סטטיסטיקות יוני&התפקדות יולי

StayAwake

New member
סטטיסטיקות יוני&התפקדות יולי../images/Emo180.gif

קודם כל אחרי נטישה ארוכה, היי!
אני מקווה שעבר עליכן שבוע טוב (אני די בטוחה שעל חלקינו עבר שבוע מושלם
). ועכשיו לסטטיסטיקות המביכות שלנו
- החודש נכתבו 476 הודעות שזה בערך חצי ממה שנכתב בחודש שעבר
על ידי 17 אנשים שזה ירידה רק של 2 אנשים ככה שאני לא מבינה מה קרה. אני רק רוצה לוודא שכולכן ראיתן את ההודעה הזאת -http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2216&MessageId=152525451 כי לפי דעתי רק מעיין ראתה ובגלל זה הפורום כל כך צלע החודש
חוץ מזה שאתן מוזמנות תמיד לפתוח איזה פינה שתרצו (סתם משחק או שאלון) בשביל להפעיל טיפה את הפורום
חברת הפורום הפעילה ביותר היא תהילה!
עם 106 הודעות
עשרת הפורומים האהובים על הפורום: פארמור אבריל לאבין אוונסנס לינקין פארק אדם למברט דמדומים מיי כמיקל רומנס כריסטינה אגילרה אביב גפן אגדות רוק התפקדות חודש יולי שם: גיל: אזור מגורים: דרכים ליצירת קשר (פייסבוק,טוויטר, מסן): באה למפגש שתכף נקבע לו תאריך?
עולה לכיתה: שיהיה סופ"ש מהנה, חודש מגניב וחופש לפאנים

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif מתפקדת. ../images/Emo192.gif

שם: תהילה
אזור מגורים: ירוחם.
דרכים ליצירת קשר (פייסבוק,טוויטר, מסן): פייסבוק - Tehila Cheriker. מסן - [email protected]
באה למפגש שתכף נקבע לו תאריך? אם התאריך יהיה נוח, אז ברור
עולה לכיתה: יב'
- - - חודש מדהים.

../images/Emo195.gifמתפקדת

שם: אלי/קבב
אזור מגורים: נתניה
דרכים ליצירת קשר (פייסבוק,טוויטר, מסן):
מסן: [email protected]
פייס: Ellie Wallage
טוויטר: SmellyEllie895
יוטיוב: SmellyEllie895
באה למפגש שתכף נקבע לו תאריך? אם התאריך יהיה לי טוב - אפילו עם רגל שבורה אני אבוא
עולה לכיתה: י"א T_T

purpleminnie

New member
../images/Emo150.gif מתפקדת + מזל טוב לתהילה

שם: סיון גיל: עוד יומיים (3.7) יום הולדת 14 אזור מגורים: חיפה דרכים ליצירת קשר: --- פייסבוק: Sivan Vert --- טוויטר: PurpleMinnieS --- מסן: [email protected] באה למפגש שתכף נקבע לו תאריך? תלוי בתאריך ואם ירשו לי אבל בכללי כן עולה לכיתה: ט'

dafnashz

New member
מזל טוב תהילה ומתפקדת

שם: דפנה גיל: 17 אזור מגורים: מרכז דרכים ליצירת קשר (פייסבוק,טוויטר, מסן):Dafna shpatz (פייסבוק) באה למפגש שתכף נקבע לו תאריך? כן אם התאריך יהיה נוח עולה לכיתה: יב :(

2MayaN2

New member
מתפקדת../images/Emo196.gif ../images/Emo221.gif

שם:מעיין:) גיל:17 (לא רושמת וחצי ולא רושמת חודשים
) אזור מגורים:מרכז. דרכים ליצירת קשר (פייסבוק,טוויטר, מסן):יש לי את כולן לא? באה למפגש שתכף נקבע לו תאריך?כן:) אבל יש לי הרבה תאריכים בעייתים אז אני מקווה שאני אצליח להגיע
עולה לכיתה:
סיימתיD:

Adi641

New member
../images/Emo203.gif מתפקדת + מזל טוב לתהילה ../images/Emo140.gif

שם: עדי גיל:16 וקצת אזור מגורים: עמק יזרעאל דרכים ליצירת קשר Adi Shabtay באה למפגש שתכף נקבע לו תאריך? אמממ.. אני בספק כי אני לא ממש פנויה בחופש עולה לכיתה: י"א
שיהיה לכולן חופש מהנה

למעלה