סטודנט לראיית חשבון

Top Up

New member
סטודנט לראיית חשבון

שלום,

אני לומד ראיית חשבון באוניברסיטה בבריטניה ויש לי מספר שאלות לתקופה שלאחר התואר.

בסיום התואר, יש אפשרות להמשיך את הלימודים לקבלת הסמכה על ידי האיגודים הנ"ל.
ACCA - בעיקר Financial Reporting, auditing
או
CIMA - תחום ה- Management Accounting: budgeting, pricing.

אני באופן אישי מאוד מעדיף את תחום הACCA והדוחות הפיננסים, אך מעניין אותי לדעת מה יותר תופס בשוק. איזה תחום ראיית חשבון ייתן לי יתרון בקבלת עבודה ואיזה מין השניים יותר נדרש על ידי מעסיקים בחברות?

בנוסף, מכיוון שאני לומד בבריטניה, כל הידע שאני צובר מספרים, הרצאות, מאמרים וחישובים הוא באנגלית בלבד ואין לי ממש מושג איך לתרגם מספר דברים לעברית. (אני מאמין שבסופו של דבר, אני אצטרך להכיר את התחום גם בעברית, במידה ואעבוד בארץ).
האם יש אתר באינטרנט שיכול להכיר לי את הטרמינולוגיה ואת עולם ראיית החשבון בעברית? אני בעיקר מעוניין לדעת איך לתרגם דוחות פיננסים לעברית ובמידה והמבנה שלהם שונה מאנגלית, איך לבנות את הדוחות הללו:
Statement of financial position (including assets held for sale), Statement of changes in Equity, Statement of comprehensive income(and discontinued operations), Non-Current Asset Schedule, Cashflow statements, Investment appraisal.

זה רק חלק קטן מהדוחות הפיננסים שאנחנו מרכיבים, אז אני אשמח לכל המלצה על אתר שיסביר ויתרגם את הדוחות האלו לעברית.

תודה רבה וערב טוב.

PURUOATKU

New member
תשובה

לפי נוסח השאלה לא נראה לי שיש לך בעיה בעברית
מה גם ששפה של דוחות היא פשוטה

שפת אם אנגלית וידע ב IFRS זה יתרון שמגביר משמעותי את הסיכויים להצליח במציאת משרת עוזר חשב ואתה יודע אנגלית וגם לומד IFRS אז מצבך טוב

למעלה