סוף שבוע הגיע

TheImpactBoy

New member
סוף שבוע הגיע ../images/Emo124.gif

עוד שבוע יחסית רגוע עבר על הפורום. ברצוני להבהיר כמה דברים לפני שנתחיל, אני מבקש בלשון בקשה, להמנע ממריבות טיפשיות ואישיות על גבי הפורום. הפורום צריך להוות מקום נחמד לחובבי הלהקה, שבו אפשר להתדיין ולהתעדכן בכל הנוגע ללהקה ומעבר. כמובן, שכולנו בני אדם, ולא תמיד נסכים.. לריב זה אופציה נחוצה שתמיד תוסיף עניין בכל נושא דיון. אבל בבקשה לא לקחת את זה לפסים אישיים. בשביל זה יש מסרים אישיים. אחרת אתם סתם גורמים לי לגשת לאדמין ולמחוק. וכמובן, שאם למישהו יש בעיה ספציפית לגבי משהו, רוצה להוסיף\לשנות, מוזמן לדבר איתי במסר פרטי או במסנג'ר: [email protected] זהו. -------------------------------------------------------------- כמו שהבטחתי, השאלון הסופ"שי: 1. שם: 2. גיל: 3. חושב שתתגייס לצבא? 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? 6. השיר השבועי שלך? 7. האלבום השבועי? 8. הסרט השבועי? 9. התוכנית השבועית? 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? 12. היית קונה לי משהו?
13. מנגן? 14. אם כן, על מה? 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? וזהו לשבוע הזה. --------------------------------------------- הפורומים המועדפים: ווית`ין טמפטיישן מיי כמיקל רומנס WTF?? אוונסנס פאוור מטאל אופנה אלטרנטיבית מה זה אופנה אלטרנטיבית? מחוכים ונעלי עור יעני? (לא שאני מזלזל) --------------------------------------------- ענבר, אנחנו מתגעגעים.
--------------------------------------------- 20 המציפנים: (56) skipp (58) Brombit (60) e b 2 2 (61) המכשפה ה ק ס ו מ ה (63) Itay Simons (71) Lily SonataArctica (71) אלאנקה (92) Liquid Dreams (92) blacknwhite את מתדרדרת עם נועה
(94) פונצית גירל האמיתית את מתדרדרת נועה. (100) Up To No Good (103) shirlapes (120) box 5 (133) אטומיק בייגל (148) The Cat Woman איך, איך, איך. (159) dralan (174) TheImpactBoy בואנהה אני מתקדם! (282) LadySilkworm
(481) Super Alonit
(503) lacrimosa girl אתם יודעים, שלושה כתרים.

blacknwhite

New member
נו, פנימיה וזה.... אין לי זמן\מחשבים נורמליים

1. שם: ענבר 2. גיל: 15 3. חושב שתתגייס לצבא? כן 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? מה אני יודעת... 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? לא לגמרי, אבל פאק, אני בכיתה י' 6. השיר השבועי שלך? המממ.... caged של וית'ין 7. האלבום השבועי? mother earth ~חרישה מסיבית רצח~ 8. הסרט השבועי? - 9. התוכנית השבועית? - 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? אוי, גאד... שני? שלישי? רביעי? כל יום לחוץ, דמט! 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? כרטיס טיסה לפינלנד?
סתם, לא יודעת
12. היית קונה לי משהו? אולי
13. מנגן? יאפ 14. אם כן, על מה? פסנתר 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? למדתי 5-6 שנים 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? אני יודעת לנגן את הפתיחה של אוור דרים
ואני בעיקרון יודעת את הפתיחה של גת'סמאן רק שאני ממש ממש גרועה
ואני יכולה למצוא את המנגינות של איווה וWYLASR וכאלה.. 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? מרוב חרישות? זה לא מה שמפריע לי
18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? לא יודעת... 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? תלוי מתי, איפה, ואם תהיה לי סיבה ממש ממש טובה להחליט שאני מפנקת את עצמי
20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? כןכןכןכןכןכןכןכן!!!

theEscapist

New member
../images/Emo207.gif

אני מנצל"שת את עצמי כי לא מצאתי משהו אחר לנצל"ש
בכ"מ... אז.. אהמ... כן, זאת אני
פשוט החלפתי שם כי.. התחשק לי. וכי (במקרה שמישהו הצליח לפספס
) אני ממש אוהבת את השיר הזה. ומתאים לי השם הזה
אז... זהו. הודעת "הצטרפתי-למרות-שהייתי-פה-כל-הזמן".

Super Alonit

New member
אסור להחליף כינויים!../images/Emo88.gif כבר התרגלתי../images/Emo7.gif

בכל מקרה, גם אני אוהבת את השיר הזה:] מקווה ש: 1. תתחרטי ותחזרי לניק הקודם, 2. אני אתרגל אליו בקלות ולא אשכח מי את.

theEscapist

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo23.gif

מצטערת
אבל אני לא חושבת שאני אתחרט. לפחות אני מקווה שלא:)

../images/Emo45.gifעונה נה נה

1. שם: אסיה 2. גיל: עוד מעט 18!!!! D: 3. חושב שתתגייס לצבא? לא... 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? לא יודעת נראה 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכניות?אממ...נגיד אחרי החופש...אני מקווה להתקבל לשנקר 6. השיר השבועי שלך? Opeth – The Drapery Falls 7. האלבום השבועי?Markize – Transparence, 8. הסרט השבועי? ראיתי צ'יקן ליטל בייס וזהו XD 9. התוכנית השבועית? גיבורים!!!!!1 העונה נגמרה!!! )))): אבל היה קטלני!! 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? אין לי ימים לחוצים O: 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? מכונית P: 12. היית קונה לי משהו? כן הדיסק החדש של בריטני...מוהאהאהאהא
או של מיי כימיכל רומאס רק תבחר!!
13. מנגן? כן 14. אם כן, על מה? אורגן/פסתנר מה שזה לא יהיה, עם אוקרדים 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? 3 חודשים בקושי
16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? חחח לא עדיין 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? נימו
18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? The Kinslayer 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם אהיה במדינה אחרת
20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? בטח! אבל תלוי מתי בעע

lacrimosa girl

New member
טרילילילייה

1. שם: עלומה אכן 2. גיל: 16 ומשהו 3. חושב שתתגייס לצבא? אם הצבא ירצה אותי
4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? אנערף. המשפחה לוחצת שאלך למודיעין כמו דוד שלי. לא יודעת, נראה. 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? אוהו... 6. השיר השבועי שלך? הממ. לא יודעת. אין ספציפי של נייט. או של מישהו אחר. התנגנו לי מלא של אוורגריי בראש אחרי ההופעה. לא של נייט - chasing the dragon של אפיקה וdie alive של טאריה. 7. האלבום השבועי? recreation day של אוורגריי. 8. הסרט השבועי? 13 9. התוכנית השבועית? לא יודעת... לא ראיתי טלוויזיה 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? לא היה. אולי שני כשלא הגיעו לי טרמפים/אוטובוסים לקרית גת... ואחרתי בענק לשותפות, ואז נסענו לארוחת ערב חגיגית עם ועדת היגוי של שותפות 2000 ואמא שלי היתה שם >< 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? פסנתר כנף, מלאמלא דיסקים וכרטיס טיסה. 12. היית קונה לי משהו? כרטיס טיסה חד כיווני לעיראק.
סתם
13. מנגן? יאפ 14. אם כן, על מה? פסנתר וגיטרה 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? למדתי בעצמי...בערך 4 שנים 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? מלא. אין לי כוח לפרט 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? נימו 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? גתסמאן, GLS וBOTB. וגם BATB. ואסטרל רומנס. 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? יאפ, אם יהיה לי כסף 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? ברור! התקדמתי קצת, איזה יופי

אני פחות מ-56 הודעות, איזה שיט

1. שם: ורד. 2. גיל: 17. 3. חושב שתתגייס לצבא? בטוחה. 4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? מודיעין. 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? לא. 6. השיר השבועי שלך? משהו של דרים. 7. האלבום השבועי? Requiem of a Dream Soundtrack. 8. הסרט השבועי? שייקספיר מאוהב. 9. התוכנית השבועית? - 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? לא זוכרת. 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? אוטו. 12. היית קונה לי משהו? כשנגיע לגשר נחצה אותו
13. מנגן? כן. 14. אם כן, על מה? פסנתר. 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? מכיתה א', היום אני בי"ב. 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? מונדאנסP: לא מנגנת נייטוויש. 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות? Ever Dream >< 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? Dead Boy's Poem. 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? לא. 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך? לא. אחלה שאלון :)

Super Alonit

New member
אני מאמינה שאני לא המציפה הראשית

כי יש לי חיים. אבל אין לי חיים (לעומת זאת, יש לי עבודה שגורדה מהגיהנום), אז כנראה שפשוט עלומה יותר חסרת חיים ממני. :]
שאלון המעיד בשנית על כך שאין לי חיים. (אבל אני חולה אז הס!) 1. שם: אלונה. 2. גיל: 17 עוד יומיים (כלומר, יום ראשון). 3. חושב שתתגייס לצבא? בהחלט.
4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק? משהו שלא כולל פעילות פיזית (אסור לי לרוץ וכאלה) או שלא כולל להכין קפה למפקד שלי ולשכב איתו. 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית? טיול, לימודים (קרוב לודאי שאומנות) ושיט כזה... אני לא חושבת כ"כ רחוק. 6. השיר השבועי שלך? Nightwish- The Escapist (ותודה לשירה ששלחה לי אותו!
), Evergrey- Blinded, For Every Tear That Falls. 7. האלבום השבועי? Evergrey- Recreation Day. 8. הסרט השבועי? לא ראיתי סרטים השבוע. 9. התוכנית השבועית? שנות ה-70! יה, בייבי!
~אובססיבית~ 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע? יום שלישי, נראה לי. אה, וגם יום שני. וגם אתמול. בקיצור, כל הימים שעבדתי בהם וניסיתי גם לחיות תוך כדי. 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו? אתה יודע איזה כאב ראש גרמת לי עכשיו?!? (ולא יודעת, בטח מיליון דברים) 12. היית קונה לי משהו? בטח. הייתי קונה לך קשת ורודה כדי שתתאים למנהל השני של הפורום. 13. מנגן? לא! כולם מנגנים על משהו, זה נדוש מדי. אני הולכת נגד הזרם ולא מתעקשת לכפות את עצמי בכוח על איזו גיטרה חשמלית כדי שיחשבו שאני מגניבה!
(ואני גם לא מוכשרת מוזיקלית בשיט) 14. אם כן, על מה? הס! 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת? אמאשך. 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש? את נימו על אורגן
(מבדר לאור התשובות הקודמות שלי
). 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגל לשמוע מרוב חרישות? נראה לי שאת אסטרל רומאנס אבל זה בטח יעבור לי בקרוב. כי זה שיר מגניב לאללה. 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח? Sleeping Sun, Ever Dream ו-Nemo, לפחות בשבילי. 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת? אם הם יהיו. (ולא יקרים מדי!) 20. אם נייטוויש יחזרו לעוד מופע חודש הבא, תלך? אני מניחה שכן, אבל רק כדי לא לפספס אותם ולא בהתלהבות כמו בפעם הקודמת. כי יענו, מיצינו. הודגש באמצעות מדגישומטיק
אחותך.

lacrimosa girl

New member
אנלא חסרת חיים!

מה, אני כל שבוע נמצאת בחצי ארץ.
אבל הפורום הזה בא על חשבון דברים אחרים [: נניח, ארוחת ערב. וטוב שככה.

Super Alonit

New member
יופי.../images/Emo11.gif

כי את כל הזמן רומזת שאת שמנה ואני מתחילה לדאוג שתדרדרי לאנורקסיה!
(ואם תרזי עוד קצת כבר לא ישאר ממך כלום)

MCR?!

מי,מי,מי?מי נכנס לשם?|מכות|
1. שם:קארין 2. גיל:18 וחצי 3. חושב שתתגייס לצבא?כבר התגייסתי
4. אם כן, איזה תפקיד תרצה לעסוק?מה שאני רוצה זה לא מה שקבלתי.אני הולכת להיות מפעילת מחשב:S 5. ומה אחרי הצבא? יש תוכנית?לטייל באירופה. 6. השיר השבועי שלך?Come Cover Me של נייט. 7. האלבום השבועי?אין 8. הסרט השבועי?למיה היה זמן לזה?
9. התוכנית השבועית?כנ"ל 10. היום הכי לחוץ שהיה השבוע?ראשון. 11. מה הדבר הראשון שהיית קונה אם היית זוכה בלוטו?לא יודעת,לא יצא לי לחשוב על זה. 12. היית קונה לי משהו?אולי.
13. מנגן?לא 14. אם כן, על מה?.... 15. אם כן, כמה זמן את לומד\למדת?.... 16. אם כן, יודע לנגן איזה שהוא שיר של נייטוויש?..... 17. איזה שיר של נייטוויש אתה כבר לא מסוגר לשמוע מרוב חרישות?ביי ביי ביוטיפול. 18. איזה שיר אתה חושב שישאר קלאסי לנצח?דה פואט 19. תלך למופע של נייטוויש במדינה אחרת?מקווה. 20. אם נייטוויש יחזרולעוד מופע חודש הבא, תלך?כמובן!

למעלה