סטיגמת שייגעצ!

סטיגמת שייגעצ!

יש לי שאלה, האם נוצרה עליכם איזה סטיגמה על זה שאתם שומעים שייגעצ, או משו בסגנון? נגיד אצלי חצי מהעולם שמכיר אותי ויודע שאני מעריץ של שייגעצ, רואים אותי עם דיסקמן הם ישר בלי לחשוב שואלים......שייגעצ?!...... או שיש אנשים בשכבה שלי שאני עובר לידם הם אומרים לי ..שייגעצ שייגעצ, זה אפילו הפך לכינויי שלי בשכבה קרה לכם משו דומה?

כן...

נגיד קללה "לכי תשמעי שייגעצ"
וילד אחד מהכיתה שלי.. נגיד אומרים לו איזה משו שהוא בחיים לא יעשה אז הוא אומר בקול רם כדי שאני ישמע. "כבר עדיף לשמוע שייגעצ" אבל בקטנה

GalushGalush

New member
../images/Emo27.gifחחח ממש כן!

אנשים בכיתה קוראים לי "שייגעצ"...והדיסקמן... אני כ-ל החיים עם הדיסקמן [כולל בשיעורים עד שתופסים אותי
] אז האנשים הטיפשים בביצפר שלי לא מכירים את הלהקות שאני שומעת אז אומרים לי כל הזמן "מה את שומעת? שייגעצ?" או "מה את שומעת? היהודים?" פּגים!

כן! זה קרה גם לי!

חברות שלי כל אומרות לי "לכי תשמעי שייגעצ", שאני אומרת שיש הופעה וכדיי ללכת אז אומרים לי "של שייגעצ... נכון?" וכל מניי כאלה... נ,ונו... מה תגידו... כניראה שאצל כולם זה ככה... פשוט לא מעריכים מספיק את המעריצים של שייגעצ! חחח

dsol

New member
כן !!!

כל הזמן שאני מדבר על מוזיקה בבית ספר יש את הילדים האלו "אוו אוו שייגעצ" (בקול מזלזל) או שאומרים לי "אתה והשייגעצ שלך...." ויש עוד אבל לא עולה לי לראש עכשיו......

Hezi The One

New member
תפוז מפגר../images/Emo6.gif בטעות לחצתי אנטר

בלי לכתור כלום בנושא ובהודעה וזה מה שיצאXD אז אממ כשהייתה ההופעה בר"ג אז שאלו מי רוצה כרטיסים וכל הכיתה צעקה "חזי רוצה" בכל מקרה כבר קניתי לפני:p חוץ מזה אין ממש משהו

טולייצ

New member
יאפ ../images/Emo13.gif

המורה לגיטרה שלי קורא לי גברת שייגעצ! גם החברים שלי.. ולמה טולייצ? זה היה טולי וטולייצ זה דומה לשייגעצ..
ואין בזה שומדבר רע!

batel b2

New member
לפעמים

נגיד חברה שלי מביאה דיסקמן אז אני רוצה לשמוע אז היא אומרת לי זה לא שייגעצ או שאני מביאה דיסקמן אז כולם ישר שואלים אותי זה שייגעצ זה ממש מעצבן אנשים חושבים שאני שומעת רק שייגעצ כל היום הם חושבים ששייגעצ זה כל החיים שלי... :|

jKiTTiE

New member
זה קורה לי פול פעמים

כי אני תמיד שרה שירים של שייגעצ אז צוחקים עלי כזה..."מאיפה את מביאה תשירים המפגרים האלה?!" ותמיד בסוף מי ששואל אותי אז זה גם שר את זה כי הוא נדבק ממני חעחעחע =]

בצה17

New member
חחחחחחח

הקטע שאצלי שאנשים חושבים ישר שזה שייגעצ הם צודקים... נכון אני שומעת עוד מוזיקה חוץ מהם אבל מה לעשות שאני נוסעת או יוצאת לאנשהו ובא לי להביא דיסקים זה רק את אלה של שייגעצ..
אה וגם מציאות נפרדת של היהודים

DeDe shay

New member
לא ^-^ אצלי זה יותר משהו בסיגנון

מה את שומעת? פרנס פרדיננד, שייגעצ היהודים מיוז בלינק 182? הא?! הא?!?!?

יש

אבל לא על שייגעצ.. יותר על אביב...שרואים את התמונה שלו על התיק שלי ואת כל השמות של הלבקות כתובים על התיק...חושבים שאני מוזרה...חחחח בבצפר כבר קוראים לי שירן גפן..חחח ופעם חבורת ערסים הציקו לי בגלל שכתוב לי על התיק אביב גפן היהודים שייגצ ומרלין מנסון

חלילה../images/Emo3.gif

"תאמרו שאני דיכאוני ומוזר אבל יום אחד גם אתם תבינו" חחחחחחחחחח

GalushGalush

New member
../images/Emo27.gifאוייי...קרה לי מש'ו דומה...

הלכתי בביצפר עם דיסקמן ובחוץ, יש ספסלים כאלה אז איזה כמה ערסים או וואנבי ערסים כאלה, מכיתה יא'/יב' ישבו שם... ולא שמעתי ממש חזק בדיסקמן אז שמעתי מה קורה מסביבי אז אחד מהם צועק לי כזה "הי! ילדה.." ואני כזה "מה?" הוא-"מה את שומעת?" אני-"מהזה משנה?" הוא-"סתם, לדעת.." אני-"אביב גפן" ואז הוא עושה לחבר שלו "אתה רואה! אמרתי לך..." אבל הם לא צחקו או מש'ו, נראלי.. והמשכתי ללכת... וגם ישלי ת'קטעים האלה שאני הולכת בביצפר ופתאום סתם מסתובבת אחורה וקולטת מיש'ו בוהה בתיק המושלם שלי
מושלם או לא?
[כתובים עוד כמה דברים שלא ממש רואים: היהודים, מוניקה סקס, Good Charlotte, Blink 182, Green Day וזהו נראלי] שירן, ישלך תמונה של התיק שלך?!

למעלה