סופה

camaro

New member
סופה

יש לי כבר חצי שנה רשיון צבאי על סופה ואני ממש לנהוג עליה למרות החסרונות הבולטים האם כדאי לי להיכנס לאוטו הזה באזרחות תגובות בבקשה

ofeklior

New member
סופה

בתור 1 שנסע ברכב הזה וגם ליד הרכב הזה רכב סוף הדרך אין הרבה דברים שהרכב(לא הנהג)לא מסוגל לעשות אבל....... אחזקה גבוהה מאוד מאוד לשיקולך ולכיסך אם תרצה יש לחבר פה בפורום רכב כזה למכירה

בתור אחד

שעשה המון קילומטרים בסופות למיניהן זהו הג'יפ האמיתי . רכב שטח פנטסטי אפשר לעשות בו המון שינויים בקלות ביחס ל4X4 אחרים רכב אמין מאוד חזק מאוד 180 כ"ס . החסרונות שלו זה שהוא מאוד אוהב דלק והמון בעיות גימור שרובם קטנות מרגיזות וניתן לטפל בהן לבד בבית(כמו דליפת מים לתוך הרכב ברגים שמשתחררים). רכב מהיר מאוד על אספלט. אני נסעתי עם סופה אחת כ 420,000 ק"מ עם אותו מנוע וגיר ובלי הרבה צרות.

yamgal2

New member
אני גם מכיר בחור עים סופה

ובאמת הסופה עושה הכול וגם הנהג חלק לא קטןבמערכת ואים אופק מכיר נהג סופה לא מאומן בנהיגת שטח שיבוא ואני אלמד אןתו נ.ב גם בניסן טראנו אפשרי גם להנות אפילו עים הנהג לא אייייי וגם בקאיה אותו סיפור

ofeklior

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo118.gifואני מכיר

כמה אנשים חברי הפורום הזה ובכלל מכירים כאלה שיש להם 2 רכבי שטח אבל לא עושים איתם כלום אני מכיר 1 כזה קוראים לו צריך הב...............

למעלה