סיגל!!!

M i k e s F a n

New member
ברוכה הבאה יפתי../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

וואי סוף סוף הצתרפת אלינו, אני מאוד שמחה
חברים יקרים- הצתרפה אלינו לפורום אחת המעריצות הותיקות של מייק ברנט לפורום
בוא נקבל אותה עם המון אהבה
סגולה- אני מוסרת לך המון המון נשיקות וחיבוקים
אוהבת אותך מאוד מאוד וד"ש לאלי
ממני סיגל.

כולנו למענך מלאך שכזה

שלום לך נסיכה אני חייבת לציין למה החלטתי להיכנס .אחרי הרבה זמן שאני קוראת מה שכולם כותבים .ראשית אני מברכת את כל המעריצים שהצטרפו לאהבתנו האחת ויחידה ושמה מייק בראנט. אני מאד מאד מבקשת מכולם לאהוב באמת ולא לעסוק בכל מיניי החלטות ורעיונות מי הכי מתאים לייצג את אהבתנו האחת והיחידה.אין כאן מקום להחלטות כאלה כולנו מתרגשים ברגע האמת כשמדובר במייק .את האתר הזה קיבלנו על מגש מסיגל נא לא לזלזל היא עושה את הכל על הצד הטוב ביותר גם מעבר לאתר.כולכם מתקבלים בברכה.

Dis Lui

New member
היי סגולה ../images/Emo13.gif

קודם כל ברוכה הבאה אלינו, אשמח לשמוע איך התחלת להעריץ את מייק ברנט. ודבר שני, כל מילה על סיגל היא נכונה. משקיעה פה המון ואוהבת
אוהבת אותך סיגלוווווווש
היידי

להיידי

היי הידי .להיום אתן לך רק טעימה.משנת 1971 אני מעריצה את האחד והיחיד וכמובן עד לנשימתי האחרונה.ל

shunit4

New member
ברוכה הבאה סגולה ../images/Emo13.gif

היה מרתק לשוחח איתך, ואני מקווה לראות כאן הודעות רבות פרי עטך

daliat1

New member
סגולה ברוכה הבאה, להזכירך אני הייתי

עם החוברת שהופצה בישראל משנת 1975 ומאוד רצית לראותה (אך בגלל קבוצת הצרפתים זה התפספס בסופו של דבר). ביי דליה

foor daliat1

שלום אני זוכרת ועוד איך אבל איך ידעת את שמי אני לא זוכרת שאמרתי . אני שמחה שהיית במועדון.חוץ מהחוברת יש לך קלטות וידאו או דיסקים מההופעות של מייק.האמת שיש לי אבל אני מחפסת משהו שאין לי .

foor shunit4

שוניתתתת היי מתוקה גם לי היה כייף לדבר איתך ובכלל הייתה אוירה נהדרת אצל צביקה בבית הוא נתן לכולם הרגשה נהדרת.אשמח אם אראה אותך ככה כל הזמן ילדונתתתת.

למעלה