סופית:מי יותר טוב-ברט או שון?

AmitNHB

New member
ok

קודם כל, זה ששון החזיק מעמד בשארפשוטר דקה אחרי קרב של שעה, זה לא בדיוק מוריד מכבודו, נכון ? שנית, אז הגנו טיפה על ברט, אז ? הוא עדיין יצא הרבה פחות טוב מהקרב הזה, לא ? מה אתה רוצה ? זה לא שהוא פרש לצמיתות או משהו, אתה יודע... בסה"ך הוא עדיין היה DRAW לא פחות משון.

GeorgeChip

New member
המממ

הפסד נקי למישהו אחרי שעה לא פוגע באף אחד, אבל ניצחון אחרי הקטע עם השארפשוטר פגע קצת בשון, לתווך הארוך לא, אבל לקצר כן. ברט אף פעם לא היה DRAW כזה גדול.

AmitNHB

New member
היה יותר DRAW משון, זה בטוח.

בארה"ב שניהם לא הגיעו לרמות של הוגאן או אסטין, אבל לפחות ברט הגיע לרמות כאלה בשאר העולם...

BarPeleD

New member
פלסטיק טבעי, רק 699 שקלים לגרם!

אישית אני תמיד חשבתי שצורת הסיום של הקרב ברסלמניה 12 הייתה הברקת בוקינג חזקה מאוד, אם חושבים על כל ההתפתחות המאוחרת יותר של שתי הדמויות של ברט ומייקלס, ואיך שהם נפגשו מחדש, שנה וחצי מאוחר יותר - ברט כהיל ומייקלס כפייס. מספיק, בעיניי, רק לראות את הסירטון שהקדים את הקרב שלהם בסרבייבר, ואיך ששילבו את הסיום מרסלמניה 12 בהתפתחות של היריבות שלהם כדי להבין כמה יפה הפיוד הזה נבנה. אני הייתי רוחמה רז, חיגגו הלאה!

Y2Jim

New member
שון היה פייס בסדרת ההישרדות 97?

אם איני טועה זה היה טווינר שיותר נוטה לכיוון היל (מייקלס) נגד היל שהיה אהוב בקנדה ובשאר העולם פרט לארה"ב. התפקידים כאן היו מאוד לא ברורים, אך מייקלס בהחלט לא היה פייס.

הערה של בן אדם מטומטם

שבחיים שלו לא נתן ממש דעה חכמה חוץ מ"אתה גבר", "אתה מצחיק" וכל מה שלא יגידו הוא יגיד ההפך וכו... לך תמצא חיים אידיוט..... אם תמצא באילת.

GeorgeChip

New member
אלכס נעלב?

סך הכל קראתי לך פאג, כי בשני ההודעות שלכם, אתם שניכם מתעלמים מחצי מהדברים שהשני אומר. ובגדול הסכמתי איתך.

kendog keds

New member
זה לא היה התכנון מלכתחילה

ה-0-0 הוא ככל הנראה תוצאה של שני אנשים שאיש מהם לא רצה להפסיד ראשון במהלך הקרב ולצאת פחות טוב מהשני, כך ששני אגואים גבוהים או סתם טינה הדדית שיחקו תפקיד חשוב בתסריט.

AmitNHB

New member
לצערי זה כנראה נכון.

גם אני התפלאתי על ה 0:0, וזה ללא ספק הוריד המון מטיב הקרב, אבל בשורה התחתונה שון ניצח נקי.

kendog keds

New member
אם זאת המסקנה שלך אין טעם לדיון

ברגע שהניצחון מוטל בספק כי אף אחד לא קבע שתהיה הארכה אם יהיה תיקו, והזמן נגמר כששון לכוד בהכנעה ללא מוצא, זה די מעיב על "ניקיון" הניצחון, ומבטל כל טענה שברט נטול אגו לחלוטין.

AmitNHB

New member
מי אמר נטול אגו לחלוטין ?

אבל שוב, בשורה התחתונה מייקלס ניצח נקי ושום דבר לא היה מוטל בספק.

t-man

New member
אני חייב לציין שסקר ממש צמוד

הכל פתוח רבותיי!

Show Stopper

New member
אני מארק של מייקלס...

אני מאז ומתמיד אהבתי את מייקלס עוד מתקופת הרוקרס. (ברוטוס ביפקייק המסכן...
) מייקלס לדעתי יכול לקרוע לברט הארט ת'צורה...

למעלה