סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

iris mom of two

New member
תשובות

לא תקבל אישר. תקבל את ההחזר בין שבועיים לחודשיים אחרי ההגשה.
&nbsp
אם יש בעיה לרעתך, בעיה שלך.
אם יש בעיה לטובתך הם יכולים עד שבע שנים אחר כך להודיע לך. בדרך כלל זה קורה תוך שנה שנתיים.

John the Savage

New member
אם אתם כבר שם

הייתי ממליץ לקפוץ לבקר גם באי ונקובר. בעיקר שווה לבקר ב-Butchart gardens ובויקטוריה.

פרט לאזור ונקובר, אני לא מכיר את שאר המקומות במסלול המתוכנן.

Fellowship

New member
תודה, נראה לי שמיצינו את דיסני, גם כך זה היה בעיקר עבורי

Ziv172

New member
זה לא קשור לפארקים לא דומה

זב פשוט שייט שמתאים מאוד למשפחות מהמון בחינות

כמו כן, אחרי שתיסגר קצת יותר על המסלול -

אתה יכול לחזור לפה ולקבל המלצות יותר ספציפיות על מסעדות, וכו' (בבאנף, למשל, יש מסעדה אדירה, והעיירה גולדן בכלל פנינה קולינרית קטנה מאיזו סיבה תמוהה).

Midriff

New member
ואחרי שתסגור מסלול

אשמח לשמוע את הפרטים, לתכנונים עתידיים

נחמנית

New member
אתה יכול להזכיר מה הגילאים?

ולהגיד לפחות מה כיוון הנסיעה ומה חלוקת הזמנים בערך?

הדבר היחיד שאני יכולה להגיד על הקו הכחול הזה, זה שהוא בהחלט אפשרי בשבועיים אבל יש בו דברים שדורשים הזמנה מראש (לא חודשים אבל כן תכנון מסויים)

Fellowship

New member
גן ובית ספר יסודי. בהחלט להזמין מראש, לכן התכנון הוא

כעת, עבור אוגוסט 2019

בנוגע לכיוון הנסיעה וחלוקת הזמנים, אעדכן כשהתוכנית תתגבש יותר,

נחמנית

New member
אם כך

ממליצה להתחיל מבאנף ולעלות צפונה ולסיים בוונקובר. מוונקובר או סיאטל ניתן להגיע לאלסקה (שיט או טיסה). אנחנו טיילנו באיזורים האלה בטיולים נפרדים ועצמאית (לא שיט או טיול מאורגן). בשני המקומות שכרנו רכבים בתכנון מאוד ספציפי לדברים שהתאימו לנו ולגילאים של הילדים בקבוצה, כך שאין לי עצות ממש לאלסקה.
אני לא יודעת מה הסיבה להתחיל באדמונטון ומה בדיוק יש לראות שם או אם זה מוזיל מחיר טיסה. קלגרי כן הייתי עוצרת ליום כי זה קצת מגוון את הדברים. מלונות באוגוסט מתמלאים מאוד מאוד מהר ברוקיז. אתם צריכים להתחיל להזמין או לסגור דברים אפילו אם אחר כך תבטלו (כמובן בהזמנה שניתן לבטל ללא עלות). תכננו בגדול כמה ימים בכל מקום ותסגרו מלונות. המסלול די קבוע ואין באמת מה להתלבט יותר מדי. בקמלופס היה לנו מלון נהדר, אני יכולה למצוא פרטים.

ואם אתה בקלגרי, ולא צמחוני -

תאכל סטייק, כי אלברטה ביף זה משובח. באזור של קמלופס, נדמה לי, יש המון מלונות עם מגלשת מים, משום מה.
גם בבאנף יש את דאגלס פיר שיש בו 2 מגלשות מים. הילדות שלי התלהבו מהדברים האלה...
אנחנו נהנינו לשוט בסירה על אגם לואיז, אז ממליצה. בכלל האגמים באזור נהדרים (גם אמרלד לייק, למשל).
לא היינו במעיינות החמים באזור של הרוקיז - אז תהיו ותספרו איך היה
.

למעלה