סופ"ש כבר כאן

שבוע מעייף- ישנה ממש גרוע

הקטנה החלימה מהמחלה והתחילה טפו טפו לישון טוב במהלך היום אבל זה סוג של ניחוש לדעת מתי תלך לישון כי לפעמים הולכת לישון מוקדם מהצפוי ולפעמים מאוחר. כבר לא יודעת מתי לקבוע לה חוגים וכו' אז מנסה בין לבין.
&nbsp
חוץ מזה, נוספה לי עוד עבודה שזה נחמד ובאותו איזור שאני בכל מקרה נמצאת בו
שמחה שיש היענות למה שמציעה.
&nbsp
המזג אוויר פה לא ברור- יום אחד שמשי ונעים בטירוף ויום אחר גשם. היום קיבלנו גשם- "כיף" לי שהולכת להסתובב כל היום בחוץ...
&nbsp
&nbsp

עוד סופ"ש בדגש על הפקת תיאטרון הילדים

הצגה ראשונה השבוע בשישי בערב ועוד שתי הופעות בשבת בצהריים ואחה"צ מאוחרות והכל מאחורינו
הילדים דווקא הפתיעו לטובה והרוב זרם מעולה. הצוות הטכני היה מקצועי למדי והכל זרם גם שם, למרות שהכל בהתנדבות. עכשיו נשאר לי רק לארגן את התחפושות, לאריזה ולהעביר לאן שצריך, ולהחזיר למי שצריך ובזה זה נגמר - כמעט. עוד פגישת ועדה, ועוד מסיבת סיום שנה ואז זה זהו!!!!!

שבוע טוב לכולם

La Milagrosa

New member
בסוף השבוע האחרון הרגשנו צורך פשוט להישאר בבית.

הוא פירק את המחשב שלו לגורמים, שאב ממנו אבק, תיקן משהו ואז החזיר הכל לקדמותו תוך שעתיים וחצי.
אני שיחקתי CARCASSONE און ליין, קראתי בספר הנפלא שאני עכשיו לגמרי בולעת ("קדמת עדן" של סטיינבק בשפה הספרדית, עם תמונה של ג'יימס דין על הכריכה), והכי חשוב: זרקתי מלא בגדים ונעליים, עשיתי סדר וניקיתי את הארונות ואת מגירות הנעליים, ועכשיו אני יודעת שיש לי המון בגדים אביביים שלא זכרתי בכלל שהם קיימים. איזה כיף לי.

La Milagrosa

New member
אולי זה נשמע אבסורדי, אבל ככל שזורקים בגדים

ככה יש יותר מה ללבוש.
לא בטוחה שמישהי מבינה את הראש שלי?

לגמרי מבינה!!! פתאום אפשר לראות מה יש לנו בארון

אם זאת כוונתך. אני אוהבת את שינויי העונות ושינויי הלבוש, בעיקר מהחורף שבו אני עטופה כולי לאביב

La Milagrosa

New member
באביב ובקיץ תמיד יש לי מה ללבוש, מלא בגדים ושילובים וצבעים.

הקיץ פה חם באופן מחריד, אבל אין לחות כמו בישראל, מה שממש עוזר כי לא מזיעים הרבה.
החורף מבאס אותי.
כי הרבה פעמים המעילים הורסים הכל.

למעלה