סופית:מי יותר טוב-ברט או שון?

pufpuf

New member
בשבילי

לאורך השנים נהניתי לראות יותר את שון מייקלס, לכן בשבילי זה מייקלס.

batista3

New member
אצלי אין בכלל ספק

ברט הארט >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>שון מייקלס

AmitNHB

New member
אני חייב לדעת מי ה ../images/Emo151.gif שהצביע:

"שניהם גרועים"

Erik Crow

New member
חד וחלק

הטוב ביותר שהיה הטוב ביותר שיש והטוב ביותר שיהיה אי פעם הלא הוא ברט הארט

t-man

New member
בלי ספק מבחינתי-שון מייקלס

גם בזירה וגם במיקרופון מייקלס טוב יותר מהרט.

lltk

New member
ללא ספק ברט

טוב אני משוחד כי ברט גיבור ילדות שלי, שון קצת פחות אבל עם השנים למדתי להעריך אותו יותר ואדרבא לאחר החזרה ב-2002. בכל מקרה מבחינת האבקות נטו ברט לוקח ללא ספק, יש לו מגוון תרגילים יותר גדול, והקרבות שלו יותר טובים (למרות ששון בשנים האחרונות שיחק אותה) וזאת למרות ששון בעברו היה גם היי פלייר לא רע, מה שלברט אין. שון מתאבק יותר של שואו בזירה ומחוצה לה, אבל כמתאבק תכלס, ברט לוקח.

the mnm factor

New member
שון מייקלס

הוא נתן הרבה יותר קרבות טובים. הוא נתן, ועדיין נותן, הרבה שנים של קרבות טובים (הרבה שנים ברט הארט לא נתן קרבות מי יודע מה). מייקלס טוב יותר בכמעט כל תחום... אבל שניהם ענקים בלי שום ספק.

hirshfe

New member
שון מייקלס

ברט הארט אולי טכני יותר משון בזירה אבל בכל שאר האספקטים שון גדול בהרבה מידות על ברט. כבר אמרתי בעבר שברט הוא המתאבק שלעתי האישית הכי אובררייטד אי פעם (למרות שאני חוזר ומדגיש הוא עדין מעולה). אבל מייקלס הוא מהגדולים בכל הזמנים. מה שבטוח ששניהם כבני אדם, בעלי אגו עצום , מה שעושה אותם כבני אדם מאוד קטנים. אבל מצד שני כדי להצליח באמת בעסק כזה צריכים גם המון אגו

AmitNHB

New member
סליחה אבל WTF ?

איזה אגו עצום יש לברט, בדיוק ?? הוא לא עשה את הג'וב נקי למייקלס במניה 12 ? למה מייקלס לא החזיר טובה כמו שסוכם במניה 13 ? אני לא מדבר על זה, שאפילו להפסיד את התואר לסיד לא היה לו את היושר, והוא פרש כמו איה הומו לחפש אתהחיוך שלו... האם ברט לא הפסיד להאטנר בספירה, לשמרוק בפסילה, שכלל "טאפ אאוט" לאנקל לוק בזמן שהשופט היה מאולף - כל זה בשבועיים האחרונים שלו ב WWF, שלא היה חייב כלום ? כל מה שברט דרש, ובצדק, וגם החוזה שלו התיר זאת, היה לא לעשות ג'וב נקי בקנדה. הוא הסכים אחרי זה לעשות ג'וב נקי למייקלס ו\או אסאין ב RAW ואפילו לעבוד את ה PPV הבא חינם, אם צריך - כל זה כשהוא מוציא הבטחה מבישוף שלא לפרסם את דבר התמתו טרם יעזוב, ואפילו לא דרש ניצחון על מיקלס בסרבייבר סיריס בתמורה. על מה אתה מדבר בכלל ? ברט לא עשה ג'ובים אפילו ב WCW, למרות שה WCW התייחסו אליו כמו זבל ? גם ל DDP וגם ללקס לוגר ? למי שון עשה אי פעם ג'ובים חוץ מלחברים שלו ? אם כל ההערכה שלי אליו כ"פרפורמר" מדובר בנמושה ! לברט אין אגו יותר מלכל אדם ממוצע. הבעייה היחידה שלו היא, לצערי הרב, צביעות ! כל הביקורת שלו על הכיוון החדש שהעסק הלך אליו הייתה מיותרת ומפגרת.

ThEgReEnKiNg

New member
ג'ובים:

לאדג',בנואה,ג'ריקו (אומנם ניצח במניה אבל הפסיד גם ברו) ובכלל תסתכל על השנתיים האחרונות ותראה שמספר הנצחונות של שון ב PPV נמוף מאוד

AmitNHB

New member
חכמה...

וינס היום הוא מונופול, ואף אחד לא יכול לערער על המילה שלו. גם שון צריך לאכול...

למעלה