סוקל, אני מתנצל בשם העם היהודי

סוקל, אני מתנצל בשם העם היהודי

שאינו עומד באמות המוסר הגבוהות של עמך! הרף הגבוה למוסר שהציבו לנו ערביי ישראל הכולל הסעת מתאבדים למקום הפיגוע לאחר שאספו כמובן מידע חיוני למימוש הפיגוע שהסתיים ברצח 20 איש ועשרות פצועים בממוצע! הוא רף מוסרי כה גבוה שאנחנו מאוד מתקשים לממשו! אגב מתי גינית את זאת מתוק העם הפלשתיני? או שזה מוסרי בעיניך חמוד העם הפלשתיני? תעדכנני! איסוף המידע המודיעיני של ערביי ישראל לגבי מקומות בילויים של כמה שיותר ילדים הוא איסוף ממוקד המתמקד בכמה שיותר ילדים, בשעות הכמה שיותר עמוסות במקום הכי פופולארי! אגב מתי גינית את זאת מתוק העם הפלשתיני? או שזה מוסרי בעיניך חמוד העם הפלשתיני? תעדכנני! לא אתה ושכמותך תטיפו לנו מוסר! אצלנו חיילים שסרחו עומדים למשפט אצלכם הם הופכים לקדושים ומועלים בדרגה! אגב מתי גינית את זאת מתוק העם הפלשתיני? או שזה מוסרי בעיניך חמוד העם הפלשתיני? תעדכנני! בכל עת ערבי מקסים אנחנו מעדיפים "ליטופים" מעין אלו של אותו חייל על טבח ורצח! מתי הצעתם לנו אי פעם את האופציה הזו? כל אזרח בישראל הוא בחזקת נידון למוות שלא בפניו על ידי בני עמך! לולא נחשפתם מר סוקל הערבי ההומני, ונבלמתם ערבי מתחסד וצבוע שכמותך, היו יוצאים כאן לפועל כ-60 פיגועים לשבוע ובתקופת ההודנא הרצחנית שלכם 18 פיגועים לשבוע! עכשו עשה חישוב פשוט יא סוקל שומר המוסר שלנו כי לא קיים בעמו מוסר שניתן לשמור עליו! חשב נא ערבי משכיל כמה הרוגים ופצועים לשבוע זה 20X60+ פצועים 80X60 זה פוטנציאל הדמים שלכם שניבלם עובדתית כל שבוע יא אפנדי! ובתקופת "ההודנא" כשליש מכך לשבוע! אגב מתי גינית את זאת מתוק העם הפלשתיני? או שזה מוסרי בעיניך חמוד העם הפלשתיני שכל נציגיו בכנסת ובמסגדים מעודדים, תורמים ונותנים לגיטימציה לטבח הסדרתי הזה, אנא כבודו, יעדכנני נא! ההומניות הנשפכת מעמך שמלבד אירגוני טבח ורצח לא הקים כל אירגון אחר, ואם הקים אז זה לקניית נפשות לטבח ורצח (חמאס)! ההומניות הזו של עמך יא סוקל משמיטה את זכותך להטיף לנו מוסר! הבנת ערבי מתוק?

sokal

New member
אין לי מילים לתאר את "שימחתי"

ממש אין מילים ! אתה ,קצר, כמו אותו רועה צאן שצרח ... זאב זאב היה לו תענוג ללעוג לאנשים בשעת המצוקה האמתית לא מצא מי ישמע אותו תמשיך לצרוח ... הערבים יזרקו אותנו לים אבל אם יתבדא "החלום שלך" ויבואו ערבים ויזרקו אותך לים לא תמצא אותי כדי שאשמע את צרחותיך . אתה רוצה אותי בתור אויב ? תקבל אותי כאויב אתה רוצה אותי כטרוריסט בפוטנציאל? תקבל אותי כטרוריסט אתה רוצה אותי כגייס חמישי ? תקבל אותי כגייס חמישי אתה רוצה אותי מרצח ? תקבל אותי מרצח אצלנו אומרים :מי שחולם בגיינה ,יוצאת לו

סוקל, שכחת שאני מכיר את דעותיך?

במקום ממנו אני בא אומרים שהמרחק בין הדעות למעשים תלוי רק בהתפתחות התנאים המתאימים! את דעותיך אני מכיר כידוע לך ובאשר להגעת התנאים המתאימים סוקלי! הם בהחלט לא תלויים בי! עם דברי וללא דברי כל סוקלי מגזרך מתפללים לשעת הכושר המתאימה! אז מה האיום סוקל, המאיים בתגובה לכל משפט שנכתב ולא נראה לו? אבו דני ואני כבר רועדים שבוע! האיום כבר קיים בפיות של פקא פקא כמו סוקלים כמוך כבר מזמן! ובאשר לתנאים יא סוקל תלוי מי יגיע למי קודם הפועלים כבר מתחת לפני השטח אצלכם פלוס הפקא פקא שלכם כידוע לך! או השב"כ והימ"מ והיחס"ם שלנו אליכם! חומר למחשבה יא סוקל! דברי בגידה הם עבירה יא סוקל!

sokal

New member
המסית הסדרתי

אתה מנסה לעשות רושם שאתה כביכול הכל יכול והכל יודע את זה תמכור אותו בחצרך אתה ולא אצלי אתה לא יודע כלום ואין לך שום מוסג על מה מתרחש אתה פשוט עוד גזען מתלהם לפי רוח הגזענות השוררת בדם שלך (אם בכלל יש בך דם) אתה מתימר לחלק את המגזר הערבי לשני חלקים החלק הראשון-זה חברי ומעריצי התנועה האיסלאמית ,ולפי שכלך הגזעני שלך הגעתה למספר המופרח של 600 אלף (מתוך 1,200,000) החלק השני-שאר הבוחרים ב חכ"ם הערבים כלומר כל המגזר הערבי הוא עוין בעיניך ובוגד לפי השקפותיך הגזעניות כוווווול הערבים במדינה הם בוגדים כוווווול הערבים הסוקלים הם אויבים ויש "לטפל-לחסל" אותם OOPS מה עם חבריך הדרוזים שמשרתים בצבא של עמך ? מה באשר לבדואים שמתנדבים במשטרה והצבא שלך ושל עמך ? מה באשר לבני בריתכם משתפי הפעולה במגזר הערבי ? מה באשר לקבלני המפלגות הציוניות בקרב הערבים ? מה באשר מצביעי ש"ס "הערבים!" ? אולי אותם אתה מגדיר המיעוט השפוי שבמיעוט הערבי בארץ ? כלומר אתה מגדיר כל הערבים הלא משתפים פעולה עם שירותי הביטחון ולא חיים בחסותן של המפלגות הציוניות ... כולם בוגדים אם הדבר הוא זה אז אני אומר לך בקול רם שאני בוגד גאה לא מוצא חן בעיניך ? תשתה את הים אם זה לא מספק אותך ,אתה יכול לשתות גם את שארית ים כנרת אם עדיין זה לא מספק אותך ,אתה מוזמן לשתות את האוקיאנוס השקט עדיין אתה לא מסתפק ? לך קיפינימט אני שאלתי אותך אם תחשוף את פרצופך המכוער אולי תגיד לנו כמה ילדים הרגתה ? כמה בתים הרסתה ? אולי כמה גגולות של תינוקות שברתה ? אני חושב שגזענים כמוך הם , ולא האחרים שצריכים להיות זהירים ומודאגים כי גזענות זו הצעד הראשון אל הטרוריזם והטרור כמו שאתה כבר יודע , נרדף בכל פינה בעולם זה אתה ,קצר-ליצן , חייב להיות זהיר ומודאג כי אתה נראה לי כטרוריסט בפוטנציאל את ההסתה שאתה מגלה כנגד אוכלוסיה שלמה היא דבר שיושבים עליו שנים בכלא "שלך" הישראלי ! זה אני שנותן לך חומר למחשבה כל עוד אתה ממשיך בהסתה והגזענות שלך , אתה מקרב את עצמך יותר ויותר לרדיפה משפטית ומשם הדלת כבר פתוחה לזמן ממושך בבית הדודה שלך --> לבריאות ! את המוסר שלך אני כבר מכיר זה הרג ועוד פעם הרג דוקא אותך קוראים היטב אתה אף פעם לא דיברתה על דו-קיום ,כל דבריך הוא על איך להיפטר מהערבים במדינה , ואיך לעשות אותם משתפ"ים אנחנו הערבים בארץ נשאר לעולם כמו קוץ בגרון שלך ושל חבריך הגזענים הפאשיסטים אם אתה לא מסתדר איתנו ,תארוז מזוודות ותחזור לחור שהגעתה ממנו כי במלה החורים האלה ברחבי תבל מתאימות לעקרבים ועכברים שכמוך וכמו שאר הגזענים מחבריך אם אתה מציג את עצמך כאיש מחשבים (אם בכלל-ויש לי אלף סיבות לחשוב שאתה משקר) , אבל אם כביכול אתה איש מחשבים ,זה ממש לא מזיז לי שערה אחת ממקום מוסתר בגוף שלי . כלומר ,גם אתה וגם הידע שלך על ה *** שלי . השיטה שלך היא כמה שיותר לא להניח "לאויב" להיות שקט ויש להטריד אותו באופן ממושך כדי לטשטש אותו ולשאיר אותו כל הזמן בלחץ ומודאג ומפחד מרדיפה ! לשווא את כל שיטות השב"כ האלו כבר מנסים אותם עם האוכלוסיה הערבית כבר יותר מ 60 שנה ... זה לא עובד ! חפש לך שיטה אחרת השיטה שלך היא כבר מיושנת ובלויה אתה יודע איך אני מדמיין אותך ? אני מדמיין אותך בן 64 נכה - מוגבל , צמוד למחשב 24 שעות ביממה אין לך מעש בחיים חוץ מלגדף ולשנוא ערבים ,כי כנראה שהם שהיו הסיבה במוגבלות הפיזית והשכלית שלך (כלומר אתה נוקם את דמך) "מי כאן אמר שרק הערבים נוקמים את דמם? " ככה אני מדמיין אותך קשיש עלוב בעל מחשבות גזעניות ומשתוקק לנקמה מילה אחרונה : כמו עשרים בלתי אפשרים אנחנו על החזה שלכם נשארים

פלשתינאי ישראל יא סוקל!

חזור וקרא! הצג בפני מנהיג אחד שלכם דתי או חילוני שקרא לאחיכם לנקוט בפשרה ובדרך השלום, מנהיג אחד שלכם שתבע מאחיכם לשוב לשולחן הדיונים ולחדול מאסטרטגית הטירור! דמגוג עלוב נפש שרמת קשקושיו אולי עושה רושם במגזרו אך לא עובדת עלינו! אפס בידע הסטורי שממציא הסטוריה לעם שהגדיר עצמו רק ב67! פעם אתם פלישתים, אח"כ כנענים אח"כ יבוסים" ושוב שכחת את היבוסים ושוב אתה כנעני! ומחר תהיה פריזי ומחרתיים החיתי ועוד שבועיים עמוני! אתם בדיחה טראגית פנאטית ורצחנית! שים לב! כל הודעה שלא נראית לך אתה מיד מאיים בשבריה! ולעיניננו! כמה קשה זה כבר יכול להיות להבחין שאני עושה הבחנה ברורה ביניכם לבין הערבים הנוצרים והבדואים! יותר מכך! עד כמה יכולה להיות תפיסתו והבנת הקריאה של אדם מוגבלת! אני חוזר על דברי שוב ושוב ואתה בשלך! מסייג את דברי שוב ושוב לפלשתינאי ישראל ואתה בשלך! אף ציינתי שהתנועה האיסלמית מנסה לסכסך בינינו לבין אותם ציבורים ואתה לא קולט! אז הפעם לשם תזכורת ותיקרא לאט לאט בתקווה שהנאמר יקלט! ינשאללללללה! ציטוט: "אתם עוסקים ללא לאות בהלהטת הרוחות במגזר הבדואי, הערבי נוצרי והדרוזי! כל תרגיל הכנסיה בנצרת נועד לצורך הלהטת הרוחות או בציבורכם או לסכסך בין ישראל לנוצרים בישראל! בכל מקרה להלהיט ולסכסך!" "מלבד הלהטת שאר המגזרים עוסקת התנועה הזו בשטיפת מוחו של הדור הצעיר בנוסח אה לה חמאס והיא כבר חדרה למערכת החינוך הבדואי!" אין מה להשוות ביניכם למגזרים הללו! הם בחרו בדו קיום, הם מביעים נאמנותם למדינה בהתבטאות מילולית ובמעשה! הם מנסים לפתור בעיות בדרך דמוקרטית אתם באיומים (כמוך יקיר העם הפלשתיני) הבעת חוסר נאמנות של כל מנהיגיכם חילוניים ודתיים כאחד! ובהפגנות אלימות שנרגעו לאחר שטופלו בדרך שאינה משתמעת לשתי פנים!

MAYA20

New member
אתה בעצם אומר

שאם יפחדו ממך אתה תתן סיבה לפחד ממך. עצם האמירה הזו היא אלימה ומפחידה. אל תאיים עלינו!!!!!!!!!!

קצר - בשביל מה לפתוח הודעה כזו?

בסגנון שכזה? באופן כללי ההכללות שהנך עושה הן כאותן הכללות על מתנחלים משמע מכליל את מעשי המיעוט על הרב כל הכללה שכזו [מיעוט על רוב] איננה נכונה מעצם בסיסה השגוי יש מקום להכללה כאשר יש רוב -לא מיעוט- ובטח לא מיעוט זניח

ישראל1, שאלת שאלה ותענה!

1. אני נוהג להתאים את תשובותי לדעות בר שיחי! 2. כל המגזר הערבי מעולם לא פעל מילולית או אחרת להוקעת משתפי הפעולה עם המתאבדים! מלבד התייחסות מגומגמת מן הפה אל החוץ לא היתה כל התבטאות מאורגנת, נהפוך הוא משפחות המשתפ"ים זוכות להערכה! 99% מצעירי המגזר הערבי הם בעלי דעותיו של סוקל! ולא מדובר בילדים שמוחם נשטף בעצם ימינו אלה! 4.התנועה האיסלמית מונה למעלה מ600 אלף מסך 1000,000 ערביי ישראל נתון רשמי! ולגבי הנתון הלא רשמי תשאל את סוקל כמה מערביי ישראל מזדהים עימה! דומני שאין צורך לפרט את פעולותיה ופעילויותיה! כולן מזדהות עם אסטרטגית הטבח גם בהתרמות! 5. לגבי המנהיגים החילוניים אין צורך לפרט הם מציגים את דעותיהם ודעת בוחריהם נאמנה! נסה לאמוד את מספר תומכי התנועה האיסלמית בנוסף לבוחרי החכ"ים הערביים מסך מליון הערבים בארץ ותאמר לי היכן הרוב הערבי אותו ציינת! זכור! הקצנת הדור הצעיר הוא הכיוון אליו פונה המגזר הנ"ל ולא להיפך! אגב במגזר הנ"ל הדור הצעיר מהווה אחוז גבוה בהרבה מהדור המבוגר! ואני גם מציע לך להאמין לסוקל שדעת רבים מהמבוגרים זהה ומטעמים כלכליים איננו שומעים אותה! ועתה מצפה הנני כי תסביר לי למה כיוונת בהתייחסותך לרוב במגזר הפלשתיני ישראלי!על אילו נתונים הסתמכת בקביעתך זו?

אישית

אני מכבד אותך על אף חילוקי הדעות לעיתים בינינו. ואומר לך מדוע, הדבר נובע מהקו העקבי של דעותיך, כיבוד כל משתתף באשר הוא ויושרך! אינני מוצא צביעות והתחסדות בדבריך! באשר אלי, כל מי שמטיף לנו מוסר ומתעלם מפשעים כנגד האנושות שמתבצעים נגדנו, משווה את צה"ל לאירגון טירור, שולל מאיתנו זכויות שהוא דורש לעצמו! שולל זכותנו להתגוננות! שולל את זכותנו על הארץ בהסטוריה שקרית ומפוברקת! וגם מגלה אנטישמיות לשמה אליה הוא מתכחש כשנוח לו! מבחינתי אין זה משנה באיזה נימוס, מידות טובות, והליכות חינניות הוא עושה זאת! צר לי לאכזב במידה ואנשים נוספים חשים כמוך, אך אני מתייחס אך ורק לתוכן הדברים! צביעות והתחסדות והמשמעות החמורה המסתתרת מאחורי הדברים יעומתו ויאומתו על ידי בסגנון ההולם על פי דעתי את המסר החד משמעי שמועבר לנו כאן! כולי תקווה כי במידה ותיבחר לקרא לא יעיב סגנוני על המסר בהודעותי, שהרי מבחינתי הן מיועדות יותר להתפכחותנו מאשר לחולל שינוי כלשהו בנמענים: סוקל, יש גבול, טלמון הגל וכדומה!

הענין הוא

שצורת סגנון שכזה גומת להתיחסות [אם בכלל] לסגנון ולא לתוכן כך הגיב אליך סוקל, כך הגיבו לסוקל כאשר הוא כתב בסגנון כזה והתוצאה? במקום דיון מקבלים התכתשות

העניין הוא שאתה מתעלם מחסרונם של

יסודות של כללי דיון בסיסיים! אתה מקיימם אך מניח לנ"ל לרמוס אותם ומבחינתך הבסיס לדיון ביניכם שווה! ובכן, אין אדם הבא מחברה המבצעת מידי יום ביומו פשעים כנגד האנושות המועלים לדרגה של קדושה, אין אדם כזה יכול לטעון נגד עמך שחייל חריג נהג לא בנימוס כלפי פעילת שמאל אירופאי! אין לאדם זה בסיס מוסרי להטפה כל עוד אינו קורא לאחיו לחדול מפשעיהם כנגד האנושות! כל עוד מנמהיגיו הנבחרים על ידו תומכים מילולית או מעשית בדרכם של אחיו! אתה מעניק לו את הבסיס המוסרי לעשות זאת! אין אדם אשר חברתו בארץ והוא אינם מוקיעים מתוכם משתפ"ים לטבח על בסיס יום יומי ויותר, יכול להטיף מוסר לחברה ששופטת חייל מג"ב על רצח מוכח של נער אחד! מדיחה מפקדים ומפזרת יחידה בשל אותו מקרה! אוסרת חברי מחתרת יהודיים! עוצרת חשודים בשאיפה למחתרת לחקירה! וכל החברה היהודית מוקיעה מעשיהם! אין לאדם הזה את הבסיס המוסרי להטפה עימה אתה מתדיין כביכול מבסיס שווה! אין כאן בסיס שווה! אין אדם שמנהיגיו מזדהים עם אוייבי המדינה, כסוקל בדיוק! יכול לדרוש מהמדינה להניח לו להרסה באופן דמוקרטי ע"י שיוויון מוחלט המאפשר השתתפות בועדת בטחון למשל! זכות שיבה וכו' וכו' וכו' אין אדם שחברתו עושקת זכויות מחצית אוכלוסיתה, הנשית! ועמדות הכח נקבעות בה על יסוד חמולטי אנטי דמוקרטי יכול להטיף לחברה המקיימת את ערכי הדמוקרטיה! אין אדם שחברתו מעולם לא הצמיחה מנהיג של פשרה ושלום אלא רק של טירור ופתרון אלים יכול להכפיש את אלו שויתרו והתפשרו תמיד ולטעון שהם מחרחרי מלחמה ותאבי כיבוש! אין אדם כמותו יכול לבא בטענות אלינו הנרצחים שאנחנו מתגוננים! אין אדם המפברק הסטוריה כדי לשלול את זכותך ההסטורית! מכפיש ללא בסיס כדי שלא תוכל לטעון כנגד פשעי עמו כלפיך! חותר תחתיך בכל אפיק של מירמה וכזב כדי לשלול את זכותך להגדיר עצמך במדינתך! אין אדם כזה יכול להחשב פרטנר לדיון! אדם הנשען בטיעוניו על שקרים מגמתיים מפר את הא' ב' של כללי דיון הוגן! אדם המאיים פיסית על חברי פורום שדבריהם צורמים לו אך להשמיע דברים צורמים ואנטישמיים בזמנו לא צרם לו כל ועיקר אינו פרטנר לדיון! אתה הופך אותו לכזה, מתעלם מההיבטים הנ"ל ולפי נקודת ראותי אתה טועה אם כי זכותך לטעות! ולכן אדם מסוג זה מעומת ומאומת על ידי אנשים כמוני עם כזביו, ונדרש חד משמעית לבסיס מוסרי מוכח של מגזרו המזכה אותו בזכות להטיף למגזרנו! אתה מתעלם מכך לחלוטין, בהחלט זכותך כשם שזכותי להציב מראה ולשאול באיזו זכות אדון סוקל עוצם עיניו לתחלויי חברתו ובמקום זאת מפברק לחברתנו תחלויים מתחלויים שונים כדי שיוכל להכפישנו, ולהשתמש בהכפשה זו בדרכו למטרה הסופית שהוא גם אינו מכחיש אותה! רוב ערבי מוחלט במדינת ישראל על כל השלכותיו של תהליך זה!

sokal

New member
אתה גזעני פאשיסט

אילו צרפתי היה מדבר באותה לשון מלוכלכך שיש לך היתה מדינת ישראל כוולה נזעקת וצורחת ... א נ ט י ש י מ י ו ת אתה אנטישימי גזען עלוב אין לבלבל בין המוסר האינדוידואלי של פרט בחברה לבין התנהגות כללית של חברה אותי אתה לא מכיר ,ועצם השוואתי אישית למרצחים אתה כבר מסית כנגד איש כלעצמו ,בזה אתה חוצה קווים אדומים כל עוד אתה מדבר בצורה כללית , אין מה להוכח דבר על הסתה ,אבל אם אתה עובר לפסים אישיים ,אתה עלול להיות נרדף משפטית על אופן ההסתה המכוונת שאתה מפיץ . אתה זה שמנצל את הדמוקראטיה לרעה ,דימוקראטיה לא נותנת לך זכות הסתה כנגד אנשים פרטיים ,ואת זה נשפך מפיך המלוכלך ויש מקום להפליל אותך בשל ההסתה שלך , תהיה זהיר בן אדם עם הלשון שלך ! המוסריות של עמי היא מוכחת לדורותיו ,מסורית של סובלנות ושלום ואחווה כך היא התרבות שלנו ,לא נוגעים במי שלא נוגע בנו אל תגע בנו , לא נגע בך כל עוד אתה בוחר את הדרך הכוחנית בהתנהגותך איתנו , אתה תקבל תגובה כוחנית בחזרה אין שום חוק בעולם שמותיר לכובש להתעלל בעמים אחרים המוסר של עמך הוא מוסר ההרג וההרס והרעבה ודיכוי והשפלה והסתה בלתי נגמרת ועד להכנת חממות של גזענים פאשיסטים שכמותך את אלו שמעמידים לדין , הם קצה הקרחון, הם אלו שאי אפשר להגן עליהם ,אלו הם עלה התאנה שמסתירה את בושתה של מדינתך את אלו שלא עמדו לדין או בכלל לא שמעו עליהם ,שהרגו והרסו ותעללו באנשים , עליהם אפילו לא דיברו . המוסר של העם שלך הוא מוסר עקום מזמנו של משה אביכם , כאשר נכנס לארץ כנען ביקש משה מבני עמך "היהודים שהיו איתו" ביקש מהם ללחם בפלסטינים , הם אמרו לו : לך אתה עם האלוהים שלך ותלחם בהם , כאן אנחנו יושבים ומחכים לכם זה המוסר שלכם כאשר ביקש משה מבני ישראל לשחוט פרה לצורך בירור אמת על מעשי רצח מה אמרו לו ? איזה פרה אתה רוצה , מה הצבע שלה , איך היא נראת מצאו לו כל התירוצים שבעולם כדי להתחמק מהבקשה . ועכשיו עם הכוח הצבאית והגב החזק שיש לכם מהמעצמה העולמית אתם תפעלו על פי המוסר האנושי ? לשווא זה לא יקרה , זה בטוח אלו שלא נהגו להשתוות עם שאר עמי העולם היו הנאצים שראו בעמים האחרים , כעמים יש להיפטר מהם ואין להם מקום על פני כ"ה אתה לא רואה בערבים כשווים עם הגזע "הטהור!!!" שלך ושל עמך ? לבריאות ! אתה כבר בדרך הנכונה של כל ה"הררים" הנאצים ברוך הנאצי העלוב בפורום של דו-קיום אבל בדו-קיום אין מקום לנאצים פאשיסטים שכמותך אנה ממך תסתלק מכאן כמו כלב כי זה לא המקום שלך המקום שלך הוא בחצרו של היטלר ומוסיליני

בחייאת סוקל!

הבא לנו דוגמא מההסטוריה רוויית הדמים שלכם של פשרה אחווה ושלום! עד כמה שזכור לי זכרונם של הערבים הנוצרים, והדרוזים שנשחטו על ידיכם שונה מאוד מזכרונך הקולקטיבי! התבקשת להציג בפני מנהיג אחד שקרא לשלום ואחווה מבני עמך בערביי ישראל! ברשות! ובתפוצות הפלשתיניות במערב! אחד יא מוסטפא! משהו בסגנון ההתעוררות האירנית למשל יא אחמד! הבן זאת יא סאחף, אפילו את ההודנא הזאת היה צריך לכפות עליכם בכוח ואיומים, וכל דקה ממנה אתם מנצלים לחיזוק תשתית הטבח והרצח שלכם! וממשיכים לטפטף רצח יום יומי שאותך לחלוטין לא מטריד! הצג לינק מתי גינית את המשתפ"ים? הצג לינק מתי התבטאת כי הטירור עכשו בהודנא חייב להפסק? רק ליטוף לא עדין של חיילי צה"ל מפריע לך? לגבי ההסטוריה המגוכחת והמפוברקת שלך! הבן זאת, תרבות הפיברוק והמירמה הולכת יד ביד רק עם תרבות העדר! מה שאומר שאצלנו זה לא עובד רק אצלכם, אלא רק אצלכם! הבנת עדר?

אישית

אני מכבד אותך על אף חילוקי הדעות לעיתים בינינו. ואומר לך מדוע, הדבר נובע מהקו העקבי של דעותיך, כיבוד כל משתתף באשר הוא ויושרך! אינני מוצא צביעות והתחסדות בדבריך! באשר אלי, כל מי שמטיף לנו מוסר ומתעלם מפשעים כנגד האנושות שמתבצעים נגדנו, משווה את צה"ל לאירגון טירור, שולל מאיתנו זכויות שהוא דורש לעצמו! שולל זכותנו להתגוננות! שולל את זכותנו על הארץ בהסטוריה שקרית ומפוברקת! וגם מגלה אנטישמיות לשמה אליה הוא מתכחש כשנוח לו! מבחינתי אין זה משנה באיזה נימוס, מידות טובות, והליכות חינניות הוא עושה זאת! צר לי לאכזב במידה ואנשים נוספים חשים כמוך, אך אני מתייחס אך ורק לתוכן הדברים! צביעות והתחסדות והמשמעות החמורה המסתתרת מאחורי הדברים יעומתו ויאומתו על ידי בסגנון ההולם על פי דעתי את המסר החד משמעי שמועבר לנו כאן! כולי תקווה כי במידה ותיבחר לקרא לא יעיב סגנוני על המסר בהודעותי, שהרי מבחינתי הן מיועדות יותר להתפכחותנו מאשר לחולל שינוי כלשהו בנמענים: סוקל. יש גבול, טלמון הגל וכדומה!

למעלה