סיגרת סכום קטן

מצב
הנושא נעול.

amitzahavi

New member
סיגרת סכום קטן

סיגרת סכום קטן
יש לי סכום של 5000 שקל שאני מעוניין לסגור ל שנתיים או שלוש... בתקווה גם שיהיה ללא\מינימום סיכון... פשוט שלא ישב בעו"ש. מישהו יכול להמליץ על פק"ן\פק"ם\וחבריהם...

yair24

Member
תשאיר אותו בעו"ש

סיגרת סכום קטן
יש לי סכום של 5000 שקל שאני מעוניין לסגור ל שנתיים או שלוש... בתקווה גם שיהיה ללא\מינימום סיכון... פשוט שלא ישב בעו"ש. מישהו יכול להמליץ על פק"ן\פק"ם\וחבריהם...
תשאיר אותו בעו"ש
שלא תיכנס בטעות למינוס ואז תשלם ריבית יותר גבוהה מכל מה שתרויח במשך שנה על הפק"מ הזה. (ואני מדבר ברצינות, מספיק שתיכנס בגלל השקעה כזאת למינוס של איזה 200 שקל למשך כמה ימים וכבר הפסדת את כל הכסף של הפק"מ.) יאיר

amitzahavi

New member
ובכול זות?

תשאיר אותו בעו"ש
שלא תיכנס בטעות למינוס ואז תשלם ריבית יותר גבוהה מכל מה שתרויח במשך שנה על הפק"מ הזה. (ואני מדבר ברצינות, מספיק שתיכנס בגלל השקעה כזאת למינוס של איזה 200 שקל למשך כמה ימים וכבר הפסדת את כל הכסף של הפק"מ.) יאיר
ובכול זות?
אין מצב שיהיה לי מינוס... יש לי מספיק בעו"ש

yair24

Member
צריך עוד מידע...

ובכול זות?
אין מצב שיהיה לי מינוס... יש לי מספיק בעו"ש
צריך עוד מידע...
תראה 5000 שקל זה סכום קטן מאוד, תאמין לי אתה לא הולך להרים וילה בזיכרון מהרווחים שתעשה עליו :) לגבי גילונים או שחרים, אם אתה לא יודע מה זה אני הייתי מציע לך לפחות להבין מה זה לפני שאתה הולך לקנות אותם. אבל יש לי כמה שאלות אליך: האם בטווח של השנתיים שלוש אתה מצפה שייכנס לך עוד כסף שתרצה להשקיע אותו ביחד עם ה5000 שקל האלה? האם אתה יכול ממש לסגור אותם לשנתיים שלוש ללא אפשרות פתיחה בכלל? אם יש לך מספיק בעו"ש למה בעצם אתה לא משקיע את הכל ביחד איתם? יאיר

ydo

New member
מה דעתכם שאנשים אינטרסנטים

תשאיר אותו בעו"ש
נכנסים לפורום וממליצים על מניות , וגורמים לטמבלים שלא מבינים בבורסה לקנות מניות ולהפסיד, אנא הביעו דעתכם בעניין.

ydo

New member
אם מישהו קרה לו ונפל בפח../images/Emo140.gif

נכנסים לפורום וממליצים על מניות , וגורמים לטמבלים שלא מבינים בבורסה לקנות מניות ולהפסיד, אנא הביעו דעתכם בעניין.
אם מישהו קרה לו ונפל בפח

שלא יתביש ויגיד מי הממליצים המכשילים.

orelsror

New member
ydo ההודעה בשבילך גם כן

אם מישהו קרה לו ונפל בפח

שלא יתביש ויגיד מי הממליצים המכשילים.
ydo ההודעה בשבילך גם כן
1. אם יש כאן מישהו שהפסיד בגלל שאימץ הצעה כזאת או אחרת מאדם כאן פרוום ולא בדק אותה ואישרר אותה שוב הרי זאת אשמתו שלו ורק שלו! 2. כל הדברים שנאמרים כאן הם בגדר המלצה ואף אחד לא הכריח אף אחד לבצע פעולה כזאת או אחרת. 3. לגבי השקעה של 5K הייתי ממליץ לך ללכת לבנק ולשבת עם יועץ ושהוא יסביר לך טיפה על אפיקי השקעה אפשרים על פי רצונותיך.

amitzahavi

New member
תודה

ydo ההודעה בשבילך גם כן
1. אם יש כאן מישהו שהפסיד בגלל שאימץ הצעה כזאת או אחרת מאדם כאן פרוום ולא בדק אותה ואישרר אותה שוב הרי זאת אשמתו שלו ורק שלו! 2. כל הדברים שנאמרים כאן הם בגדר המלצה ואף אחד לא הכריח אף אחד לבצע פעולה כזאת או אחרת. 3. לגבי השקעה של 5K הייתי ממליץ לך ללכת לבנק ולשבת עם יועץ ושהוא יסביר לך טיפה על אפיקי השקעה אפשרים על פי רצונותיך.
תודה
יש לי כ-60 אלף שקלים סגורים לתקופות שונות בתוכניות שונות והצטבר עוד 5 שאני לא יצטרך אז אני ילך לשבת עם היועץ בבנק. תודה

לא ברור העניין הזה

תודה
יש לי כ-60 אלף שקלים סגורים לתקופות שונות בתוכניות שונות והצטבר עוד 5 שאני לא יצטרך אז אני ילך לשבת עם היועץ בבנק. תודה
לא ברור העניין הזה
ידידי, משהו לא ברור לי פה. יש לך 60K סגורים אני מניח בתוכניות בעלות סיכון נמוך. 5K אתה רוצה לסגור גם בלי סיכון משום מה. בלי סיכון זה אומר מקסימים 5% לשנה. בוא נגיד הבדלים קטנים של עד אחוז בין התוכניות השונות. אז בחישוב מהיר (נכון שאני גאון מתמטי?) ההבדל הוא של פחות או יותר 50 ש"ח בסוף השנה. בוא נמשיך את החישוב ונאמר שכל ההתלבטות העמוקה הזאת גוזלת ממך לפחות 5 שעות. זאת אומרת מצאת את התוכנית המנצחת ועשית 10 ש"ח בשעה. בשביל 10 ש"ח בשעה אתה משגע (בידידות, אחי, בחברות) את מגלגלי סכומי העתק פה בפורום? מילא תגיד רוצה לבדוק אם ה-60K במקום הנכון או לא... הייתי במקומך דואג לשים אותם קודם כל במקום הנכון.

amitzahavi

New member
ה-60 האחרים

לא ברור העניין הזה
ידידי, משהו לא ברור לי פה. יש לך 60K סגורים אני מניח בתוכניות בעלות סיכון נמוך. 5K אתה רוצה לסגור גם בלי סיכון משום מה. בלי סיכון זה אומר מקסימים 5% לשנה. בוא נגיד הבדלים קטנים של עד אחוז בין התוכניות השונות. אז בחישוב מהיר (נכון שאני גאון מתמטי?) ההבדל הוא של פחות או יותר 50 ש"ח בסוף השנה. בוא נמשיך את החישוב ונאמר שכל ההתלבטות העמוקה הזאת גוזלת ממך לפחות 5 שעות. זאת אומרת מצאת את התוכנית המנצחת ועשית 10 ש"ח בשעה. בשביל 10 ש"ח בשעה אתה משגע (בידידות, אחי, בחברות) את מגלגלי סכומי העתק פה בפורום? מילא תגיד רוצה לבדוק אם ה-60K במקום הנכון או לא... הייתי במקומך דואג לשים אותם קודם כל במקום הנכון.
ה-60 האחרים
סגורים במגוון של ני"ע כמו פק"נים למינהם , מניות וכו'. פשוט תוהה מה מומלץ עכשיו בשוק בשביל סכום באמת קטן... אם כבר זכיתי בצומת ליבו של מגלגל סכומי העתק, עד כמה אתם רואים את אלביט עולה (שהיא בין המניות שיש לי...)? תודה ומקווה שלא גזלתי ממכם שעה (או 10 ש"ח).

eli 02

New member
שאלה אם ריבית עולה במשק?

ydo ההודעה בשבילך גם כן
שאלה אם ריבית עולה במשק?
איזה אפיק השקעה עדיף לי לגבי אגחים.

yair24

Member
תשובה

שאלה אם ריבית עולה במשק?
איזה אפיק השקעה עדיף לי לגבי אגחים.
תשובה
אם אתה מאמין שהריבית עולה ותמשיך לעלות, אז ככל הנראה אתה תעדיף את האגחים שנותנים תשואה שעולה ביחד עם עליית הריבית. האגחים האלה נקראים גילונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה