סופית:מי יותר טוב-ברט או שון?

אבל

אתה רק בן 11, איך אתה יכול לאהוב את מייקלס מתקופת הרוקרס אם עוד לא נולדת אז ?

AmitNHB

New member
אתה מדבר על לקרוע על אמת ?

כי שון ידוע כ"פוסי" בקטע הזה... לא שאני רוצה להיכנס לזה, כי זה לא רלונטי, שהרי מדובר בספורט מבוים, ומי ה"פרפורמר" הטוב ביותר...

AmitNHB

New member
אני מכיר את ההיסטוריה שלו...

והיא לא כוללת כישורי היאבקות אמיתיים כמו הרבה מתאבקים שבאו מרקע של היאבקות אמיתית (כמו ברט), אבל יותר מיזה, אני מכיר את ההיסטוריה שלו, כשהיה צריך להיות לו קרב נגד שיין דאגלאס, מישהו שלא הסתיר את סלידתו העמוקה מה"קליק", שון ברח מהקרב ברגע האחרון...

"האבקות אמיתית"

מה זה כישורי האבקות אמיתיים ? שון מייקלס למד האבקות בדיוק באותה צורה שברט הארט למד, מה ההבדל ? מה זה רקע האבקות אמיתית ? לא חושב שראיתי אותו אי פעם באולימפיאדה או ב NCAA. ואת ההיסטוריה שלו האישית אתה לא מכיר בגרוש, אתה לא יודע מה היה שם בינהם, אתה לא היית.

AmitNHB

New member
AMATURE WRESTLING

לברט יש תארים, מה יש לשון ? ומספיק לדעת שששון ברגע האחרון נסוג מן הקרב. מה עוד אתה צריך ?

הוכחה זה מה שצריך.

ולך אין אותה. AMATURE WRESTLING ומה ? שוב, מה זה עושה אותו לאמיתי ? אותם תרגילים, הכל אותו דבר, ההבדל הוא בין אן זה לעשות את זה במבויים או בצורה אמיתי ? זה ההבדל ? בזה ברט הארט "אמיתי" ?

AmitNHB

New member
אם אתה שואל, אם

תארים מכובדים ב amature wrestling אומרים שלברט היו גם יכולות אמיתיות אז כן, אבל יותר מיזה, העובדה ששון נסוג מקרב מבויים עם מתאבק אחר היא שהופכת את שון לנמושה. היאבקות אמיתית ומבויימת זה הכל אותו הדבר ? לא באמת אמרת את זה...

לא

אתה שאלת עכשיו את עצמך את מה שאתה היית רוצה שאני אשאל, לא באמת השבת למה שאני כתבתי, שוב ניסית להיות חכמולוג. "העובדה ששון נסוג מקרב מבויים עם מתאבק אחר היא שהופכת את שון לנמושה." - אם כך אז לפי הטענה הזאת שלך גם אוסטין, הוגאן, האנטר הם נמושות.

AmitNHB

New member
תראה, אני מודה שלא בטוח שהבנתי:

מה ניסית לאמר כאן: " AMATURE WRESTLING ומה ? שוב, מה זה עושה אותו לאמיתי ? אותם תרגילים, הכל אותו דבר, ההבדל הוא בין אן זה לעשות את זה במבויים או בצורה אמיתי ? זה ההבדל ? בזה ברט הארט "אמיתי" ?"

Kuroi Tenshi

New member
אם אתה מזכיר אולימפיאדה...

האגדה מספרת שסטו היה זה ששכנע את ברט לפנות לפרו רסלינג (כמו סטו עצמו) ולוותר על הרעיון להתאבק באולימפיאדה. אין לי מקור כתוב כרגע, אבל אני זוכר ששמעתי את זה ממקור אמין.

Y2Jim

New member
ממה שהבנתי, ברט רצה להיות מפיק

בהוליווד, אבל סטו הפנה אותו, כמו שהפנה את כל בניו, אל ההיאבקות.

AmitNHB

New member
לא אמרתי שהוא היה מתאבק ברמה של

אולימפיאדה, אבל הוא עדיין היה הרבה יותר מסתם עוד ילד בנבחרת ההיאבקות...

אני בחרתי שניהם בצורה שווה

קשה מאוד להחליט מי מהם מתאבק טוב, לשניהם הייתה ריצה טובה בעולם ההאבקות (למייקלש עדיין יש, אי אפשר לדעת מה היה עם ברט לולא השיתוק שלו) לשניהם היו קרבות של 5 כוכבים, אני בטוח שאם תעשו רשימה של 10 קרבות של 5 כוכבים של כל אחד הם אתם תמצאו קלי קלות. שניהם היו פופולאריים בזמנם, שניהם בידרו את הקהל בדרכם. לשניהם יש כריזמה די עצומה בלי קשר לשאר הדברים. מייקלס אולי לוקח את ברט הארט בהיי פלייניג אבל ברט הארט לוקח את מייקלס בטכניקה בעיניים עצומות גם. מייקלס אולי יודע טכניקה אבל באותה רמה כמו שברט יודע היי פלייניג, לכן זה די מתקזז אחד עם השני. אני לא הייתי אומר ששון מייקלס יותר טוב מברט במיקרופון, ואל זה הגעתי לאחרונה. אני כבר כתבתי באיזה ויכוח שהיה פה על ברט ומייקלס שבתור פייס ברט הארט על מיקרופון היה גרוע, אבל בתור פייס שון מייקלס גם אף פעם לא היה ממש טוב, לא חושב שאפשר למצוא איזה סגנט של מייקלס כשהוא נואם בתור פייס שהוא באמת טוב, לעומת זאת כהיל ברט הארט היה מעולה במיקרופון ומייקלס גם, הרי בבירור אפשר לראות את השיפור של מייקלס במיקרופון מהיל לפייס, תסתכלו על המעבר שלו מפייס להיל ותראו איזה הבדלים ביכולת במיקרופון של מייקלס. חוץ מזה הדמויות שלהם הן שונות לגמרי, הדמות של ברט הוא דמות של לוחם רציני והדמות של מייקלס זאת דמות של שחצן מניאק ואני חושב שכל אחד מהם בדמות שלו נתן את המיטב בתפקיד שהיה אמור לשחק אותו. ובכן זאת דעתי בנוגע לשינהם. בכל מקרה אנדרטייקר >>>>>> ברט הארט ושון מייקלס 13:0 13:0 13:0 13:0 13:0 13:0 13:0 13:0

lltk

New member
היה רלוונטי לעשות את הסקר לפני כמה

שנים... יש הרבה חברה צעירים שלא יצא להם לראות את ברט מתאבק בתקופת השיא שלו וסקר מייצג יהיה עם קהל שראה את שניהם לאורך תקופה, ובנוסף לנו כישראלים ביחוד, יש זיכרון קצר... זה כמו לשאול היום סתם לדוג' (ולהבדיל אלפי הבדלים) מי שחקן כדורגל יותר טוב, רונלדיניו או מראדונה, ובעוד שהתשובה ברורה לחלוטין התוצאות אולי לא היו מראות זאת. בקיצור, הבנתם למה אני מתכוון...

למעלה