סטאר-דרק והתחום האפור

בן י

New member
סטאר-דרק והתחום האפור ../images/Emo13.gif

יש לי שני סטאר-דרקים באורנג', אחד מהם חסופ והשני שבור. איך אני יכול להחליף ביניהם את ה IMEI ככה שבבשבור יהיה החסום ובחסום יהיה התקין. יש לי כבל DATA שלו אבל אני מניח שזה לא יעזור... יש רעיונות? או לטכנאים מביניכם, על איזה רכיב צרוב המס'? רק הלוח שבור הוא לא מרוסק לחלוטין.

בן י

New member
אף אחד לא יודע? ../images/Emo10.gif

יכול להיות שזה הג'וק הזה?

באבא2000

New member
בזמן שאתה משקיע בשני הטלפונים

הדי מיושנים האלה, כבר כדאי שתקפוץ לראשל"צ ותקנה טלפון ב-360 ש"ח, תקבל גם חולצה, גם מספר חדש וגם ערכת המורדים. ותפסיק לחפש דרכים לעשות דברים אסורים. וממש ממש אחרון, תוכנה לא חומרה

בן י

New member
זה ממש לא בשבילי, מה שיש לי כרגע

זה מעל ומעבר פשוט חבר שאל אותי אז שאלתי. "וממש ממש אחרון, תוכנה לא חומרה" - התוכנה שמורה/צרובה בחומרה זאת אומרת שאם אני מחליף את החומרה התוכנה עוברת איתה.

באבא2000

New member
לנקד לך את זה?

התשובה לשאלה שלך היא דרך תוכנה ולא דרך חומרה. עכשיו יותר ברור? ותגיד "לחבר" שלך. אהה, רןזז, עוד אחד שיש "לחבר" שלו שאלה
בקיצור תגיד לו שבאבא2000 אמר שיפסיק לשחק בקקי וימצא חיים. בחיי. פורום של רוטר נהייתם לי

ranzz

New member
הלוואי שהייתי מבין את הכוונה שלך

רק אמרתי לו שאם הוא ינסה לעביר צ'יפ בין הטלפונים, התוכנה לא תעבור אלא הפאקינג קושחה יו פאקינג אנטיפת

באבא2000

New member
כבר אמרתי היום!!!

שאני אף פעם, אבל אף פעם לא משרשר למקום הנכון!!! התגובה שלי הייתה אליו ולא אליך מותק.

ranzz

New member
איך לעזאזל משתלב שם השם שלי ../images/Emo3.gif

כלומר במשפט השני שלך, באמת שלא הבנתי מילה ממנו

באבא2000

New member
לזה קוראים "הסגר"

תשאל את המורה שלך לספרות, אין לי כח לכתוב. כאילו, בזמן שכתבתי לו משהו, יעני עירבתי אותך בשיחה וצחקתי יחד איתך על זה שהוא כתב ש"חבר" שלו רוצה לעשות... יעני, נתתי לך כבוד של חבר קרוב.

בן י

New member
עצבני ../images/Emo3.gif ולא, אני לא הולך להמשיך

עם זה לצערך.

למעלה