סופ"ש 19/6

gorck

New member
סופ"ש 19/6

קבלו את פנית הסופ"שים החדשה שלי... שם: גיל: צבע תחתונים: שיר ששומע כרגע: האחרון שהתקשר אליי: השאלה המתחלפת: שוקו או קפה?

gorck

New member
נענה כדי שתיקחו דוגמא איאישת ממני ותענו גם

שם: ( פה אתם רושמים את השם שלכם, אפשר גם כינוי ) עופר גיל: (פה מתי נולדתם, לפני כמה זמן או תקחו את השנה ותפתחיתו את שנת הלידה שלכם זה עובד בדר"כ ) 19 צבע תחתונים: (מה הצבע של החלק הזה בביגוד שחוצץ בין הגוף למכנסיים שלכם) כחול ככה שיר ששומע כרגע: ( איזה שיר מתנגן ברקע עכשיו) 2602 האחרון שהתקשר אליי: (תיקחו את הפלאפון ותלכו לשיחות נכנסות מי הראשון שרשום?! ) אמא השאלה המתחלפת: (זה אומר שכל שבוע תהייה שאלה אחרת פה ) שוקו או קפה? (איזה ממשקאות החלב הפופולאריים האלה עדיף? ) כ"כ כ"כ שוקו!

ShabiWithHope6

New member
יאללה , סופ"ש של חופש ../images/Emo8.gif

שם: יובל שאבי
צבע תחתונים: כתום
שיר ששומע כרגע: דו דו דודו טופז....
האחרון שהתקשר אליי: אחותי
השאלה המתחלפת: שוקו או קפה? קפה לוקח, כ"כ. סופ"ש מהנה !!

מרלוםםם

New member
סופ"ש

שם: מרום גיל: 16 וחצי צבע תחתונים: שחור...של מיקי מאוס :) שיר ששומע כרגע: put down the guns האחרון שהתקשר אליי: ידידה שלי לי... השאלה המתחלפת: שוקו או קפה? שווקוו!!!! הכי כיףף חם בבוקר!! סופ"ש מהנה !! בטח יהיה מהנה בהיי בר ברחובות :)

Babylonation

New member
MINE

שם:אדם גיל:18 צבע תחתונים:צהוב כחול (של קורונה) שיר ששומע כרגע:דודודודודודו האחרון שהתקשר אליי:רון..חבר השאלה המתחלפת: שוקו או קפה? קפהההה...שוקו עושה לי כאב בטן

xXx Shiraz xXx

New member
עופר אתה מלך! רעיון משובח

שם: שירז גיל: 17 וחצי, לכל מי ששאל או שחשב שהתחמקתי בנימוס מלענות צבע תחתונים: כרגע אני עם בגד ים כי שבתי מן הבריכה! פסים שחור לבן, לשאלתך שיר ששומע כרגע: Mavado - Neva Believe You... דאנסהול זה מחלה קשה :) האחרון שהתקשר אליי: פזי אהובתי היחידה בהחלט השאלה המתחלפת: שוקו או קפה? קפה. שחור. חזק. בלי סוכר. תודה

למעלה