סופשבוע!

tali44

New member
סופשבוע!../images/Emo141.gif

[גונבת למיכל את ההצגה...
] דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

tali44

New member
ראשונה! (הייתכן?../images/Emo3.gif)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מבחן חביב באזרחות. ובאירוח של דודי מליץ בתפוז, שאלו אותו שאלה שאני בכבודי ובעצמי שאלתי! אם תראו את הוודאי תתקלו בכינוי שלי. (כן, כן... התלהבות יתר.
) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היו לי כמה ימים מוזרים, בואו נאמר שזו לא אחת התקופות המאושרות שלי... וגם היו לנו כמה שיעורים אחרונים עם כמה מורים, לנצח!! עצוב.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יום האצמעות, מתכונת בביולוגיה מעבדה, מתכונת במתמטיקה. סרט השבוע: "אנסטסיה", "הרקולס". ספר השבוע: - - אמן השבוע: הפסקולים של דיסני?
שיר השבוע: Anastasya - Once Upon A December המלצת השבוע: דיסני זה טוב. ציטוט השבוע: - - אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): בא לי קולה, והבית שלי מפוצץ ספרייט.

Oyster Girl

New member
שבועות לא קלים ../images/Emo201.gif ../images/Emo54.gif

אבל הכל מסתדר בסוף...

tali44

New member
תודה לכם!../images/Emo3.gif

אל דאגה, אני אופטימית מידי בשביל להיכנס לדיכאונות מלימודים. נכון שהשנה הזאת הייתה לי מוזרה בטירוף אבל מסתדרים.

adi dion

New member
עונההה :)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הייתי קצת בעזריאלי. זה היה שינוי אווירה בשבילי
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הייתי אמורה ללכת לטניס עם חברה שלי ובסוף לא יצא.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יום העצמאות אצל דודים שלי
סרט השבוע: סוויני ספר השבוע: גוף מארח אמן השבוע: אדם למברט- שוב חחח שיר השבוע: שוב- מה שהוא שר באמריקן איידול (וואו הוא היה מדהים!!!) ובלי ספוילרים- אני רואה מחר מי עף
המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: - אתר השבוע: לייב ג'ורנל תמונת השבוע: הבת של ג'וני קוראת את הסדרה של דמדומים חה! ילדה חכמה
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): -

Oyster Girl

New member
תודה טלי ../images/Emo140.gif ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: נדלקתי על המדריך
? דבר רע במיוחד שקרה השבוע: נדלקתי על המדריך
. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: עדיף שלא תדעו
..... סרט השבוע: לא יצא לי ספר השבוע: כנ"ל אמן השבוע: depeche mode שיר השבוע: יותר מדיי... המלצת השבוע: החדש של דפש מוד! ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): שביזות

Oyster Girl

New member
זה כבר נחשב לשבוע השלישי../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

התחלתי ב5.4 אבל יצאנו חג ראשון ושני... מתחיל להיות כיף אבל בכל זאת קשה לי להיות רחוקה מהבית ומהחברים הרבה זמן, אני מנהלת עוד פורום חוץ מטים והוא במצב פחות טוב מזה, אז גם יושב לי על המצפון שאני לא שם כדיי לטפח
אבל הכל שטויות, הזמן עובר. רק עד ספטמבר

adi dion

New member
../images/Emo24.gif

גם לי היה איזה קורס של 5 חודשים... התחרפנתי
אבל כשאני חושבת על זה היום, למרות ששנאתי כ-ל שנייה אפשרית, אני יכולה להגיד שזאת הייתה חוויה שונה ונחמדה

JackBaltar

New member
ואני ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לא קרה דבר טוב דבר רע במיוחד שקרה השבוע: נגמר החופש וחזרתי ללימודים משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מצפה - שוב חופש (יוצא לי יומיים!!) .שימו לב למוטיב החוזר... :S סרט השבוע: קאפריקה פרק פיילוט בדיוידי ספר השבוע: קורליין שקראתי בסופ"ש הקודם אמן השבוע: אדם למברט (בהתחלה חשבתי שהוא יהיה דרמה קווין אבל גיליתי אמן מאוד מוכשר) שיר השבוע: (Alesha Dixon - Breathe Slow (Cahill remix המלצת השבוע:ממליץ לראות - harper's island וגם פרק הפיילוט (באורך שעה וחצי) של caprica ציטוט השבוע: This video is not available in your country - יו טיוב יכולים להיות מאוד מעצבנים עם הפליתם לבני המזרח התיכון
אתר השבוע: שוב
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): לא לשכוח לקנות פרגיות ליום העצמאות חחח

S H I F T Y

New member
שבוע טוסט ../images/Emo3.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: נסעתי לצפון וראיתי סרט אנימה חמוד במיוחד, השכן הקסום שלי טוטורו. נהניתי מכל רגע
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אממ.. שום דבר. היה נחמד משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יום העצמאות! אין לי מושג מה אני אעשה, אבל מקווה שיהיה משהו
סרט השבוע: השכן שלי טוטורו. זה היה ממש חמוד, והפסקול מדהים.. ספר השבוע: המצפן הזהוב, בדיוק התחלתי אותו אמן השבוע: Joe Hisaishi שיר השבוע:Tsukamori No Taiju, Kaze To Toori Michi [קטעים אינסטרומנטליים, מפסקול הסרט] המלצת השבוע: הייאו מיאזקי, הבחור יודע לעשות סרטים. מומלץ לנסות גם את הנסיכה מונונוקי. ציטוט השבוע: - אתר השבוע: - תמונת השבוע: גם אני רוצה כזהD: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אה.. נורא נורא נ-ו-ר-אאא בא לי סושי

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאני ../images/Emo13.gif דיליי...

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
אממ וואו לא זוכרת.. לא היה משהו מיוחד... דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
ביום שישי הייתי אמורה לנסוע לקניות בת"א עם חבר שלי ולא התעוררתי בבוקר והוא התקשר איזה 100 פעם והפלא היה על שקט אז פספסתי את כל היום ולא נסענו אז הייתי ממש מעוצבנת חח.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
אממ יום העצמאות? סרט השבוע:
אממ אתמול היה מותק הילדות התחלפו עם התאומות אולסן.. כשהייתי קטנה ממש אהבתי את הסרט.. זה הזכיר לי את הילדות
איזה סרטים דפוקים יש להן... ספר השבוע:
עדיין ברייקינג דאון כי אני קוראת פעם בשבוע בערך אבל אני לא נהנת מזה.. זה ספר גרוע.. אמן השבוע:
קולולוש! אחלה להקה תשמעו.. שיר השבוע:
halo של ביונסה.. נו זה מדבק.. המלצת השבוע:
אממ נו.. תשמעו קולולוש.. ציטוט השבוע:
אין אתר השבוע:
טוויטר.. נרשמתי אבל לא הבנתי את הקטע.. הוא דיי משעמם.. פייסבוק יותר שווה.. תמונת השבוע:
............... אחר (או: מסר חשוב לאומה ):-

adi dion

New member
חחח גם אני ראיתי את הסרט!!

וואי הייתי חולה עליו פעם! הן היו כאלה חמודות בגיל הזה

למעלה