סטיבי ,יש לי שאלה חשובה מאד

forglemmigej

New member
סטיבי ,יש לי שאלה חשובה מאד

בשעה 11 יש עקרות בית נואשות בערוץ מקומי וסדרה בBBC PRIME בשם MI5 . על מה אפשר לותר? תודות

Woking

New member
אם כבר

את מפנה שאלה לגולש ספיציפי, מדוע לא לשלוח מסר? או לפחות לנצל"ש? פתיחת שרשור חדש דוחקת שרשור אחר למטה.

stevie1

New member
ברור שלא על עקרות הבית

מה קרה לך, התחרפנת??
ד"א, גם פה יש היום את עקרות הבית, אבל ב-10

ciccio

New member
אה גרוייסע מציעא...

עקרות בית, אני עוקב מתוך אינרציה אבל זה סתם העברת זמן, מישהו צריך לירות בטרי האצ'ר כבר

oranje boven

New member
אוי, איך אפשר לא

לאהוב את הסדרה הזו? אני התמכרתי מהדקה הראשונה
.

tokit

New member
אתמול הוקרן פה הפרק הראשון

של עקרות בית (הצורך בדיבוב תמיד גורם פה לדיליי מסוים). אהבתי מאוד, אבל בן הזוג לא הבין במה המדובר..

forglemmigej

New member
אבל הן פ33ות כווווולן

עשו מזה הרבה יותר ממה שזה .אבל שיהיה..

tokit

New member
אכן פצצות..

תראי, ראיתי רק פרק אחד. נראה מה יהיה בהמשך. קחי בחשבון, שההיצע בגרמניה לא מי יודע מה, והכל מדובב, אז גם משהו בינוני מלהיב אותי..

forglemmigej

New member
כן אני יודעת בגרמניה מדובבים

כל מה שזז.הענין הוא שבעקרות בית היחוד הוא בזו שמספרת את הסיפור יש לה דיקציה נהדרת וזה יכול להתפספס בקול אחר.

tokit

New member
בגרמנית עשו אותה לדעתי מעולה

קצת צינית, קצת אדישה.. אבל כמובן שאין לי את האפשרות להשוות למקור.

עזיפזי

New member
פצצות?! הן כןלם היו מתחת לסכין (כמו

שאומרים בהולנדית) - ממש פטטי!

forglemmigej

New member
כן גם אני חשדתי ככה../images/Emo8.gif

ואולי גם הן בעצמן מעין פרודיה על האשה המושלמת מהפרוורים שכל הסדרה בעצם היא על זה. אתמול היה פה פרק ממש
מזעזע על ההיא שיש לה את התאומים ההיפר אקטיביים (שחכתי את כל השמות) והיא לוקחת את הכדורים הממריצים שלהם כדי להכין ארוחה ל6 זוגות שבעלה הנחית עליה בלי הודעה מוקדמת..הספור לא כל כך חשוב בסדרה אלא מה האטרף של השלמות האמריקאית עושה לאנשים.

tokit

New member
אולי גם,

אבל אני בטוחה שאף אחת מהן לא טוחנת ג'אנק פוד באמצע הלילה, אני בטוחה שלכולן יש פרסונל טריינר שמוציא אותן ב-0600 מהמיטה, ואני בטוחה שאף אחת מהן לא אוכלת מרגרינה.. לא משנה אם הן עברו מתיחה או שתיים או לא. הן נראות טוב, הן שמורות טוב, וזהו.

forglemmigej

New member
יפות לאללה זה בטוח

שכואב הלב.פעם שמעתי מאומלטה שאם רוצים לשמור על הפיגורה השעה 6 בערב היא השעה האחרונה שמכניסים אוכל לפה ומאז אני שומעת בקולה.

forglemmigej

New member
האמת שפה למדתי דבר חשוב

ואני חושבת שהכלל הזה די עובד באירופה: לא מנשנשים בין הארוחות! חד וחלק! יש שעה קבועה פחות או יותר שאוכלים בה (אני לא מקובעת בדיוק על שש כמו שאומלטה הציעה אבל לא יותר מדי מאוחר אחרי כן) ובזמן האוכל חותכים הכל למנות קטנות קטנות ואוכלים לאט לאט כאילו אין מחר וככה יש מעין הרגשה של שובע. לישראלים אין הרגלי אכילה נכונים: אוכלים מהר מהר וגם בין הארוחות וזה מה שעושה את העודף משקל.ברגע שמכניסים את ההרגל הזה לסדר היום המשקל נשאר יציב ולא משתגע לפי המצב רוח. בנוסף צריך גם לעשות קצת פעילות אקטיבית שהיא יותר טובה לשמור על איזון נפשי מאשר על הפיגורה.

למעלה