סופשבוע שהיה

buba300

New member
סופשבוע שהיה../images/Emo9.gif

לפני שאזמר בקול תרועה על סופשבוע שהיה גלוש, נשיקות ואמן שתעברי את החוויה הנוראית בהצלחה ומאחלת לך בהקדם תיקון והריון חדש קל עגול ותקין
סופהשבוע התחיל עם מדורות בגן ביום חמישי
ובגן יש לציין ערכו הפקה. הליצנית "בטי בטי בם" כיכבה אוכל, מוזיקה, ריקודי, בלונים, חצוצרות ושמחה. בשישי, עם האנג אובר מליל אמש נשארתי לנקות ולטהר את הדירה לבשל להתקלח ולהביא מהגן את הילדה. אחה"צ קפצה חברה לבקר עם הבנות והתעוררנו משנ"צ. ובערב הורי אספו אותנו כי אמי הכינה ארוחה גם לאחיה. למחרת נסענו כל המשפחה לברביקיו בחצר ביתה של אחותי ובצהרים מאוחרים קפצנו עם חברים לפארק הרצליה והיה כיף חיים
. חזרנו הביתה מאוד מאוד עייפים לארוחת ערב דשנה. ובסלון עם ליטופים רומי מהר מאוד נרדמה
. ואחרי הכל, אני מאחלת לכולם שבוע נפלא ומבורך ואמן בשורות טובות
ונשמח מאוד שתשתפו ותספרו איך עבר עליכן/ם סופה"ש.

טולילול

New member
סופ"ש שלנו

מצטרפת לאיחולי הריון חדש עגול ותקין לגלי במהרה... הסופ"ש שלנו עבר באופן מעורב, יום שישי בילינו במוקד אחרי שאת הקטנצ'יק החום במשך חמישה ימים לא עזב
חמות אחת מקסימה שבאה לעזור בישלה, קיפלה, שטפה ועזרה לעשות את ערב שבת חמים ומלא מזור
יום שבת בבוקר התחיל מצוין הקטנים התעוררו ברבע לשמונה - פינוק כאילו מוזמן הפצפון קם סופסופ בלי חום אך עדיין היה מעוך ושנת בוקר ארוכה קצת שינתה את התוכניות להיום בילוי עם הגדול בגן שעשועים ופעוט שהתעורר מהשינה כמו חדש היוו פתיח מעולה למאורע מרגש ממש גיסתי הפתיעה והגיעה לבשר שקיבלה הצעת נישואין
השמחה היתה רבה וההתרגשות בעננים בנימה נפלאה זו - שיהיה לכולם שבוע נפלא ובריא !!!

buba300

New member
איזו כתיבה יפה../images/Emo24.gif

ונשמע שהיה לכם סופ"ש מאוד נחמד (מלבד החום). מקווה שכרגע הוא מרגיש טוב והבשורה של גיסתך תבורך
שיהיה במזל טוב ושבוע נפלא

טולילול

New member
הכתיבה שלך היוותה השראה...

הקטנצ'יק אכן חזר לעצמו. תודה על הברכות

buba300

New member
תודה למחמאה.

אני חייבת לך טלפון. לא שכחתי. אם היא דומה לי?
אם תראי תמונה של אבא שלה, בספק שתהיי בעמדה זאת

talital2000

New member
הסופ"ש שלנו...

נסענו לשישי שבת לרובע היהודי בירושלים. זה היה מעין טיול מאורגן שכלל הרצאות וסיורים ברובע את ארוחת שישי העברנו במסגרת משפחות שחיות ברובע והסכימו לארח אותנו- היה מקסים. התארחנו אצל משפחה מדהימה עם 8 ילדים (+1 בדרך- האמא בחודש תשיעי) ואושרי שיחק עם 2 ילדים שהיו בטווח גילאים שלו כל כך יפה בכלל היה נחמד מאוד, למרות שאני לא ממש מתה על ירושלים

talital2000

New member
זה דרך עמותת שישי משפחתי

הם מארגנים כל כמה חודשים סופ"ש באיזור אחר ובין היתר כל כמה שבועות יש הרצאות בנושאי חינוך, הורות, זוגיות וכו' שהן בד"כ מאוד מעניינות

מיקמיק21

New member
הסופ"ש שלנו...../images/Emo13.gif

קודם כל, מצטרפת לאיחולייך לגלי שהכל יסתיים במהרה ושנשמע רק בשורות טובות.
בשישי בבוקר
, אחרי שהבית היה מצוחצח כבר מיום רביעי, יצאתי עם מעייני לשבת בבית
עם חברה. בצהרים הלכנו כולנו ליומולדת
של בן של חברה מאוד טובה, היומולדת היתה בחוץ אז טפטף עלינו גשם אבל בסה"כ היה נחמד, גיא מאוד נהנה וזה מה שחשוב. אחה"צ וערב בילינו אצל החמים+ארוחת ערב שישי. היה יום עמוס גדוש וכיפי. בשבת אחרי שגיא ומעיין פירגנו לנו שינה עד 9 כמעט בילינו את הבוקר בבית. אחרי שניסיתי לגרום לגיא לישון שנ"צ כי הוא היה גמור וזה לא הלך יצאנו לסיבוב על ה
החדשים. זה נגמר בביקור בגן שעשועים וקפה של אחה"צ אצל חברים. בערב היה מאוד קל להרדים את גיא כי הוא ממש עייף
(ככה זה שהוא לא ישן שנ"צ בשבת). אני חולה על הילד הזה- בשבת בבוקר בעוד כולנו שוכבים ביחד במיטה הגדולה שלנו ומתעוררים לאיטנו גיא אמר "אנו במשפחה, נכון, אמא?!!"
שיהיה שבוע טוב לכולנו!!

בוליפלג

New member
../images/Emo45.gifאכן משפחה../images/Emo13.gif ו../images/Emo106.gifעל רכיבה על האופניים!

סופ"ש מדורתי

בחמישי במדורה של הקטנצ'יק, מסתבר שאני יותר היסטרית ממה שחשבתי שזה מגיע לאש... במוצ"ש, מדורה לגדולים. אחרי שנים שלא הייתה לי מדורה חברים של בעלי ארגנו מדורה מתוקתקת, עם המון אוכל ומוזיקה וקלפים ומה לא, התגעגעתי לזה. רק שעכשיו בא לי לשרוף את הבגדים שהייתי איתם אתמול ולא לכבס אותם:)

סופ"ש שהיה לפני כמה שבועות ../images/Emo210.gif

פשוט איפשהו באמצע ילדתי וכאלה, אתם יודעים...
תודה שוב לבולי על ההמלצה לקטיף התותים. היה לנו ממש כיף.

בוליפלג

New member
גור+../images/Emo210.gif = ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

על לא דבר
... המון בננות,] בננים וקטנטנים מהפורום ביקרו שם - וכולי אושר על כך

למעלה