סטרנגלס

fliperit

New member
סטרנגלס

באחת החוות שאני הוכלת לעבוד בה, יש סטרנגלס (זה כ"כ מזעזע..הסוסים מסכנים). כדי לא להדביק את החווה שאני רוכבת בה, אני צריכה להתקלח ולהחליף בגדים לפני שאני עוברת מהחווה שאני עובדת בה לחווה שאני רוכבת בה...מישהו יודע מה עוד כדאי לעשות?

אפשר לא לעבוד עד יעבור זעם?

או לא לרכב מהצד השני? המחלה מאוד מדבקת. איבדתי סייחה בת שלושה חודשים לפני המון שנים מסטריינגלס

אני חייבת להודות

שאם הייתי החווה שבה פליפרית רוכבת - זה היה עלול מאוד להלחיץ אותי.

fliperit

New member
זה מלחיץ כמובן

זאת מחלה מזעזעת, וממש א הייתי רוצה שהיא תגיע לברבי או לסוס אחר מהחווה, אבל קשה לי לוותר על הרכיבה/ההדרכה...אני בדילמה קשה...

אולי תשתפי

את מי שמנהל את החווה שבה את רוכבת? אני חושבת שהם אלה שצריכים להגיד לך מה יהיה מקובל עליהם (ויכול להיות שרחצה והחלפת בגדים זה מספיק טוב. מצד שני - מה עם הנעליים?
)

fliperit

New member
הם יודעים כמובן

לא הסתרתי מהם אז חלילה. המאמנת שלי יודעת והבעלים של החווה יודעים. המאמנת שלי אמרה לי לא לבוא עם בגדים ונעליים שהייתי איתם בחווה השניה נעליים זה א כ"כ בעיה. או שאני אדריך עם נעלי ספורט, או שאני אשתמש בזוג מגפיים ישנים שיש לי...

fliperit

New member
אם אני אחליט לא לעבוד

זה אומר לוותר על עבודה של חודש, שתכניס לי 2800 שקל...קשה לי לוות על זה. על לרכב בחווה עוד יותר קשה לי לוותר, במיוחד בהתחשב בעובדה שהמאמנת שלי לא תהיה שבועיים, ואני אהיה אחראית להריץ את ברבי ולטפל בו..

נו...באמת. היא שואלת מה לעשות כי לא

קל לה לקחת הפסקה מאחת החוות ובגלל זה היא מתייעצת איתנו. אם היא הייתה מחליטה לקחת הפסקה היא הייתה שואלת מאיזו חווה לקחת הפסקה ולא מה אפשר לעשות כדי לא להעביר את המחלה.

fliperit

New member
לא שלא קל, אלא בלתי אפשרי

זה ויתור שאני לא יכולה לעשות. לוותר על אחת החוות אומר או להפסיק לרכב לחודש, ולהמשיך רק להדריך, או להפסיד 2800 שקל...וסליחה, אבל אני לא יכולה להרשות לעצמי

fliperit

New member
או שאני אנהג לפי כל כללי

הזהירות ולא אדביק סוסים בחווה שאני רוכבת בה...

primetime1

New member
וממתי זה מטריד אותך?

לפני שנייה הצהרת שמשחטות זה החלום הרטוב שלך, לא?

fliperit

New member
זה לא מטריד אותו

אבל אם אפשר להיכנס ב"פליפרית הצמחונית הרשעית", אז למה לא?

primetime1

New member
רק להוסיף

לא כדאי להיכנס לחווה נגועה ואז ללכת לחווה לא נגועה, הסיכון פשוט גדול מידי. כדאי למצוא מקום אחר לעבוד בו בחופש...

תראי, הבנאדם סתר את עצמו באחת

התגובות שהוא כתב לי. אם תיכנסי לשירשור את תראי. אז פעם זה מטריד,פעם לא. הוא סותר את עצמו כך שאם תכתבי לו (מה שכבר עשית) הוא אולי יסתור את עצמו עוד פעם. אבל את צודקת.

Yaniv212

New member
מדובר במחלה כל כך מדבקת,

סוסים נפגעים קשה ממנה. כדי למנוע הדבקה צריך לעבור חיטוי בין חווה לחווה, לא מספיק להחליף בגדים. אז בשביל 2800 שקל או הכיפ של הרכיבה לסכן את הסוסים?? לשחוט בע"ח כדי לאכול אותו זה לא אותו דבר כמו לסכן בע"ח בשביל כסף או חוויה.

fliperit

New member
צודק.

להרוג בעלי חיים בשביל לאכול זה אכזריות שלמה. מה שאני עושה הוא לקחת סיכון.

למעלה