סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

אכן, כמעט. הזמן טס. אנחנו שוב נגיע במכונית

הגעתי למסקנה שלמרות שאני לא ממש אוהבת את ה"הסחבות האין סופית בדרכים" , העובדה שאנחנו מגיעים במכונית נותנת לנו המון גמישות. לא כבולים בזמנים.רוצים להשאר יותר, נשארים, קר ורוצים לחזור. אפשר השליטה בידנו
ו כמובן נגלה הפתעות ומקומות חדשים בדרך. - אדווח.

mal1

New member
בדצמבר ינואר הטמפ ב-70 הנמוכים ביום (20-23 צלזיוס) וב50

הנמוכים בלילה (10-12 צלזיוס). במונחים של הצפון לא קר. במונחים של דרום פלורידה - התחלת החורף
הים הוא בהחלט אופציה כי המים עצמם עדיין חמים

תודה יקירתי!!!

נשתדל לאגור הרבה הרבה שמש ונועם חמים, ב10 הימים הראשונים שיהיו כמובן, באיזור החם יותר. ונגיע לטמפה ל"התכונן" לחזרה הביתה לקור האמיתי. אולי אם זה יעשה בהדרגה יהיה יותר קל

Fellowship

New member
ככל שאני קורא על השופט יותר, אני מקווה יותר שהוא יעוף הביתה

אבל בהליך הוגן, ללא הכפשות, ללא האשמות שווא ומבלי להרוס את חייו ללא הוכחות.
אפשר אולי לא למנות אותו בטענה שדעותיו לא מתאימות לעולם הנאור?

&nbsp
&nbsp

John the Savage

New member
בסופו של דבר

הכל תלוי בסוזן קולינס וליסה מרקאוסקי ... ולך תדע, אולי ג'ף פלייק או בוב קורקר יפתיעו, אבל אני לא ממש בונה על זה.

אבל בסופו של דבר, אם הוא יתמנה לשופט עליון, המינוי שלו יהיה פגיעה אנושה באמון הציבורי במוסד הזה. מה תהיה ההשלכה של זה לטווח ארוך? נחיה ונראה.

KallaGLP

New member
בחיי שלא זכור לי שאפילו טראמפ זכה לכל כך הרבה

שרשורים ברצף בתקופת הבחירות.
אם אחת ממטרותיו בחיים של הקוואנה הזה היא לזכות בתהילה לדראון עולם - הצליח לו בגדול. כמו שנאמר לעיתונאי - לא אכפת לי אם תכתוב עליי דברים טובים או רעים, העיקר שתאיית את שמי נכון.

John the Savage

New member
טוב, אבל שלושה שרשורים זה לא כל-כך הרבה

ובכל מקרה, פסטיבל קאבנה יסתיים, כניראה עד סוף השבוע. ואז כבר נעבור לנושאים אחרים.

KallaGLP

New member
אני האחרונה שיפריע לה אם טראמפ יסתבך,

אבל באמת? מבט מיוסר על פניו של החוקר? לא יכלו לחשוב על ספקולציה קצת יותר אמינה? (האמת היא שגם לא ממש הבחנתי שהמבט שלו מיוסר, או לפחות שזה במקרה הטוב נתון לפרשנות, אבל בכל מקרה לא זו הנקודה).

KallaGLP

New member
זו לא הייתה ביקורת, אלא אבחנה משועשעת.

אין לי מושג אם ומתי זה יסתיים ואין לי שום בעיה עם הנושא או תדירותו.

mal1

New member
לא יודעת לגבי המתלוננות האחרות אבל פורד אמינה. פורד כואבת

והגישה עדות אפקטיבית ברורה צלולה ומפורטת.
היא נראית כאדם האחרון שהוא רודף פרסום או שררה. האפשרות שהיא מונעת ממניעים פוליטים לא נראית לי ראלית.
אם הוא יצליח לצאת מהסיטואציה הזאת ולהתמנות כשופט בית המשפט העליון זה יהיה יום עצוב מאוד לכולנו.
הנסיון לטעון מולה שהיא טועה בזיהוי של מי שפגע הוא משפיל ומבוזה. הוא הדרך של תומכיו לומר לה בעצם - אנחנו מאמינים לך שזה קרה אבל אין מצב שזה הוא.

danakama10

New member
הצלחתי לראות רק מספר דקות פה ושם

אבל בינתיים כבר יש מספר סתירות ודברים לא אמינים שהצלחתי לראות.
דבר ראשון, הבחורה שהיתה איתה במסיבה, מכחישה את זה. היא חוזרת על זה שהיא היתה שם.
דבר שני, העדות שלה עד עכשיו היתה שמארק גאדג’ הציל אותה, כעת לדבריה הוא היה שותף מלא ובמקרה היא התחמקה לבד. נשמע לי בלתי אפשרי כמעט שבחורה קטנה בת 15 יכולה לסלק בעצמה 2 בחורים בני 17 שהם בקבוצת הפוטבול.
דבר שלישי, היא טוענת זו לא היתה מסיבה, והיא לא היתה שיכורה, היא שתתה רק פחית בירה אחת, וחוץ מקוואנה וגאדג ששתו מחוץ למסיבה, שאר יושבי המסיבה לא היו שיכורים. לא נשמע אמין.
דבר רביעי, היא טענה שעלתה לקומה השני לשירותים ואז משכו אותה לשירותים. מוזר מאוד. בבתים בעלי 2 קומות תמיד יש שירותים בקומה למטה. נניח הם היו תפוסים, יותר הגיוני לחכות מאשר לטפס לקומה השני בבית שהיא לא מכירה וללכת לשירותים שם.
דבר חמישי, לדבריה היו 4 בחורים, היא ועוד בחורה מלבדה (זו שטוענת שלא היתה שם). 3 מתוך 6 שוכני המסיבה נעלמו למעלה, ואף אחד לא תוהה לאן נעלמו והולך לחפש אותם?
דבר שישי, היא טוענת היה שקט במסיבה, לא היתה כלל מוסיקה. בחדר השינה שדחפו אותה לשם, היה כבר מוזיקה, וכשהם נכנסו מיד הבחורים הגבירו את המוזיקה. כשהיא הצליחה לבד להתחמק מהם היא נעלה עצמה בתא בית השימוש של חדר השינה. למרות המוסיקה החזקה ולמרות שהיתה נעולה בשירותים, היא שמעה אותם עוזבים את החדר,יורדיםבמדרגות,ומדבריםעםהחבריםלמטה.
דבר שביעי, היא דחתה את ההליך היום בסנאט כי היא מפחדת לטוס, ולמרות זאת בסופו של דבר הגיעה בטיסה ומסתבר שהיא טסה כל הזמן לא רק בתוך ארה״ב אלא גם למדינות מרוחקות. עכשיו גם אומרת שהיא לא הבינה שהרפובליקאים הציעו לבוא לראיין אותה בקליפורניה. אם היתה מבינה, היתה מארחת אותם בשמחה. מעניין שדוק טורית חכמה כזו לא מבינה מה שאומרים לה באנגלית פשוטה. לא פלא שהעו״ד שלה סתם לה את הפה.

danakama10

New member
נעים לראות את התגובה הכל כך אינטליגנטית ומושקעת

לדברים שכתבתי.

למעלה