סופה של "מהדורה מוקדמת"?

liorp1000

New member
סופה של "מהדורה מוקדמת"?

שלום לחברי פורום "תהרוג אותי וזהו"! כתכנית שאני מאוד אוהב לצפות בה לפני התכנית מהדורה מוקדמת בערוץ שלוש, בכל יום (א'-ה') נכנסתי לפורום זה. פתחתי היום את מקלט הטלוויזיה כבכל יום, ב-00:30 על מנת לראות את התכנית "מהדורה מוקדמת", הדרמה שאני הכי אוהב. אמנם היא די ישנה (1999) אך אין כמו לראות את גארי הובסון מציל חיים בעזרת עיתון המחר. לדאבוני הרב ביותר, פתחתי היום את הערוץ אך במקומה משודרת הסדרה "הכי גאים שיש". בירור קצר במדריך התוכניות העלה תוצאה עגומה במיוחד - בכל השבוע תשודר "הכי גאים שיש" ואין כל סימן לחזרתה של מהדורה מוקדמת (ששודרה אך עוד אתמול ללא שינוי כלשהוא. שאלתי היא האם מישהו יודע מדוע הפרקים הופסקו (למרות שהסדרה היא בשידור חוזר)? . אשמח מאוד לתשובות. מתגעגע... בתודה, ליאור.

לירונר

New member
אין לי שמץ

כנראה בגלל הדרישה של כל אוהדי "הכי גאים" להחזיר את הסדרה לפחות בשידור חוזר, כי לא קנו את העונות החדשות.... אבל בעיקרון יש מצב שהעבירו את הסידרה שלך לסופשבוע...

h e n y

New member
אנשיםםםםםםם

לא נהיה קצת אבל ממש קצת משעמם
לאן נעלמתם
אפילו אני שיש לי שבוע עמוס נכנסת לפה

dylan

New member
אההה.. לא רצינו

להפריע לך בשבוע העמוס כמובן! אנחנו מתחשבים בך וזו התודה שאנחנו מקבלים? הא? נו.. שמישו יספר משו מעניין..
אה.. וראיתי את הפרק ששודר אתמול בערוץ שלוש, סיימון פשוט כ"כ מותק

h e n y

New member
תודה...אבל לא צריך...../images/Emo9.gif

ובאמת יש לי שבוע עמוס
אהממ... משהו מעניין
אין לי ממש......
רק קררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

dylan

New member
את מתכוונת קררררררררר../images/Emo99.gif

למרות שהיום היה חםםםםםםםם |לא מאוהב בכלל| אהה.. שומדבר מעניין? נו טוב.. לירון? פיני? נטע? סער? יש לכם משו מעניין לספר? לא חובה לכולכם ביחד..

h e n y

New member
ממש לא.....

אצלנו היה קר- גם שיש שמש קר
וזה ממש לא כיף
נראה אותך בא לצפת
- אתה הופך לקרחון שלג
נו באמת איפה כולם
יושבים שבעה על אוהד או מה

dylan

New member
LOL על אוהד..

אני רציתי לבוא לצפת! לעלות על הגשר והכל.. אבל משומה זה לא קרה בסוף.. אני מאשים את נטע הברחנית! קר זה מאוד כיף! חום זה השטן.. ובאמת איפה כולם?

h e n y

New member
רגע.....

אתה מנסה לומר שאני שטנית
אשמתך בלבד.. פיני ניסה להביא אותכם.. אתם ברחתם

לירונר

New member
לא לשכוח את הפרק היום ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני הולך לפספס בדרך הכי מקורית - לשמור שבת

dylan

New member
אני חושב שהשעה שבה הוא כתב את

ההודעה שלו יכולה לענות לך על השאלה הזאת..
ראיתי את הפרק
אין סיכום
נה

לירונר

New member
וואי גם אני ראיתי את הפרק ../images/Emo70.gif

תאמינו או לא, הלכתי לגלעד... ובמקום לפספס את הפרק כי יצאתי מהבית - ראיתי אותו מההתחלה
אני אעלה את הסיכום מחר, אם תהיה דרישת קהל. נ.ב דילאן -לא יפה מצידך לראות ולא לסכם...

לירונר

New member
יפעתייייייייייייייייי ../images/Emo99.gif

גם לפה הגעת
ברוכה הבאה !!! אני מקווה שאת רואה את הסידרה, אחרת תהיי כמו כל שאר חברי הפורום (שלא ממש רואים
)

loren666

New member
לירונייייייייי

חח כן גם לפה הגעתי ודווקא אני אחרת משאר הפורום לפי הגדרתך כן אני מודה באשמה אני רואה את הסידרה... למעשה "תהרוג אותי וזהו" ו "כולם אוהבים את ריימונד" הם הסיטקומים המועדפים עלי

Neta558

New member
../images/Emo93.gif פספסתי!

בדרך כלל אני זוכרת לפספס, אתמול הייתי כל כך עייפה ששכחתי מזה וסתם פספסתי

h e n y

New member
יש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

סיכום אנשים
סיכום
כמובןןןןןן שלא ראיתי
וברוכה הבאה לחדשה
הישארי עימנו

לירונר

New member
סיכום הפרק ../images/Emo70.gif

ג'ק ונינה התערבו, ונינה נצחה בהתערבות וזכתה בפינץ', שמיד הפך למשרת האישי שלה. הוא טען שנולדים על מנת לשרת את ג'ק, ולכן יעשה הכל כדי לחזור אליו. הוא החליט לרמות את נינה, ולתת לג'ק לנצח בתחרות כדי לחזור אליו. התחרות הייתה זריקת חפיסת קלפים על אבטיח, וצריך שאחד הקלפים ינעץ באבטיח. פינץ' שלנו כמובן "חרש" על האבטיח, וסידר אותו ככה שהוא יוצא קלף מתוכו על ידי לחיצה בשלט רחוק. ג'ק כמובן זרק את הקלפים, והקלף "ננעץ" באבטיח ולכן ג'ק זכה. הבעייה היא, שג'ק רצה להראות לנינה שהם לא רק תיקו עכשיו, אלא שהוא ינתח שוב ואז יהיה ביתרון עליה... ואז הוא ונינה (
) גילו שפינץ' תחמן אותם... לכן ג'ק רצה לעשות תחרות גולף, כדי לזכות בפינץ'. ג'ק כמובן הכניס את הכדור, וזכה בפינץ'. אבל מה שהוא לא ידע זה שפינץ' התעסק גם עם כדורי הגולף
ואני אבקש מדילן להמשיך לכתוב על אליוט והבחורון, כי אין לי מושג מה הלך שם.

למעלה