סופרמוטו 2005

lucca227

New member
סופרמוטו 2005

תמה עונת הקרבות של הסופרמוטו הישראלי ל- 2005, העונה השלישית, השנייה במתכונת מלאה, והייתה זו עונה מפוארת. ללא ספק הטובה ביותר בנתיים. הכי הרבה מתחרים, הכי הרבה אקשן, הכי הרבה חוסר יכולת להירדם שני לילות לקראת כל מירוץ. ועל זה אני רוצה להודות לכל מי מבא לרכב ולהתחרות ולייצר את ליגת הרוכבים הזו, ותודה מיוחדת לכל אילו שגם לקחו על עצמם את נטל האירגון הכבד, ולא נפרט שמות כדי שלא יהיו לנו בעיות... ברשותכם, אני רוצה לאמר גם תודה באופן אישי: למורה שלי גידי פרדר, מ'המרכז לרכיבה מתקדמת', שהסכים לקבל לחיקו בחור צעיר וגם חצוף, ולהוליך אותו יד-ביד במסלול המקצועי של אומנות הרכיבה על אופנוע. לאלי ברדה וכל צוות 'ברווז אופנועים', לרון ומריאן המכונאים המסורים, על שאתם נותנים לי להרגיש כאילו אני מינימום ולנטינו רוסי. תודה על שנה של עבודה משובחת, מיקצועית וחסרת פשרות. לשמוליק וצוות 'אביזריון', על נדיבות וסבלנות ללא גבול. ושוב, לכם חברי הרוכבים, שפשוט עושים את הספורט הזה. סופרמוטו כפיר לוין

שחרלרט

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

היה כיף לא נורמלי,ובאמת תודה מכל הלב לכל מי שעזר ותרם לכולנו. וגם אני באופן אישי רוצה להודות לאוריה כרמלי מ"ספין"על העזרה הטכנית, לזנדברג על הצמיגים המעולים (מישלין). ובמיוחד לורד שלי על התמיכה העזרה והעידוד. בברכת גאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאזזזזזזזזזזזזייייייייייייייייייםםםםםם נתראה בעונה הבאה...... ועד אז יש לפוצץ גאזים לרוב.

lucca227

New member
שכחתי משהו

שכחתי לאמר משהו חשוב: אני גאה להיות חלק מהחבורת הסופרמוטו הישראלי. כפיר לוין

Dr XR

New member
../images/Emo45.gif בהחלט!

הגדולה של סצינת הסופרמוטו הישראלית היא העובדה שהכל נעשה באהבה ומתוך חברות. מספיק לראות איך אחרי כל מרוץ אנחנו יושבים עוד שעה-שעתיים בפיטס, שותים קפה ובירות וצוחקים, כדי להבין את זה. בהחלט גאווה! וכמובן, מברוק אחי! אין ראוי ממך לתואר!

אהוד א1

New member
יאללה יאללה.

אחרי כל מירוץ אתם יושבים עוד שעה-שעתיים בפיטס כיוון שהשרירים שלכם כל כך תפוסים שאתם לא מצליחים להעמיס את הכלים שלכם על הטנדרים.

הרושמת

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo24.gif

מדהים איך שהכל מתפתח... מהשכבות של 20 מעלות, לקפיצות של מוטוקרוס.. אולי אני עוד יעשה מחקר המשך.. תודה שהסכמתם לצרף אותי לרכיבות, ולא דרסתם אותי. בחיים לא חשבתי שאני אתחרה על האופנוע, אבל זה קרה. הייתה עונה מדהימה, בתקווה שבעונה הבאה כבר יהיה חוק ספורט מוטורי, שלכולם יהיו נותני חסות, שיהיו לנו עוד מסלולים לרכב בהם, ושאולי אצליח להחליף אופנוע עד אז.. ברכותי למנצחים לאחרונים ולכל מי שבאמצע. הכבוד הוא לי לרכב לצידכם בריאה על כולכם

LY 192

New member
we.o.u- סליחה שנפלת בין הכסאות

בלהט הקרב וקוצר הזמנים,נשכחה הרושמת מרשימת מקבלי גביעי ההוקרה על תרומתה ועזרת בקיום אירועי השנה . נשכחה מהרשימה אך לא מלבינו
אני מכה
על חטא ,
מתנצל ומבטיח לתקן.

LY 192

New member
שטויות או לא להיות../images/Emo51.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo45.gif

ransnow

New member
לוני, שאתה נוסע בבוקר באיילון

בשוליים, חפש טנדר סובארו עם 4 פנסים על הקשת - עומד בפקקים. תעלה את האופנוע על הטנדר לשנייה, כנס תגיד שלום, ותמשיך הלאה.

למעלה