סופה של "מהדורה מוקדמת"?

pini430

New member
../images/Emo93.gif

דווקא את הפרק הזה לא יצא לי לראות אף פעם... טוב אני אראה אותו כבר בפרק היומי...

h e n y

New member
../images/Emo99.gif

עוד מתחבולותיו של פינצ'י
*חולמת* הייתי רוצה שהוא יהיה העובד שלי....

dylan

New member
נו.. אם המנהל מבקש.. ../images/Emo3.gif

הבחורון המדובר הוא אח של אליוט שהוא אהה.. בנדם לא משו.. הוא תמיד מנסה לנצל את אליוט (ואת כולם..
).. הוא התחזה 12 שנה למפגר רק כדי שידאגו לו להכל ושהוא לא יצטרך לעבוד.. אחרי שזה התגלה הוא הסתבך בחובות ובסוף ניצל את זה שהוא נפל מהמיטה בביה"ח כדי שוב להתחזות למפגר.. ועכשיו הוא חזר (יכוליות שהיה איתו עוד פרק חוץ מהשניים שהזכרתי?) שוב כ"אדם חדש" לטענתו.. ואפילו מאורס! הוא הציג את ארוסתו, שהיא אילמת, בפני אליוט שכמובן היה בטוח שמדובר בעוד תרגיל של אחיו, נעמד מאחורי הארוסה והתחיל לצעוק כדי לחשוף את הזיוף אבל היא לא הגיבה.. אחשל (מעכשיו זה יהיה השם של אחיו של אליוט..) סיפר לאליוט שהוא מתחיל עסק חדש של סיסמאות אופטימיות כאלה על חתיכות עץ ואבנים. אפילו אמא של אליוט ואחשל מגיעה ומספרת לאליוט כמה שהיא גאה באחשל והיא ידעה שתמיד הוא יהיה המצליחן של המשפחה.. אליוט מזכיר לה שאחשל התחזה למפגר 12 שנה ואני לא זוכר מה היא אומרת אבל זה היה מצחיק.. היא אומרת לאליוט שבניגוד לאחיו הוא שכיר, רווק וקירח, אליוט עונה שגם אחשל קירח אז אמא שלו אומרת "כן, אבל לראש שלו זה מתאים"
). אליוט מגלה שהארוסה של אחשל מתכוונת לתת לו 50,000 דולר לפתיחת העסק שלו ומחליט לספר לה על העבר המפוקפק של אחשל. הארוסה עוזבת בכעס ונפרדת מאחשל שמנסה לשכנע אותה להשאר ואפילו קורע את הצ'ק כדי להראות שלו אכפת לו מהכסף אלא שהוא באמת אוהב אותה. אליוט מאמין שאחשל (שגיליתי בינתיים שקוראים לו דוני אבל יותר כיף לי להמשיך עם אחשל
) באמת אהב את ארוסתו ומרגיש נורא עם מה שעשה אבל אחשל אומר לו שהוא סולח לו בגלל כל מה שהוא עשה לו (לאליוט) בעבר ושעכשיו הם שווים (הם מתחבקים ואז מאיה מצטטת מאיזה שיר של ייטס (נראה לי) על אהבת אחים ואחשל אומר "ולחשוב שלי היהת אחת שלא מדברת"
).. אחשל מתחיל קצת להשתגע (מגיע עם חליפה רטובה לפגישה עם אליוט וטוען שראה נהר ופתאום החליט לצעוד לתוכו.. מאיה גם מגלה שהיו לו אבנים בכיס
).. מאיה מבטיחה לדבר איתו ומודיעה לאליוט שהיתה להם שיחה טובה ולדעתה אחשל בסדר עכשיו. בדיוק כשהיא מסיימת להגיד את זה אחשל נכנס לבוש בתחתונים, גלימה, עניבה וחולצה.. אחרי עוד קצת טירוף אליוט מחליט לתת לו את הכסף לעסק שלו, הוא מתקשר לבנק ומורה להעביר חמישימלף דולר לחשבון של אחשל. אחשל הולך וכשאליוט יוצא מהחדר הוא פוגש את הארוסה האילמת, הוא מספר לה שנתן לאחשל את הכסף לעסק ומבקש ממנה לתת לאחשל עוד הזדמנות.. הארוסה אומרת "אני לא מאמינה שהוא דפקותי ככה" (או משו כזה
) אליוט לא מבין למה היא לא אילמת והיא עונה ב"תמורת אלף דולר אני אהיה כלדבר שתרצה" (או משו כזה
).. אליוט מבין ששוב אחשל עבדליו.. פינץ' מציע לארוסה לשכביתו והיא מסכימה
זהו.. אין לי מושג איך זה יצא כ"כ ארוך.. בעצם אין לי מושג איך לכתוב סיכום קצר! על מה אפשר לוותר? על מההה??

לירונר

New member
../images/Emo6.gif סיכום מעלף ../images/Emo45.gif

ולחשוב שאני לא זכרתי את רוב הדברים שכתבת שם

q1231

New member
אין יותר פרקים

כל הפרקים שהופקו שודרו בערוץ 3.יתכן שהיא תחזור בעתיד בשידור חוזר.

למעלה