מתישהו ואז את מבינה שכל החיים שלך גם סובבים סביב זה בין אם את רוצה או לא רוצה....... וזה חשוב להתמודד עם זה ולהיתאבל כמה שיותר...... אבל אני רוצה לעודד אותך........-) אז שיהיה לך מזל טוב...!!
מה התאריך המדוייק?

למעלה