סוף סוף !!! :--)

dmor_il

New member
סוף סוף !!! :--)

שלום לכולם! קוראים לי דניאל, אני בן 17.5 מת"א ואני מורעל על שני דברים: 1. על צה"ל (חולם להיות כמה שיותר קרבי) 2. מכוניות ובייחד רכבי שטח !!!!!!!!!! סוף סוף פורום !!! אותי מעניין לדעת מה רמת הידע של החברה הצעירים פה! אתם יודעים להבחין בין סרנים וכאלה??? יעני רציניים? אני מזמין את כל מי שלא מכיר לשני אתרים מצויינים (אני מכור להם): 1. www.jeeptrip.com 2. www.4x4.co.il 3. www.jeepolog.com - אתר טכני פרטי ומצויין של חנן, נמרוד ויפתח !!! מצפה להכיר פה חברה בגילי עם מכנה משותף, דניאל

teen17

New member
היי דניאל......

שמי גל ואני ממליץ לך לקרוא את הודעת מנהל הפורום, זה ייתן לך מידע נוסף לגבי. בכל מקרה יש לי ידע בג´יפים ורכבי 4X4 אבל אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים ובנוסף הפורום הזה נועד שאחד ילמד את השני דברים שלא ידעו לפני זה. מקווה שתהנה במשך שהותך בפורום זה. דרך אגב ספר על עצמך איזה כלי אתה רוצה לקנות וכו... גל.

dmor_il

New member
אהלן גבר! ../images/Emo13.gif

אהלן גל! אז כמו שאמרתי אני כרגע בן 17.5, עוד אין לי רישיון (אבל יש לי ניסיון
) חחח !!! תראה רכבי שטח בשבלי זה עולם ומלואו! מה שאני גיליתי כל עולם רכבי השטח, זה שאם מישהו רוצה ללמוד על מכוניות וחלקיהם כגון מנועים, מתלים וכל דבר שיעלה על הדעת, התחום הכי טוב זה תחום ה-4X4. לומדים שם פשוט הכל! החלום שלי הוא שבערך בגיל הצבא תהיה לי סופה ידנית, 92+, ה"כ קצרה סגורה, ושאני אשפר אותה לאט לאט... יכול להיות שיש תיכנון על סמוראי כאוטו ראשון! (הברנש הקטן לוקח את כל הגדולים עקב מרווח סרנים קצר, ומשקלו הנמוך-900 ק"ג) זה לבנתיים... בכל אופן, הרעיון לקנות אותו ולשפר אותו זה חלום !!! מצפה לשמוע חידושים, דניאל!
נ.ב. מאיפה אתה אחי?

למעלה